A Major Ásványráró

2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

A Major Ásványráró vélemények

Kiváló 2023. április 3.a párjával járt itt
Ha erre járunk mindig a " Majort " választjuk . Eddig még nem csalódtunk bennük. Az ételek nagyon finomak ,izgalmasan tálalva . Az adagok nagyok , sokszor kifog az emberen.A kiszolgálás kedves , figyelmes . Csak ajánlani tudom ! Mi továbbra is visszatérő vendégek leszünk !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2022. április 13.családjával járt itt
Bejelentkezés nélkül érkeztünk, de szerencsénkre még volt szabad asztal. Célszerű hétvégén előre foglaln, mert szinte mindenhol ki volt téve a foglalt tábla. Az ételap eléggé változatos. A kiszolgálás udvarias. Az ételek gyorsan elkészültek és nagy adagokat kaptunk.
Kiváló 2021. június 5., üzleti partnerrel járt itt
Kicsit éhesen, munka után kerestünk éttermet hazafele. Emlékeztem az étterem nevére, hamar meg is találtuk. Nagyon finom és bőséges húsleves, másodiknak nevét nem tudom, de ennyire finom hasábburgonyát még nem ettem sehol. Limonádé , kávé, és teljesen jó lakottan, kaja kómától szenvedve indultunk haza.
Kiváló 2020. július 31.családjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, így egy kicsit várni kellett. Ami nem volt baj, mert így legalább körbesétáltuk a majort. Nekem nagyon tetszik, ahogy a falusit a romantikust és a modernet keverték mind kint, mind bent. A kiszolgálás udvarias, gyors. Az ételek: pont annyi újhullám van bennük, ami kell, már nem a zsírban tocsogós, agyon paprikázott "magyaros", de nem is a túlgondolt mai.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 15.gyerekekkel járt itt
Ebédelni indultunk egy szombati napon, ismerősöktől hallottuk a Majorról. Nem foglaltunk asztalt, lehet kellett volna. . . de megoldották. Gyorsan ki is szolgáltak minket, és a főételre sem kellett túlzottan sokat várni. És az ételek! ! ! Fantasztikusak! Ránézésre kevésnek tűnhet, de pont elég! Desszertet már nem tudtunk enni. Kicsit drágább, de a minőség első osztályú. Megyünk még! ! !