4,3
a 39 badacsonytomaji étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Halászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj
Halászkert Hotel és Étterem BadacsonytomajHalászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj

Hotel Bonvino Badacsony - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
2026.04.15-ig
Hotel Bonvino Badacsony

Halászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj vélemények

2016. október 9.barátokkal járt itt
Én a halászlé miatt kerestem fel a helyet, a minap immár harmadszor. És nem csalódtam! Bőséges adagot kaptam, az elvárt minőségben. Igaz, az ára is átlag feletti, de megéri. Különösen az alaplé harmonikus íze, állaga ízlett. Most vendégekkel jártam ott, de ők is elégedettek voltak. Azért az elgondolkodtató, hogy más vendég nem volt az étteremben.
2016. augusztus 30.családjával járt itt
Kellemes estét töltöttünk el családtagjaimmal és barátaimmal a Halászkert Étteremben.
Figyelmes volt a kiszolgálás egy kedves, mosolygós hölgy szolgálta fel az ételeket, italokat számunkra.
Kissé sokat kellett várni az ételekre, de végül is nagyon finom volt, ami kompenzálta a hosszú várakozási időt.
Összességében minden remek volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Nemrég betértünk a családdal, mert nagyon szeles idő volt és Náluk elég sok volt a szabad hely bent az étteremben. Kivétel nélkül vadat rendeltünk csak a kislányom evett májgombóc levest. Az adagok nagyok és finomak voltak, de a Rose fröccsöt sajnos nem sikerül hidegen felszolgálniuk!
Kiváló 2015. október 29.gyerekekkel járt itt
Július végén jártunk ebben az étteremben a párommal és a kis unokánkkal. A közeli hotelban nyaraltunk, és ebédelni ide jöttünk,gondoltuk kipróbáljuk milyen lehet. Örültünk hogy ezt az éttermet választottuk, nagyon finoman főznek, ráadásul délben egy képzett zenészekből álló együttes szolgáltatta a zenét. / Gyönyörűen játszanak/Mindennel megvoltunk elégedve, köszönjük.
Halászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj - Egyéb
Kiváló 2014. július 8.a párjával járt itt
Ami alapján kerestünk szállást Badacsonyban: nyugis hely, legyen klíma, wifi, tv, hűtő, medence, zárt parkoló. Az egész szálláshely beleértve a szobát is tiszta, rendes. Érkezéskor több szobát is megmutattak. Ajánlott egy hegyre nézőt választani. A recepciós hölgyek, a felszolgáló urak előtt le a kalappal.
Halászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj - Külső képHalászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj - EgyébHalászkert Hotel és Étterem Badacsonytomaj - Mosdó