Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény
Hármaskönyv Fogadó étterme AlsópetényHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény
Hármaskönyv Fogadó étterme AlsópetényHármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény bemutatkozása

Nálunk mindig otthon érezheti magát. Kellemes és nyugodt környezetben kínálunk ízletes ételeket és különböző italokat. Akár családi, akár üzleti beszélgetésekre ideális, ünnepi rendezvényeket is szívesen vállalunk.
Kínálatunk mindig friss és változatos ételeket tartalmaz, aktuális ajánlatainkért böngéssze weboldalunkat vagy térjen be hozzánk.

Sztár Motel és Étterem Balassagyarmat - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Sztár Motel és Étterem Balassagyarmat

Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény vélemények

Gyenge 2014. november 9.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt többször jártunk itt. Mi is mindig maximálisan elégedetten távoztunk,aztán egy libanapi lakoma egy kis csalódást okozott,és egy pár évig nem mentünk. A mai napon ismét ellátogattunk ide,de ma még rosszabb szájízzel távoztam. A hölgy felszolgáló viszonylag kedves volt,de a férfi pincér igencsak mogorva-barátságtalan modorával rossz benyomást tett ránk.
Kiváló 2014. június 4.gyerekekkel járt itt
2013 decemberében tartottuk a menyem és az én születésnapom családommal együtt. A tálak nagyon finomak, és bőségesek voltak. / még maradt csomagolni való is/ Megengedték, hogy bevigyük a szülinapi tortát, a gyertyát meggyujtották, udvariasan szerviroztak. Nagyon jól éreztük magunkat. Már több alkalommal voltunk ott, sosem csalódtunk bennük! Máskor is szivesen megyünk! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2013. szeptember 26.családjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, és minden alkalommal kifogtak rajtunk az egyszemélyes tálak. A kétszemélyes tálak szinte végig érik az asztalt....Az ételek finomak, kiadósak, nagyétkű vendégeknek különösen ajánlom! Igaz, kicsit kiesik a főutaktól, de megéri betérni ebbe a kis vendéglőbe! Ha tehetjük, még visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 2.a párjával járt itt
Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Családi ünnepekkor rendszeresen járunk az étterembe. Az árak nagyon pénztárcabarátok, nagy adagot lehet kapni, kevesebb pénzért. :)
Annyi negatívumot tudok mondani, hogy kicsit zsúfoltnak tűnik nekem a hely maga, és legutóbb az étel se volt tökéletes (sajnos a rizs nemvolt jól megfőzve). Összességében minden rendben van ezzel a kis falusi étteremmel. :)
Kiváló 2013. augusztus 23.családjával járt itt
A fogadót 5 éve rendszeresen látogatjuk nem véletlenül. A házias ízek mellett a jó hangulatot és fenséges adagokat kapunk a pénzünkért. Az egyszemélyes tálakból is mindig bőven jut csomagoltatni és a körítés savanyúság kitesz egy külön saláta adaggal. A pincérek kedvesek, az ételek finomak. Csak ajánlani tudom. :)
Kiváló 2013. május 28.a párjával járt itt
Nagyon finom magyaros ételek, nagyon jó kiszolgálás, nagyon bőséges ételek. Figyelmes, szolgálatkész pincérek. jó ár érték arány. Hangulatos jó étterem bárkinek merem ajánlani ide bármikor szívesen visszatérünk. Ajánlani tudom a kétszemélyes tálat ami olyan sok, hogy két
embernek még a maradék is egy fogásnak felel meg.
Hármaskönyv Fogadó étterme Alsópetény a térképen
2617 AlsópetényPetőfi út 141.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva