Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Átlagos 2016. december 2., csoporttal járt itt
Csapattal voltunk látogatóban Szarvason. A szervezők ezt az éttermet választották, utólag kiderült nem a legjobb választás volt. 60 személyre foglaltunk, az ültetésnél már gond volt, hiszen nem úgy ültünk, ahogyan szerettünk volna. Tálak, ételfajták szerint kellett leülni. Nem tudom, hogy a pincérek miért nem tudták volna széthordani a mi kedvünk szerint.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 115 helyen első értékelőNépszerű író - 106 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 112 feltöltött kép
Átlagos 2016. január 2., kollégákkal járt itt
A munkatársaimmal ebédeltünk a csárdában. A többiek harcsát ettek és fogast. A harcsa mindenki szerint túl zsíros volt, de a fogas egész ízletesnek bizonyult. Külön kérésre kaptam a halhoz fél citromot, mert tálaláskor csak egy vékony szelet érkezett. A bútorok a régi világot idézik, de tiszta a hely. A felszolgálás gyors, de átlagos. A helyiek körében úgy láttam népszerű ez a csárda.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25839 feltöltött kép
Átlagos 2013. december 28.családjával járt itt
A szarvasi halászcsárda egyike lenne megbízható csárdáknak, ha nem adnának harcsa helyett pangasiust, még a halászlében is. Ezzel együtt igen kellemes környezetben lehet itt korrekt ételekhez jutni, ha elkerüljük a harcsa-csapdát, és pontyételeket kérünk. Vagy kacsát vagy egyebet.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2023. június 27.gyerekekkel járt itt
Egy több napos családi összejövetel végére tettük fel a pontot. Úgy döntöttünk, hogy mielőtt mindenki megy haza a saját otthonába, még egy közös ebédre betérünk ide. Lehet, hogy máskor nincs ekkora forgalom, most eléggé zsúfoltnak éreztük az éttermet. Végül megkaptuk a rendeléseket, mindenki kedvére rendelt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2022. július 16.a párjával járt itt
Ritkán járunk Szarvason, de sosem hagyjuk ki a csárdát. Itt készítik a legjobb, ropogós sült hagymás haltepertőt. Egy adag bőséges, mindig ketten szoktuk elfogyasztani, mert utána még harcsa halászlevet is eszünk belsőséggel. A halászlé most kicsit másabb volt a megszokottól, lecsós ízre húzott, túlment benne a paradicsom.
2018. november 5.a párjával járt itt
Hosszas kirándulás után tértünk be kiéhezve. Úgy döntöttünk hogy ketten egy haltálat rendelünk. A különböző halak a tálon nagyon finomak voltak, kiváltképpen a békacomb, amit ettem már más helyen, és igen rágós volt. Itt omlós volt, és a különböző panírok is igen ízletesek voltak. Mellé nagy adag tartár járt.
2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Egy hét végét töltöttünk Szarvason, a Körös partján. Már előre elhatároztuk, hogy mindenképpen betérünk a Halászcsárdába, amit nem bántunk meg. Nekem tetszett a hely hangulat, a Körös néző teraszok, a kékfestő abroszok. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A halászlé remek.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Belső
2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Gyerekkoromban szinte minden évben heteket töltöttem Szarvason rokonoknál, így mostanában is évente "hazamegyünk" ide. A halászcsárdába szinte mindig betérünk, én általában egy halászlevet eszem, a többiek valami magyaros ételt. A halászlében itt még nem csalódtam, mindig hozok is el belőle 1-2 adagot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
2017. január 29.a párjával járt itt
Ahányszor erre visz az utunk mindig betérünk. Zömében jókat és gyorsan szoktunk enni. Finomak a hal ételek,főleg a hagyományos konyhát részesítik előnyben. Választék épp elég,bőséges adagok vannak. A környezet szokványos csárda jellegű. Nagyon kellemes meleget és hangulatot varázsoltak a nagy befűtött kandallóval a hideg időben. Aki útközben megéhezik,biztosan jól lakik. Egyszerű de jó étterem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Mint mindig most is megéheztünk,valahol ebédelni szerettünk volna ,véletlenül tértünk be ide. -mielőtt megnézzük az arborétumot.
Úgy voltunk ,jobb lesz mint egy szendvics.
Hangulatos helynek látszott ,szép környezet,de az ételek nem igazán első osztályuak. -pedig gyors ,egyszerű ételt kértünk ,a sült burgonya ki volt száritva,a mennyisége megfelelő .
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső kép