Kárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár

4,3
a 28 balatonföldvári étterem közül
fagyizó
Kárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár
Kárpáti Fagyizó & Gofrizó BalatonföldvárKárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat
Hotel Anna Villa Balatonföldvár
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 1.családjával járt itt
A Kárpáti fagyizóban a gofri, palacsinták és fagylaltok mellett tisztességes minőségű csapolt sört is kínálnak, konkrétan Paulanert, háromfélét ráadásul. Azon kívül jóféle balatoni borokat. S ami számomra kulcskérdés: üvegpohárban. Meg tudtam egyezni abban is a kedves, szívélyes pultos hölggyel, hogy elvihetem a partra a három pohár sört, mert persze mindháromból rendeltem egyet-egyet.
Nekem ez ötpontos összélmény.
Kárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár - EgyébKárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 19.a párjával járt itt
A málna fagyi mindenekfelett! Imádtam! Többször is visszatértünk már és soha nem csalódtunk a minőségben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. július 18.gyerekekkel járt itt
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is többet vártam a helytől. A gofri viszont isteni finom. Sajnálattal nincs kártyás fizetési lehetőség, és tényleg elég kicsi a hely. A fagyi nem volt kiemelkedően különleges, pedig a Magyar Konyhában annyira dicsérték. Ami pozitívum, hogy aki a fagylaltot méri, az nem kezel pénzt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Balatonföldváron a kikötői éttermek között található egy kiszolgálópult és teraszos résszel. Fagyiztunk, finom volt a fagyi ár-érték arányban sem rossz, gofri is kapható itt és melegszendvicsek stb. Központi helyen van, nem rossz, de inkább átlagosnak mondanám.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 27.családjával járt itt
Egyik júliusi hétköznap betértünk ide is a Balaton 2014, Gasztronómiai útikalauzban (Magyar Konyha) található pozitívumoknak köszönhetően. :)
Amúgy sajnos szinte észre sem vettük volna. Beékelődik a kikötőbe vezető büfé/étterem/bazárok sorába. Pici, szűkös hely. A helyekért szinte sorban álltak az emberek.
Kárpáti Fagyizó & Gofrizó Balatonföldvár - Étel/ital