Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics

4,3
városi Állatkert közül
Állatkert
Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics
Afrika Múzeum és Állatkert BalatonedericsAfrika Múzeum és Állatkert Balatonederics

Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics bemutatkozása

Balatonedericsen járva mindenképpen tegyünk egy látogatást a Nagy Endre zoológus által létrehozott Afrika múzeumban. A Tanzániában évtizedeket töltött vadász saját villájában halmozta fel az évek alatt gyűjtött trófeákat, állatbundákat és afrikai csecsebecséket, a birtokon pedig egy kis szafarin vehetünk részt, ahol zebrák, antilopok, struccok és bivalyok vágtatnak a magyar szavannán.

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
2025.01.03-ig
Montana Vendégház Balatonederics
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics vélemények

Kihagyhatatlan 2022. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Régebben jártam már itt, de azóta sok minden megváltozott a Múzeumban.
Kibővítették, valamint kinti állatparkot is hoztak létre.
Nagyon jó, tetszetős, izgalmas a belső tér és különösen tetszett, hogy élőben is hallhatjuk a régmúlt történeteit.
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Érdekes 2020. szeptember 25.egyedül járt itt
Nem tudom, hogy a nyárhoz tartozik-e? Különös látványosság ez Veszprém és Zala megye határán. Párszor már voltam itt korábban, mindig zavarba hozott, hogy ez mit keres itt. . . sajnáltam a poros, borzalmas kifutóban senyvedő állatokat, meg azokat is, amelyek trófeaként lógnak a falakon.
Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics - Afrika Múzeum és Állatkert Balatonederics -
Érdekes 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Ha az ember a Balatonnál nyaral, de már elege van a strandolásból, vagy esetleg az időjárás hűvösebbre fordul, jó program lehet az egész család számára az Afrika Múzeum. A 71-es főútról táblák mutatják az utat, a kis állatkert előtt ingyenesen lehet parkolni, s általában van is elegendő parkolóhely.