Malom Étterem Baja

4,3
a 40 bajai étterem közül
étterem, bár, kifőzde, szálláshely étterme, vendéglő
Malom Étterem Baja
Malom Étterem BajaMalom Étterem Baja
Malom Étterem BajaMalom Étterem Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok
Tavaszi last minute napok
2024.05.22-ig
Waterfront Lodge Dunapataj

Malom Étterem Baja vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
2022. február 19.a párjával járt itt
Néztük, hogy Baján hol együnk, nos, az ittjartam. hu szerint ez a hely az elsők között van, és még az út mellett is jól látszik, tehát jó is lesz. A bajai halászlével vannak gondjaim, amúgy nagy halászlé-fan vagyok, de ezzel a tésztással nem sikerült még igazán megbarátkozni, pedig adtam neki már pár esélyt.
Malom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Étlap/itallapMalom Étterem Baja - Étlap/itallapMalom Étterem Baja - Étlap/itallapMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - MosdóMalom Étterem Baja - MosdóMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - Külső képMalom Étterem Baja - Külső képMalom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Belső
2020. február 18.gyerekekkel járt itt
A svédasztalos étterembe mentünk,Meglepődtem,hogy ugyan az, az ételsor szerepelt mint amikor nincs akció. A kiszolgáló személyzetnek minden elismerésem. Pörögtek ezerrel és még mosolyogtak is . Majdnem mindent megkóstoltunk. Két étel ami ízlésem szerint "SÓS" volt és a töltött káposzta túl savanyú lett,biztos férfi a szakács. Bocsi. . . Mindenkinek ajánlom, Legközelebb is ott a helyünk. . . Olinka
Átlagos 2017. április 28.gyerekekkel járt itt
Rendkívül sokoldalú hely. Van külön étterem rész a nyugodt környezetet kedvelőknek, de a bowling pálya mellett is ugyan úgy fogyasztható ételünk. Sőt, jó időben a teraszra is ki lehet ülni. Esküvők, találkozók részére több rendezvény terem is található. Az ételek finomak, árban is megfelelnek. Lényegében semmi komoly probléma a hellyel, de inkább átlagosnak mondható.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 21., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozónkat szervezték ide. A jelenleg Baján élő ismerősök aktuális legjobbnak tartott helye, ide szerveznek mindent. A hely szép, tágas, sok különböző részből áll, jó. A kiszolgálás remek. Ami nekem nem tetszik itt, 1. a városbéli elhelyezkedése, sokkal jobban tetszenek a sugóparti, a főtéri sétálóutcai részek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Gyenge 2015. január 2.barátokkal járt itt
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.
Malom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - Étel/italMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - BelsőMalom Étterem Baja - Külső kép