3,9
a 40 bajai étterem közül
étterem, vendéglő
Serrano Saloon BajaSerrano Saloon Baja

Serrano Saloon Baja bemutatkozása

Éttermünk Baja belvárosában, a Sugovica partján fekszik, ahol egyedi mexikói hangulattal, 72 különböző röviditallal, 5 különféle csapolt sörrel, 93 egyedi fogással (közöttük mexikói ételkülönlegességek, cápa és kardhal steak, saláták) várjuk kedves vendégeinket!

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Blum Vendégház & Pince Villány - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.31-ig
Blum Vendégház & Pince Villány

Serrano Saloon Baja vélemények

Kiváló 2014. június 4.barátokkal járt itt
Nagyon jó hely isteni finomak az ételek! Különlegesek és az adag nagysága is kiváló! Szeretünk idejárni! A kiszolgálás hibátlan!
Minden jeles évfordulót itt ünneplünk meg a családommal. A kilátás is gyönyörű! Érdemes ellátogatni ide azoknak az embereknek akik Baját válasszák kiránduló helynek.
Kiváló 2014. április 16.barátokkal járt itt
Évek óta rendszeres vendégük vagyok, és még soha sem csalódtam. Az ételek, az italok és a kiszolgálás is kiváló. Változatos étlap, itallap. Mindig szolid, cseppet sem zavaró zene szól. Kellemes a teraszon ülve, a Sugovica partját szemlélve sörözni, ebédelni. . . Az árak átlagosak, a kínálat mégis első osztályú. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki különleges ízekre vágyik.
Kiváló 2014. április 12.barátokkal járt itt
Az etterem nagyon szep helyen van a Sugovica partjan. Kellemes hangulatu. Mindig valamilyen uj mexikoi jellegü etelt fogyasztunk, amikor ide ellatogatunk. A kiszolgalas gyors,udvarias. Nagy az etel es italvalasztek. Az arak megfelelöek,nem magasak. Ha nem tudjuk elfogyasztani a meglepöen nagy adagu etelt,elvitelre becsomagoljak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. január 21. járt itt
Többször jártam itt, többféle ételt kipróbáltam, minden alkalommal csodás ízekkel találkoztam. Az adagok óriásiak, az ételek fűszeresek, izgalmasak. A kiszolgálás kifogástalan, kedves. Az étlap nagyon csábító, nagyon széles a választék. Egy hátrányát láttam: ha valaki kifejezetten könnyű ételekre vágyik, ez nem az ő terepe. . .
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Az egyik kedvenc éttermem. Hangulatos, nem csak a háttérzene miatt, hanem a gyönyörű, igényes berendezés és kialakítás miatt. Az ételek semmihez sem foghatóak, tényleg nagyon egyedi, színes étlappal rendelkeznek. Én még itt nem ettem rosszat, nagyon odafigyelnek a minőségre.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. május 21.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk itt. Maga a hely nagyon stílusos,tényleg tükrözi a mexicoi jelleget. Az ételek is a mexicoi konyha szerint készülnek, széles a választék és nagyon igényes a tálalás is. Gyönyörű, hangulatos vízpartnál van, az ételre való várakozásnál lefoglalja az embert a hely szépsége. Az ételre nem kell sokáig várni és ár-érték arányban is nagyon megfelel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2021. október 19., csoporttal járt itt
Évek óta ismerem ezt a helyet. Emlékszem amikor megnyílt, újszerű volt és jó. Az elhelyezkedése most is csodálatos, jó kint ülni a teraszon jó társaságban, szép kilátással. Most viszont már bajban voltam, amikor ide szervezték az osztálytalálkozót. A facebookon előre néztem az étterem ételfotóit, hogy mit egyek.
Gyenge 2014. április 17.barátokkal járt itt
Sokan dícsértétek, nekem csak rossz élményem van vele. Odamentünk hármasban születésnapot ünnepelni, zárás előtt kb 1,5-2 órával, tehát nem az utolsó pillanatban. , Az étellel nem volt probléma, finom és gusztusos volt, mellesleg az adag igazán bőséges. Kértünk még desszertet, ekkor közölték, hogy nincs már konyha.
Szörnyű 2020. július 26.gyerekekkel járt itt
Ma családi ebédet tervezve a Serranoba ültünk be. A kiszolgálás csapnivaló volt az ételekkel együtt. . 45 perc kellett az étlaphoz,majd a rendeléstől számítva 5 perc alatt érkezett főételnél a hús teljesen hideg volt, érezhetően nem volt friss, ezt álcázva nagyon lisztes tejföllel öntötték le. . .
Szörnyű 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Botrányos kiszolgálás. 40 percet vártunk a ital rendelesre. Egyszer át is ültettek mert ,, a tulaj haverjanak a helyén ültünk aki minden kedden itt ül'' állítólag pedig foglalt táblát nem láttunk. Vizezett sörök koszos pohárban. Az ételek viszonylag finomak voltak igényes talalassal. A pincérek hozzáállása kritikán aluli. A nyár egyik legrosszabb élménye volt nekem és szeretett családomnak.
Serrano Saloon Baja a térképen
6500 BajaHalászpart u. A
06 20 574 1924
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • parkolási lehetőség
H-V
mexikói
széles sörválaszték
Zene
Gépzene: blues, country, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rhythm&blues, rock, rock&roll
1400 Ft (kb. ár)
Borsodi, Cseh sörök, Búzasör, Belga sörök