Cserényi Teri

Cserényi Teri adatlapja

Regisztráció2013.09.24
Utoljára itt2018.10.12

Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
2014. okt. ben jártam férjemmel a Royal Panzióban csendes nyugodt környezetben . A panzóban tisztaság van a panzió kivül belül nagyon szép. A tulajdonos és a személyzet oly annyira vendég szerető hogy ilyennel még nem találkoztam pedig elég sokat járunk szállodába. A reggeli bőséges és hogy a kávét is felszolgálják.
Felhasználó fényképei:
Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő -
Átlagos 2018. október 12.a párjával járt itt
Juliusban voltunk elég drága szálloda nem beszélve a parkolás 1ooo ft/éj. Különben a szoba tiszta volt az étterem remek. A strand nagyon jó
ajánlani nem igen ajánlanám mert elég drága. Személyzet mit mondjak alig találkoztam csak a recepcion ott viszont ki és bejelentkezésnél találkoztam. Nem volt semmi gond igy nincs kit dicsérni.
Kiváló 2014. november 4.családjával járt itt
2013. ban és 2014 ben is a Hotel vendégei voltunk nagyon megvoltunk elégedve a személyzettel is a tisztasággal ,kényelmesek a szobák tiszták. 2014 ben a gyermekeket még egyszer befizettük és nekik is nagyon tetszett attol függöen, hogy már voltak ott. Remélem, hogy még mint nyugdijasok elfogunk tudni menni. Nagyon ajánlom főleg fiataloknak.