Sissi Kávézó & Cukrászda és El Toro Cocktail Terasz Balatonföldvár

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Sissi Kávézó & Cukrászda és El Toro Cocktail Terasz Balatonföldvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 18.a párjával járt itt
A hely tényleg nagyon jól néz ki, de valahogy mégis fura az egész. Iszonyatos drágaság, és flancolás, szinte a semmiért. Nekem a fagylalt abszolút nem ízlett, a kávé is átlagos volt, és a kiszolgálás....átlagon aluli. Sajnálom, pedig ezt a helyet is azért választottam mert a Magyar Konyha Kalauz annyira dicséri...
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. július 14.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése, a terasz csodálatos. A kiszolgálóhölgy kedves, de inkább átlagos. Szinte üres volt a hely, amit később meg is értettem. Jól néztek ki a sütik, de áruk. . . 790 Ft egy vékony szelet torta. A kávé átlagos ára tűrhető, annál maradtunk. A sütiválaszték sem volt óriási, átlagos.
Gyenge 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Vasárnap délelőtt tértünk be egy kávéra. A szép, balatoni kilátásos teraszra ültünk le, majd a pincérnő kérdezte, hogy fagyizunk e. . . . . mondtuk hogy nem, erre levezényelt minket a kerthelyiségbe. A kért kávék neve és kinézete megkapó volt, azonban átlagos volt a minőségük (finomabb bécsi kávéra számítottam).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 18.a párjával járt itt
Csodaszép helyen van. A "bulinegyed" felett, rálátással a Balatonra. Nagyon hangulatos és kedves személyzettel. Több percen keresztül csak néztük a jobbnál jobb sütiket. Végre egy hely, ahol nem a szokásos cukrászdai sütikkel találkozik az ember és az ízük. . . . egyszer mindenképp megéri kipróbálni, még ha azért az átlagos cukrászdai átlagokhoz képest drága is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 27.családjával járt itt
Lényegében 3 szint van a fedetlen külső részen, 2 emeleti terasz szerűség egy nagyobb házhoz hozzáépítve. Kellemes helynek tűnt, főleg a 2 emeleti árnyas, lombos rész. 1 hete betértünk egy kávéra és egy koktélra. Mindkettő finom volt. Még sosem láttam ilyen szépen díszített kávét, bár nem vagyok egy nagy kávés.
Sissi Kávézó & Cukrászda és El Toro Cocktail Terasz Balatonföldvár - Étel/ital