Szőlőskert Étterem Balatonfenyves
8646 Balatonfenyves, Fenyvesi u. 83.

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves a térképen

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves értékelése:

1. helyezett a 13 balatonfenyvesi étterem közül
8. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

H-CS 08:00-22:30
P-V 08:00-23:30
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Borsodi Világos, Staropramen, Leffe Brown, Bitburger, Erdinger Hefe

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves bemutatkozása

Családias hangulat, házias ízek bő választéka!

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves képei

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves vélemények

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 3.
3 napot töltöttünk Balatonfenyvesen. Egy fárasztó strandolás után tértünk be az étteremebe, mely 150 méterre volt a szállásunktól. Kinézetre egy kicsi hely, de belépve meglepően tágas. A vidám, jó humorú felszolgáló már a bejáratnál készségesen fogadott. Rögtön hozta is a megrendelt italt, látta rögtön szomjan halunk. A vacsora hamar megérkezett és nagyin finom volt.
Salgótarján

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes, hangulatos helyre tévedtünk be véletlenül. Nem gondoltam volna, hogy itt találom meg azt a halászlét amit régóta "keresek". Nem nagy a választék, de nagyon finom minden és nagyok az adagok. Segítőkész, aranyos személyzet. Lehet nem a legolcsóbb hely. . . , de tapasztalatom szerint kiváló ár-érték aránnyal büszkélkedhet. Elégedetten távoztunk.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. Júliusában jártunk itt a családommal, mert már korábban évekkel ezelőtt is nagyon kellemes és jó tapasztalataink voltak. A halászlé, amit ettünk nagyon finom, ami párosul az udvarias kiszolgálással. Látszik a családias étterem mivolta, ugyanis a pincér nemcsak "pincér" , hanem foglalkozik, beszélget a vendéggel, és ahogyan hallottuk folyékonyan németül is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Csaladunkkal egy csodalatos estét töltöttünk itt el. Ritka,sőt a mi tapasztalatunk alapjan már szinte nincs is olyan vendéglátohely,ahol ilyen udvarias a kiszolgálás. Fontos a vendég és a pincér aki tulajdonos is egyben,leült hozzánk beszélgetni. /pedig sokan voltak/Az ételek igényesek és finomak voltak. Nagyon kellemes és hangulatos a terasz.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 29.
Véletlenül estünk be, hazafelé az M7-sen. Csak bekanyarodtunk ebédelni, semmit nem tudtunk róluk. Nagy szerencsénk volt! Biztosan vagyunk benne, hogy a környék legjobb éttermét fogtuk ki. Hangulatos szőlő pergola alatt a hűvösben ebédeltünk a nagy kánikulában, két húslevest házi májgaluskával. A leves kiváló volt, a májgaluska pedig tényleg házi és nagyon finom volt.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal voltam itt. Nagy szép kerthelysége van. Teljesen családi vállalkozás. Apa és fia felszolgál. Anya hátul főz. Fantasztikusan jó kaják vannak. Nincsenek extravagáns ételek, viszont minden friss és nagy adagokat adnak. Érdemes helyet foglalni, mert néha tele van. Kacsát ettem ami konkrétan egy fél kacsát jelent.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártunk itt múlt ősszel. Több embertől hallottuk ha igazi halászlevet szeretnénk enni,akkor ide menjünk. A kinti teraszon ültünk le, külön hangulatos a felfuttatott szőlő alatt/mellett enni. A kiszolgálás rendben volt, gyorsan meg is kaptuk az ételeket. A halászlevük valóban nagyon finoman volt elkészítve.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 1.
Tavaly az életem legszebb napját még szebbé tették segitőkészségükkel, finom ételeikkel és családias hangulatú helységükkel. Köszi mindent minden tökéletes volt, Gabika fincsi házias finomságai, az egész család kedves kiszolgálása. Aki csak arra jár, vagy ha nem is keresse meg a Szőlőskert éttermet Balatonfenyvesen csalódás kizárva :)

Mobilról küldte. | 2015. júniusban járt itt
Értékelt: 2015. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt kapható a legfinomabb halászlé a balaton partján, kár, hogy csak hétvégén főznek belőle! :) nyugodt, hangulatos környezet, finom ételek, kiadós adagok.
Válasz az értékelésre - 2015. szeptember 3.
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat!!! Remélem jövőre veletek ugyanitt találkozunk!!!
2016 NYITÁS ÁPRILIS KÖZEPE!!!
Lepenye Tamás, tulajdonos

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek, gyors, udvarias kiszolgálás! Gyerekekkel voltam, és maximálisan figyelembe vették az ő kívánságaikat is! hangulatos környezetben fogyaszthattuk el az ebédünket. Jól éreztük magunkat, még a fizetés után is( :-)), mert a felszolgált ételek minősége és mennyisége megérte az árát! ! ! Bátran ajánlom bárkinek, akár gyerekekkel is!

Legnépszerűbb csomagok Balatonfenyvesen és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 16.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2022.11.15.
Naturmed Carbona Hotel
4 nap/3 éjszaka 32.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Magdi Panzió
2020.12.26. - 2021.12.03.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 30.230,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, komplex belépővel a Zalakarosi Fürdő Wellness- és Gyógyfürdőjébe, szobai széffel, Wi-Fi elérhetőséggel
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.30.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Klára Apartmanház
Tihany
2021.03.12. - 2021.12.03.
Zsófia Vendégház
Pápa
2020.12.03. - 2021.12.03.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 49.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.02.12.
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.30.

Szállodák Balatonfenyves környékén
Hotel Vital Balatonfenyves
Venus Hotel Balatonfenyves
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Szőlőskert Étterem BalatonfenyvesX