Halászkert Étterem Vác

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Halászkert Étterem Vác vélemények

2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Barátaink meghívására tértünk be egy vasárnapi ebédre az étterembe. Szép a fekvése, az árnyas Duna part rendkívül hangulatos, hatalmas fedett terasszal igyekeznek kihasználni ezt az előnyt. Ebédidőben telt ház volt, éppen sikerült egy asztalt találni, ahol már fizettek, egyébként minden asztalnál ültek.
Halászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/italHalászkert Étterem Vác - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2015. szeptember 20., kollégákkal járt itt
Ha másért nem is, a csodálatos Duna-parti panorámáért, a remek kilátásért mindenképpen megéri ide beülni, persze a teraszon érdemes helyet foglalni, ami elég tágas, sok asztaluk van, van fedett és nyitott része is, ráadásul körbe van véve növényekkel, így a sétányon sétáló járókelők sem néznek bele az ember tányérjába.
Halászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Külső képHalászkert Étterem Vác - Külső kép
2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Két év után jártam újra a helyen. Valami elveszett a 2013-as hangulatból. Hogy mi, azt nem tudom, de a hely önmagához képest kevésbé volt élmény-kategória, mint anno. Az ételek ugyanolyan finomak voltak, tehát látszik, hogy a szív nem veszett ki a konyhából - bár az adagok kisebbek lettek, azt hiszem, itt már csak a tálakból fogok jóllakni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2014. július 15.a párjával járt itt
A vácrátóti botanikus kerti séta után megfáradva,éhesen érkeztünk meg Vácra, ahol még volt időnk a komp indulásáig,ezért úgy döntöttünk, hogy betérünk ebbe a közeli étterembe. A Duna parton lévő terasz panorámája hívogatónak bizonyult. A fedett kert helység kényelmes lehetőséget biztosított az ebéd elfogyasztásához.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. november 24.gyerekekkel járt itt
Egy esős novemberi hétvégén tértünk be az étterembe, a váci vásár után. A kiszolgálás gyors volt, a felszolgáló hölgyek kedvesek, az ebéd kiadós,(csomagolást kértünk)laktató és nagyon finom. Az étteremre ráférne egy jó adag felújítás mert lenne mit modernizálni, de ettől még jól éreztük magunkat.
Kiváló 2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Valójában 2x jártam itt a nyáron részben családdal, illetve ismerős házaspárral. Második alkalommal Krisztina, a kedves pincérlány meg is ismert minket, kb. egy hónappal korábbról. Nagyon finom, házias ízek, különösen gusztusos tálalás. Krisztina külön dícséretet is érdemel, mert nem csak a kötelező kedvességgel, hanem azon túl is, igazi szakmaszeretettel, őszinte szívélyességgel szolgált fel nekünk.
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem. A Duna közelségének köszönhetően egyedülálló környezetet biztosít. Az étlap kínálata gazdag, a halételek kedvelőinek kimondottan ajánlom. Én rendszeresen halászlét eszem náluk. A kiszolgálás gyors, az adagokra sem lehet panasz. Nyáron hatalmas teraszon lehet étkezni, melyről rálátni a Dunára. Csak ajánlani tudom bárkinek, aki a váci Duna parton jár.
Kiváló 2014. szeptember 28.családjával járt itt
Fantasztikus étterem, fantasztikus étlappal, fantasztikus ízekkel, fantasztikus kiszolgálással, fantasztikus környezettel! Évek óta ez a törzshelyünk. Minden hétvégén meglátogatjuk a helyet és még sosem csalódtunk. Mindig ugyanaz a kedvesség fogad a bejáratnál, amit a kedves, fiatal pincérlányoktól kapunk! Viszlát jövő hétvégén Halászkert! :)
Kiváló 2014. augusztus 27.barátokkal járt itt
Többször jártam már az étteremben, általában barátokkal. A gyönyörű panoráma mellett, az ételek is kiválóak mindig, ezért is térünk vissza rendszeresen. Legutolsó alkalommal én személy szerint váci göngyöltet ettem, hasábburgonyával. A hús nagyon finom puha és omlós volt, a köret is tökéletes.
Kiváló 2014. augusztus 26.családjával járt itt
Mindig szívesen járok ide akár szeretetteimmel vagy barátaimmal. Családias a hangulat a kislányom az ott megrendezésre kerülő programokat imádja! A Duna-parti kilátás magáért beszél érdemes megtapasztalni. Nyugodt környezet jó levegő. Az ételek kiválóak bőségesek árban elfogadhatóak a kiszolgálás kifogástalan! Hat éve vagyok váci lakos de Vácon ennél jobb helyet nem ismerek!