Kiss Cuki Lajosmizse

2021.10.31-ig
Termál Hotel Vesta Tápiószecső
44.710 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kiss Cuki Lajosmizse vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 27.gyerekekkel járt itt
Lakóövezetben található cukrászda nagyon finom fagyival. A cukrászda előtt néhány játszótéri játék is van, de kicsikre vigyázni kell, hogy ne fussanak ki az autók közé. Sokféle nagyon finom fagyi közül lehet választani, amiket árnyékos teraszon ülve lehet elfogyasztani. Kedves kiszolgálás. Van parkolási lehetőség. Érdemes felkeresni a főúttól kicsit beljebb.
4Hangulat
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 49 városban járt márFelfedező - 25 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
Átutazóban Lajosmizsén jutott eszembe,hogy egy ismerősöm emlegetett egy fagyizót,ami nagyon tetszett neki. Ha már itt vagyunk,megkeressük,határoztuk el. A fő úton tábla hirdeti,így túl sokat keresgélni sem kellett. Hangulatos teraszos hely,jó időben kint is helyet lehet foglalni. A belső hangulatos, a pultban nagy választék.
5Hangulat
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 13., kollégákkal járt itt
Legelőször 6-7 éve voltam a cukrászdában, akkor a születésnapomra kaptam egy szelet tortát, amit sokáig emlegettem, olyan finom volt. Most ismét felfedeztem magamnak a helyet, és még mindig csak ajánlani tudom! A gyümölcstorta elképesztően finom! Csak természetes alapanyagokat használnak, még a lekvár is házi, ami a tortákban van.
5Hangulat