Hotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár bemutatkozása

A Hotel Három Hattyú "A magyar tenger gyöngyszemén", Balatonföldváron várja kedves vendégeit. A szálloda part menti fekvése mellett változatos szolgáltatásaik segítik a tökéletes kikapcsolódást.
A szálloda saját stranddal rendelkezik, emellett sokszínű sportolási, játék- és wellness-lehetőséget biztosít az ide látogatóknak.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat
Hotel Anna Villa Balatonföldvár
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár vélemények

2016. november 25.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a Hotel Három Hattyúban november végén, nagyon kellemes napos ősz végi időnk volt. A személyzet korrekt, a félpanziós ellátás remek volt.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése / közel a Balaton /. Ízletesek voltak az ételek és elegendő volt a választék.A wellness részleg nyitvatartása nagyon kedvező , mert ennek köszönhetően vacsorát követően még le tudtunk menni fürdeni, szaunázni. Kellemes napokat töltöttünk Önöknél immár másodszor.
Kiváló 2016. november 19.barátokkal járt itt
Barátságos, tágas, tiszta szobák. Finom, változatos ételek. Egyszer sem maradtunk éhesek. A személyzet kedves, figyelmes. Pici negatívum, hogy a medencében a víz hőfoka számomra hideg volt, bár a jakuzzi kárpótolt. Összegezve, remekül éreztük magunkat és csak ajánlani tudjuk másoknak.
Kiváló 2016. november 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Három Hattyu hotelben. Kiváló személyzet, nagyon finom ételek, kerékpár ingyenes kölcsönzése. Köszönjük és megtartjuk emlékezetükben. 60 év fölötti házaspár. Üdv: Vincze János és felesége.
2016. november 18.családjával járt itt
Kellemes környezetben, kényelmes szoba, jó szolgáltatások fogadtak minket. A tájékoztatás nem mindig volt teljes körű, de mindig minden kiderült időben. A konyha remek, a svédasztalos étkezések során mindig újratöltöttek mindent. A szálloda welness részlege felújított, bár a medencékre is ráférne ez.
Átlagos 2016. november 18.a párjával járt itt
Kellemes környezet !A szobákban hiányoság az lcd tv.A wellnes részlegben már csak a gőzfürdő hiányzik és teljes lenne a szolgáltatás!Mi visszatérő vendégek vagyunk.Legközelebb is ide jövünk!
2016. november 12.a párjával járt itt
Kicsit nehezen indult mert az első éjszaka a kazán alatti szobát kaptuk és nagyon hangos volt és nem lehetett pihenni de jeleztük a problémánkat és rögtön kaptunk egy másik szobát. Ez pozitívum. Második nap sajnos a víz fővezetékét elvágták a vasúti síneknél és ez miatt nem volt víz a szállodában reggel 9 órától du:15 óra 30 ig így a wellnessnek lőttek arra a napra.
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
A szálloda ellátásán meg voltunk lepődve, kifejezetten jónak mondható.Az étterem szép, tiszta, kulturált, mindig volt szabad hely. Az ételek háziasak, finomak. A bárban is mindenki megtalálhatta a neki tetsző italt.
Hiányosságot nem tudnék felsorolni, tulajdonképpen minden tetszett.
2016. november 9.a párjával járt itt
Érkezéskor kellemes csalódást jelentett a Hotel belső kialakítása. Igaz a mondás,hogy ne ítélj elsőre és ne ítélj a külsőségek alapján. A fogadtatás kíváló volt, nem vett sok időt ígénybe a bejelentkezés. A tisztaság kíváló. A szoba kényelmes, megfelelő méretű. Az étkezések alkalmával a kínálat megfelelő,elegendő és változatos volt.
Kiváló 2016. november 7.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Tavasszal voltunk itt, és akkor megfogaduk, hogy ősszel visszajövünk. Kedves,segítőkész a személyzet, az ételek változatosak és isteni finomak, a wellness része is bővült tavasz óta (nagyon jók lettek). Máskor is fogunk jönni!