Potykacsárda Baja

Potykacsárda BajaPotykacsárda Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj - Tavaszi last minute napok
Tavaszi last minute napok
2024.05.22-ig
Waterfront Lodge Dunapataj

Potykacsárda Baja vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 27.barátokkal járt itt
Vacsorára telefonon asztalt foglaltam, de a túra utunk éppen a csárda előtt vitt el, így nyitáskor betértünk egy italra. Azért rákérdeztem, hogy a foglalásunk rendben van-e, mert jönni fogunk 5-en. Férjemnek ma van a névnapja így barátokkal vacsoráztunk. Ahogy kívülről is látszik nem az a puccos hely, de tiszta és finom az étel, mindent hamar meg is kaptunk.
Kiváló 2015. január 4.családjával járt itt
Régi vendégek vagyunk és most hallottam a lehetőségről hogy véleményt írhatunk most meg is teszem. Ma újra elmentünk és Betyárfalatokat valamint Harcsapörköltet és Kijevi csirkét ettünk. Az ételek mint mindig friss és jó ízűek. Az adagok még mindig az átlagosnál nagyobbak. A kiszolgálás családias ha kell jót beszélgetünk.
Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
Vasárnapi ebédre mentünk el Bajára, szép helyen van az étterem, bár nem volt könnyű oda találni. Közvetlenül a vízparton helyezkedik el, csendes környezetben. A személyzet kedves és közvetlen volt, nagyon udvarias. Az ételek minősége kifogástalan, mennyisége bőséges volt. Friss, jó minőségű alapanyagból készültek az ételek, házias ízekkel. Minden nagyon finom volt. Maximálisan meg voltunk elégedve.
Kiváló 2021. június 25.családjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom,aki a hal ételek kedvelője! Gyors , barátságos kiszolgálás!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 21.barátokkal járt itt
Szegedről mentünk Bajára a Potyka csárdába ebédelni. Egy blog késztetett
bennünket. Nem csalódtunk. Tényleg jó hely, jó ételek, finomak. És jó árban. hatalmas adagok. A személyzet kedves, vidám. Pedig nagyon kellett "pörögni" a több csoport miatt. Mindenképp érdemes előre helyet foglalni. Kicsi a csárda, ezért nem lehet nem tud fogadni "utcáról" betérőt.
Potykacsárda Baja - Külső képPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Étel/italPotykacsárda Baja - Egyéb
Szörnyű 2019. május 20.egyedül járt itt
Ha Baja melett vissz az utam évente egyszer kétszer minndig betértem a pityka csárdába egy halászlére sőt még a család tagoknak is szoktam vinni sajnos tenap arra vitt az utam zárt körü rendezvény volt 2 3 család ünepelt de a pincér biztositott róla elvittelre vihetek halászlét nagyonk kedves figyelmes volt vettem 3 halászlét 5400 ft ért a meglepetés 1 óra múlva ért amikor meg akartam enni savagyú romlott volt az egész az elfogyasztott pár kanáltol
is hányás lett a vége többet biztos nem megyek a környékükre se .
Átlagos 2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
2017. szeptember 8-án jártunk társasággal a csárdában, ami egyáltalán nem volt csárda jellegű, inkább egy átlagos kifőzde hangulatát idézte. Viszont a hal ételek finomak voltak, a pincér udvarias volt. Volt viszont egy eléggé furcsa helybeli szokás, ami nem vendég barát, ugyanis az étkezést befejezve a fizetés úgy történt, hogy mindenkinek oda kellett mennie a pulthoz, és bediktálnia a fogyasztást, majd végül fizethetett.
Kiváló 2017. április 20.családjával járt itt
Aki puccra és pompára vágyik, ne ezt a helyet válassza! Itt minden egyszerű, puritán, régimódi. Viszont az ételek kiválóak és nagyon ízletesek! Ha sietünk, ha nem vagyunk kiöltözve de ennénk egy jó halat, ha nyugalomra és csendre vágyunk, akkor ide jövünk. Eldugott, csendes hely a Duna híd lábánál, fákkal, madarakkal és a Dunával körül véve.
Kiváló 2017. március 1.családjával járt itt
Már 3 éve jártunk itt és most ismét betértünk, nem csalódtunk.
Nagyon finom ételek kedves személyzet, gyors kiszolgálás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár.
Garantáltan tele hassal és jó közérzettel távozik aki betér.
Az ár értékarány teljesen rendben.
Nem csalódtunk a 3 évvel ezelőtti emlék megerősítésre került.
Kiváló 2016. november 12.gyerekekkel járt itt
Egy halászlé kedvéért utaztunk Bajára. Persze, hogy a Potykát választottuk -mint máskor is- és nem csalódtunk. A halászlé finom, a kiszolgálás gyors. Kérésünkre külön szervírozták a levet, a halt és a tésztát. Jószívvel ajánlom mindenkinek, aki kellemes környezetben, elfogadható áron finomat akar enni.
Potykacsárda Baja a térképen
6500 BajaDunafürdő, Potyka sor 1.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • Szállás lehetőség
H-V
magyar