Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony

4,8
a 14 badacsonyi szállás közül
Szálloda minősítés alatt, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony bemutatkozása

A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában nyitotta meg kapuit Badacsonyban. A szálloda a Balaton-felvidéki Nemzeti Park területén várja vendégeit.

A Hotel Bonvino Wine & Spa legnépszerűbb csomagjai

2026.04.15-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony vélemények

2018. január 2.a párjával járt itt
A fürdőszobában nem volt polc,ami nagyon hiányzott mivel a kövezetre kellett a pipere dolgainkat lerakni. Az étkezésről csak a legjobbakat lehet elmondani
A szilveszteri vacsora pedig szuper volt. A zenekar csapni való. A szilveszter estét jobban meg kellett volna szervezni.
2017. január 1.a párjával járt itt
A BonVino hotel modern, otthonos külső és belső elrendezése egy üde színfolt a téli kihalt Balatonon. A személyzet udvarias, előzékeny. A félpanziós étkezés magas színvonalú, minden igényt kielégítő. A desszertválaszték esetleg lehetne még változatosabb. Az étkezéshez és a borkóstolók alkalmával felszolgált borok finomak, és igényesek, a helyi borászatok borait is népszerűsítik.
2016. február 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, jó hangulatú kis szálloda, az tetszik, hogy nincs nagy tömeg. Remek volt a borkostoló, igazi szakember tartotta. Az ételek minőségi alapanyagokból, finoman és különlegesen voltak elkészítve. A wellness egy kicsit sötét volt, de a szaunák remekek. A környék csodálatos,borkedvelők révén a recepció pinceajánlásai nagyon remekek voltak és a helyi borbár is. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2015 júliusban tőltöttünk 6 napot ebben a szállodában. Jól éreztük magunkat. A belsö építészeti stílusa nekem túl modern,pl. a wellnessz részleg egy kicsit sőtét,igaz kis lámpákkal ki van világítva. Aki szereti a külőnleges ételeket annak ajánlom,nekem annyira nem jött be. Végül is jó a szálloda,merem ajánlani mindenkinek.
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Szórakozás/SportHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Külső képHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Belső
2015. augusztus 1.a párjával járt itt
Remek fekvésű, mindenhez közel van Badacsonyban. A személyzet rendkívül kedves volt. A szoba, fürdőszoba szép,kényelmes, tiszta. Az ételek finomak, bár egy kis "csavar", különlegesség nem ártana folyamatosan pótolták, ami fogyott. Desszertek tekintetében nagyon gyenge 4 napig ugyanazok az egyszerű, jellegtelen sütik voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. június 11.a párjával járt itt
Ezelött még nem jártunk badacsonyba de éreztük jogy tetszeni fog ehhez sikerultkivalasztani a megfelelő szállást is ugy érzem 2 éjszakára. kedvesek nagyon szép modern a hely szoba tágas oriasi privát terasz van bár a szunyoghaló elkélne,hogy levegőztettni este ne csak a légkondival lehessen.
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - SzobákHotel Bonvino Wine & Spa Badacsony - Környék
2014. december 12.a párjával járt itt
A szálloda és személyzete, kínált programjai még késő ősszel is kitűnőek. Az ellátás és az ételek választéka, minősége is kitűnő. Szép a hely és a kilátás. Furcsa volt a szoba plafonjának vakolatlansága (mégha design-elemnek is szánták), a vezetékek és elszívó-berendezések kissé hangosak. A fényforrások elosztása és minősége még javítható.
Hotel Bonvino Wine & Spa válasza
Kedves Hölgyem/Uram!

Köszönjük, hogy megtiszteltek minket bizalmukkal és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
A technikai problémák javítása folyamatban van, remélhetőleg a következő alkalommal már nem okoznak majd problémát.

Kellemes ünnepeket kívánunk Önöknek!
2014. december 16., Hotel Bonvino, Hotel Bonvino Wine & Spa
2014. április 28.kollégákkal járt itt
Sokat kellet gondolkoznom, mire szavakba tudtam önteni milyen is ez a szálloda nekem, de megszületett ami tetszik az épület építészeti megoldása, dizájn az igénye anyagok és kelléke (asztalok, poharak, stb) sokasága és használata mindenhol.
2014. április 26.a párjával járt itt
Fürdőszobában pókháló volt. A szoba padlószőnyege foltos. A medence falikútját csak külön kérésre kapcsolják be, de azt sehol nem közlik, hogy kérni kell. Süti kóstoló napon nem jelezték, hogy a kávé külön fizetendő. A fürdőszobában a kád felett elhelyezett üveg polc egy kissé balesetveszélyes, nem beszélve arról, hogy elveszi a helyet tusolás közben.
Hotel Bonvino Wine & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük észrevételeit. Reméljük, a közeljövőben ismét ellátogatnak hotelünkbe.

Üdvözlettel:

Lovas Bálint
2014. április 30., Lovas Bálint, Hotel Bonvino Wine & Spa
2014. február 13.gyerekekkel járt itt
Kellemes szálloda, családbarát, udvarias személyzet. Furcsa, hogy a plafon nincs bevakolva, ez nekem egyáltalán nem tetszik, mintha nem lenne befejezve. Másfél és majdnem 6 éves gyermekeinkkel voltunk, szimpatikus volt, hogy a kisfiamnak babás evőeszközökkel terítettek, a szobába pedig kaptunk mikrót is, a kislányom pedig gyerek fürdőköntöst is kapott, aminek nagyon örült, máshol mindig sajátot használt.
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony a térképen
8261 BadacsonyPark u. 22.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád