Hotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár bemutatkozása

A Hotel Három Hattyú "A magyar tenger gyöngyszemén", Balatonföldváron várja kedves vendégeit. A szálloda part menti fekvése mellett változatos szolgáltatásaik segítik a tökéletes kikapcsolódást.
A szálloda saját stranddal rendelkezik, emellett sokszínű sportolási, játék- és wellness-lehetőséget biztosít az ide látogatóknak.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat
Hotel Anna Villa Balatonföldvár
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Csodalatos három napot töltöttünk a Hotel Három Hattyúban. Nem volt semmi kifogásolható, csodalatos környezet, csend és nyugalom, pihenésre, kikapcsolódásra vágyóknak ajánlom. A hotel tisztasága, a személyzet udvariassága, nem utolsósorban az ételek minősége és a kiszolgálás nagyon kiváló.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Egy borús,hűvös téli napon nincs semmi amire jobban vágyna az ember,mint távol a város zajától, egy nyugodt környezetben való kikapcsolódás. Ezt tökéletesen biztosította számunkra a Hotel és a személyzete. A legtöbb ember az idő miatt ilyenkor rossz hangulatú lesz,kedvtelen, de a személyzet 100%-ig kényelmessé és feledhetetlenné tette a kikapcsolódásunkat!
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Egy május elejei 3 napot töltöttünk a szállodában. A Balaton még fürdésre alkalmatlan volt. Ezért a szálloda szolgáltatásait vettük igénybe. Különösen tetszett, hogy kerékpárt tudnak biztosítani, így a környéket jobban megismerhettük. Pl. megnéztük a Kőröshegyi völgy hidat. A személyzet szolgálat kész.
2016. május 10.családjával járt itt
Nagyon tetszett, igaz ősszel nem feltétlen a legjobb választás, de nyáron szuper lehetőség, mivel a strandhoz nagyon közel van. Az ételek nagyon finomak voltak. Ketten voltunk anyukámmal és a két személyes tálat nem birtuk megenni. A személyzet nagyon kedves volt, itt maximálisan érvényesül az első a vendég.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Egy tökéletes hely. A kellemes környezet a nyugodtság. Ez jellemző a Hotelra. Figyelmes ,segítő kész személyzet,a szobák légkondisak. Az egyéb szolgáltatások (kerékpár,játszószoba )nagyon jók. A wellness a katagóriának megfelelő vagy jobb. Az ételek nagyon finomak,változatosak. Ja,és a Balaton közelsége (20 méter),a naplemente fantasztikus látvány.
Hotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - SzobákHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Környék
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
Karácsonyi Balaton. . . Két napot töltöttünk a hotel három hattyúban karácsonykor. Vonattal érkeztünk Balatonföldvárra a nyugalom és a csend fogadott bennünket. Karácsonyi nagy hajtás után szinte jól esett a ködbe öltözött csendes balatoni kisváros. Mintha megállt volna az idő. Egy embert láttunk az utcán de ő is terepszínű ruhájával a tájba olvadt bele.
Hotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - VendéglátásHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
Ami az ajánlatban szerepelt azt maximálisan megkaptuk.A wellness és a szauna kiváló a játékok egy kicsit már elhasználódtak. Örülünk,hogy két szép napot tölthettünk a Három hattyúban. Köszönettel Horváth család
Kiváló 2016. május 7.családjával járt itt
A Hotel Három Hattyú tényleg eggy tökéletes hely eggy kis nyugodt hétvégére. Én és a családom eltölthettünk itt eggy szép húsvétot,és bizony a ,,vízből ´´ se volt hiány . . . Még jó , hogy senkit se zavarta a lányok sikolya. Mikor megérkeztünk,nagy meglepetéünkre kellemes és figyelmes személyzet várt,bár a kamasz fiatalok elősször a falak vastagságát vizsgálgatták, hát.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
A Hotel Három Hattyút az "ájlávbalaton" szellemében választottuk, hiszen fekvése alapján a magyar tenger szinte karnyújtásnyira található a szállodától. Igaz még télvíz idején, de csodás, és meglepetésünkre napsütéses 3 nap/2 éjszakát töltöttünk el itt az all inclusive italfogyasztást tartalmazó csomag keretében.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Gondoltam mielőtt ekveszik a szépkártyánkon található összeg, (kb 50. 000 Ft) jól elköltjük az urammal három nap alatt. Ki is néztük ezt a kis szimpatikus retro szallodát, ami tényleg kedvezményesen kínálta a pihenést. Mivel bőven maradt még keret, ha lúd, legyen kövér, befizettünk egy all inclusive italcsomagra.