Potykacsárda Baja

Potykacsárda BajaPotykacsárda Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Szilveszter
Szilveszter
12.29-01.01.
Waterfront Lodge Dunapataj

Potykacsárda Baja vélemények

Gyenge 2016. március 27.családjával járt itt
A filézett süllő nagyon ízetlen volt (gyakorlatilag egyáltalán nem volt íze), a harcsapaprikás tele volt szálkával, a kijevi csirkemell pedig bárhol máshol jobb volt eddig, mint itt sajnos. Pozitív, hogy a kiszolgálás nagyon gyors, az árak nincsenek elrugaszkodva, lehet, hogy más ételek finomabbak, de nekünk felejthető volt az összes.
Szörnyű 2019. május 20.egyedül járt itt
Ha Baja melett vissz az utam évente egyszer kétszer minndig betértem a pityka csárdába egy halászlére sőt még a család tagoknak is szoktam vinni sajnos tenap arra vitt az utam zárt körü rendezvény volt 2 3 család ünepelt de a pincér biztositott róla elvittelre vihetek halászlét nagyonk kedves figyelmes volt vettem 3 halászlét 5400 ft ért a meglepetés 1 óra múlva ért amikor meg akartam enni savagyú romlott volt az egész az elfogyasztott pár kanáltol
is hányás lett a vége többet biztos nem megyek a környékükre se .
Szörnyű 2015. március 27.a párjával járt itt
A Bajai halászlé a Potyka csárdában számunkra nagyon nagy csalódást okozott, persze ez csak izlés kérdése. Nekünk a halászlé sürü levü izletes leves, tele belsőséggel és halszelettel. Itt teljesen mást kaptunk,egy hig levet sok-sok tésztával és egy külön tányéron a halszelet.
Potykacsárda Baja a térképen
6500 BajaDunafürdő, Potyka sor 1.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • Szállás lehetőség
H-V
magyar