Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi ★★★★

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Hunguest Hotel Bál Resort BalatonalmádiHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi bemutatkozása

Megnyílt a Balaton első, nemzetközi standard szerint épített és üzemeltetett, négycsillagos konferencia, wellness és resort szállodája, a Hunguest Hotel Bál Resort, amely egész évben várja kedves vendégeit.

A Hunguest Hotel Bál Resort legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Tavaszi last minute (min. 2 éj)
Tavaszi last minute
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 2.családjával járt itt
Fecskesz@rosak az ablakok, csereszobát kértünk, de máshol is ez volt a helyzet. Aztán bevittek egy szobába, ahol még laktak. Végül lemondtunk a panorámáról. Kopott, pecsétes a lift alja, a padlószőnyeg, a bútorkárpit. Kosz van, pókháló, ablakokat kivülről beszövi a pók. Reggeli-vacsora jó lenne, választékos, bőséges, de sajnos nem túl ízes.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - BelsőHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - BelsőHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Külső képHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Belső
2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Kiváló volt a kiszolgálás, a személyzet és az étel.
Az egyetlen,ami talán kevésbé tetszett,hogy a liftek kicsik,ezért sokat kellet várni rá mire sorra kerültünk.
Átlagos 2017. augusztus 4.a párjával járt itt
az ajánlásukban az szerepelt,hogy a hotelnak saját strandja van,de ez 1995-óta a városi strand "mindenki"bemehet,az igaz,hogy a hotel vendégeinek nem kell fizetni

a madarak (fecskék)látványa szép,de sajnos az ürülékük (rengeteg)az ablakpárkányon,asztalon,széken,stb,már kevésbé.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2017. augusztus 4.a párjával járt itt
Mindig is hiányoltam egy Hunguest Hotel szállodát közvetlenül a Balaton parton. Most, hogy lett kettő is, az egyiket kipróbáltuk. A szobánkból a kilátás egyszerűen pazar és gyönyörű volt. Magasan voltunk és belátható volt a táj. A személyzet értette a dolgát, a recepción, a wellneszen, az étteremben is.
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - SzobákHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - KörnyékHunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Környék
Kiváló 2017. június 1.a párjával járt itt
Köszönjük a remek vendéglátást, a személyzet kedvességét, az étkek minőségét és választékát, a gyönyörű kilátást, azt a rengeteg fészeképítő fecske látványát, stb, stb, stb. Kiemelten köszönet a wellness részleg munkatársainak a sok-sok "egészségére" elköszönést. Ha csak a fele bejön, már jól jártunk. Ajánlom mindenkinek, próbálja ki!
Gyenge 2017. május 22.a párjával járt itt
SZOT udulo hangulat! 1982-ben ez a hotel valoszinuleg rendben volt "Kovacs Istvan - vajar es kedves csaladjanak". . . de ennyi 2017-ben edes keves. Az egesz epuletrol ordit a szocreal fellegvar hangulat. Belepve nyugtazhatja mindenki: Valoban az! Ordit mindenkirol aki ott dolgozik, hogy pont annyit (de inkabb egy hangyanyit kevesebbet) tesz meg az ehberert amit ez a hotel es uzemeltetoi nyujtanak.
2017. május 22.a párjával járt itt
Tetszett a műsoros est bevezetése, bár mi a bárban várakoztunk, mivel a kiszolgáló hölgy úgy tudta, hogy ott lesz az est. A megérkezésünkkor gördülékenyen ment a bejelentkezés, bár a pult mögött lévő fiataloknak a munka elvégzése nagyon elvonta a figyelmüket, nem éreztem a "vendég" érkezésének örömét, mintha mindegy lenne Nekik aznap hány vendég jelentkezik be.
Kiváló 2017. május 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a szálloda, csodálatos helyen van. A személyzet is nagyon kedves. Bármilyen problémával a rendelkezésre állnak. A szobák felszereltsége megfelelő. A wellness részlegnél hiányolom a gyerekek számára kialakított kis medencét. Csodás két éjszakát töltöttünk el ezen a helyen.
Kiváló 2017. május 20.barátokkal járt itt
Először a Tescoval voltam konferencián! Beleszerettem a helybe és vissza kellett mennem! Most hogy újra ott lehettem egy házasságot kötöttem a hotellel! Kiváló helyen isteni kilátással, kellemes kikapcsolódással és nyugtató wellnesszel. Időm nagy részét a wellness részlegen töltöttem és soha nem voltam még ilyen jó helyen!
Kiváló 2017. május 5.egyedül járt itt
Nekem minden tetszett a szállodában, egyedül a wellness-ben az úszómedence vize volt hideg, megtévesztő volt a falon kihelyezett tábla. Az étterem színvonalas volt, finom és változatos ételekkel. Remek volt a kiszolgálás, kedvesek a szálloda alkalmazottjai. Köszönöm :)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi a térképen
8220 BalatonalmádiBajcsy-Zsilinszky u. 14.
• szauna • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 30 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár