8261 Badacsonytomaj, Egry József sétány 7

Katica Vendéglő Badacsonytomaj a térképen

Katica Vendéglő Badacsonytomaj értékelése:

4. helyezett a 25 badacsonytomaji étterem közül
108. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

étterem, salátabár, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Soproni

Katica Vendéglő Badacsonytomaj bemutatkozása

Badacsony központjában a magyar konyha jó ízeivel várjuk kedves vendégeinket májustól októberig. 50 főig vállaljuk családi ünnepek, rendezvények lebonyolítását. Az étterem épületének tetőterében három vendégszoba vár az itt megpihenni szándékozók rendelkezésére.

Katica Vendéglő Badacsonytomaj képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
A Katica vendéglőbe nem sokkal zárás előtt mentünk be két unokahúgommal. Még vacsora után voltunk, de elfért még valami a gyomrunkban. Úgyhogy rendeltünk egy csoki mousse-t (1350), egy sajttortát (1250) és kacsamájpatét (2650). A két desszert korrekt volt, bár ettünk mindkét műfajban meggyőzőbbet, de a kacsamáj nagyon jól sikerült, fantáziadús volt, jó állagú, szépen tálalt, jobb, mint amit az ember várt a hely étlapja és dizájnja alapján.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A választék bőséges a kiszolgálás udvarias,de lassú amiért elnézést is kértek, a hely tiszta egyszerű berendezéssel, az ételek jóízűek ,de kis adagok, és ehhez képest egy kicsit drágák. A tartár pedig majonéz, amit szintén szóvá tettünk , és mivel a tulajdonos szolgált ki, tudta is és ezért is elnézést kért.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
2019 június 20-án voltunk a Katica étterembe Badacsonytomajon. Nagyon finom ételek, kedves személyzet, kellemes házias hely. Közel a központhoz,de mégis egy csendesebb szép helyen található . Gyerekmenü is van az étlapon amiből lehet választani.Külön említeném a kávét, ami nagyon finom, és házi pörkölésű. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jogos a sok pozitív vélemény, amiket itt-ott olvastunk, mielőtt tegnap betértünk ide. Igényes étterem, tiszta környezet és családias hangulat jellemzi. A legfontosabb persze a konyha, amit remeknek tartunk. Azt mondhatnánk, hogy a legáltalánosabb hazai ízlésnek megfelelő étkek találhatók elsősorban az étlapon, de igényes, finom, mutatós kivitelezésben.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Egyik kedvencem a tárkonyos csirke/vadraguleves, amit a Katicában nagyon finoman készítenek. . . A főételem Szarvascombfilé barnamártással, Hercegnő burgonyával, ami valami brutálisra sikeredett! Minden ételnél ezt kellene az embernek éreznie amikor elkezd enni. Az a bizonyos "azt a ku. . . de finom":-)) érzést. A többiek is nagyon meg voltak elégedve az ételeikkel.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
Nem akadálymentesített, ennek ellenére az Akadályzabáló kedvenc badacsonyi étterme a Katica. A strandhoz és a belvároshoz közel, mégis elég távol ahhoz, hogy ne a legnagyobb ricsajban kelljen elköltenünk az ebédünket. Kellemes hely, kedélyes kiszolgálással és a falusi nagymamák vasár- és ünnepnapi teljesítményéhez fogható ízekkel, fogásokkal.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 8.
A Keszthelyen töltött párnapos pihenésből hazafelé tartva, megálltunk Badacsonytomajon körbe nézni - eleve több megállósra terveztük a hazautat is. Délidőben álltunk meg, ami még nem a főműsor idő. Hamar szükségessé vált egy étkezőhely keresése, amely helyen lehet levest enni, mert a gyermek megéhezett és neki minden ebéd szerves része a leves.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 3.
Bár nem volt főszezon, sok volt a hangoskodó külföldi az étteremben. Az ételek kicsi adagok. Sokat kellett várni a pincérre, hogy elvigye az üres tányérokat. A fogyasztás végén rossz számlát kaptunk, és ez alapján nem azt az összeget fizettük, amit fogyasztottunk. Bár ezt csak utólag vettük észre. Szerencse, hogy nagyjából a téves számlával egy összegű ételeket és italokat fogyasztottunk.

Legnépszerűbb csomagok Badacsonytomajon és környékén
Villa Pátzay Borhotel
Badacsonytomaj
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 29.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.12.28.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, belépőkkel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 13.392 - 21.761,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.26. - 2021.07.03.
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.23.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.12. - 2020.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/ 3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand és sportpályák használatával, Wi-Fi internet használattal
2020.06.27. - 2020.08.27.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.23. - 2021.08.12.

Szállodák Badacsonytomaj környékén
Hunguest Hotel Pelion  Badacsonytomaj
Holiday Hotel Csopak Badacsonytomaj
Palace Hotel  Badacsonytomaj
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Katica Vendéglő BadacsonytomajX