Hotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár
Hotel Három Hattyú BalatonföldvárHotel Három Hattyú Balatonföldvár

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár bemutatkozása

A Hotel Három Hattyú "A magyar tenger gyöngyszemén", Balatonföldváron várja kedves vendégeit. A szálloda part menti fekvése mellett változatos szolgáltatásaik segítik a tökéletes kikapcsolódást.
A szálloda saját stranddal rendelkezik, emellett sokszínű sportolási, játék- és wellness-lehetőséget biztosít az ide látogatóknak.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat
Hotel Anna Villa Balatonföldvár
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Három Hattyú Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2016. szeptember 25.a párjával járt itt
Altalaban 4*wellness szallodakban szoktunk udulni,igy kicsit aggodva indultunk utnak. Nagyon jol ereztuk magunkat,mert:1. mindenki mosolygos,kedves volt
2. szobak tisztak
3. etelek finomak
4. ár-érték kituno
5. wellness is elvezetes. Mi elegedettek voltunk,sokfajta szolgaltatas is van.
Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
2016 tavaszán jártunk a Három hattyúban. A szállás, ellátás, szolgáltatás elvárásainkat bőven meghaladta. A nagyon jó ár miatt választottuk ezt a szállodát és ezért mivel tényleg olcsó volt nem vártunk tőle túl sokat! Legyen hol aludni, legyen mit enni és tudjunk egy kicsit fürdeni biciklizni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Emeleti, tágas, erkélyes, Balatonra néző szobát kaptunk. Kényelmes ágy, reluxa, légkondi, az erkélyen ruhaszárító. De a zuhanyfülke alsó szélén fekete penészfoltok, elnéztük. Hamarosan le is mentünk a wellnessbe, de jó, csak mi vagyunk! Az örömünk hamarosan elmúlt.
Hotel Három Hattyú Balatonföldvár - KörnyékHotel Három Hattyú Balatonföldvár - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. Köszönet illeti a szálloda valamennyi dolgozóját, de főképpen az étterem munkatársait. Kevés helyen találkoztunk ilyen kedves, segítőkész, figyelmes emberekkel. Kiemelném a szálloda tisztaságát, rugalmasságát. Köszönjük!
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
2016 tavaszán töltöttünk 4 napot a hotelben. Nagyon kedvező ár, kedves és segítőkész személyzet. Szoba tiszta volt és nem utolsó sorban nagyon kényelmes volt az ágy is, ami sok hotel ágyáról nem mondható el. Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan, ugyanis a svédasztalos reggeli és vacsora nagy választékból áll.
Kiváló 2016. június 30.gyerekekkel járt itt
A szállodával maximálisan elégedett voltam. A személyzet kedves és segítőkész volt. A svédasztalos ételek finomak és változatosak voltak. A szálloda által kínált szolgáltatások nagyon elnyerték tetszésemet, hiszen a rossz idő ellenére nem unatkoztunk, hanem wellneseztünk, játszottunk. Köszönjük ezt a 3 napot!!!!
Kiváló 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
koszonjuk a kellemes pihenest a hotel harom hattyunak. Nagyon jol ereztuk magunkat ket kisgyerekkel minden amire szuksegunk lehet rendelkezesre alllt. Nagyon igenyes a kornyezet a szobak kinn es benn is egyarant. Csak ajanlani tudom mindenkinek. Nem utolso sorban az etelek is finomak es bosegesek. A szemelyzet nagyon figyelmes. Mindenkepp vissza fogunk menni.
Kiváló 2016. június 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el a férjemmel a hotelben. Minden szuper volt, szó szerint minden. Az ottlétünk pont a foci EB-re esett és sokan néztük a magyar-portugál meccset, emiatt lemaradtunk volna a vacsoráról, de ennek fényében meghosszabbították a vacsoraidőt, nagyon rugalmasak. Folyamatosan újítanak.
Kiváló 2016. június 9.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Szeretem a kisebb hoteleket, azok sokkal barátságosabbak - ez is közéjük tartozik. Annak ellenére, hogy csak ketten mentünk, apartmant kaptunk, mert figyelembe vették kérésünket, hogy nyugat felé nézzen a szoba. A recepción pedig megnyugtattak, hogy igen, nem tévedés, mienk a két szoba.
Kiváló 2016. június 5.családjával járt itt
vásároltunk 2db 2éj/2fő akciós csomagot,férjemmel és két felnőtt fiammal érkeztünk. közvetlenül a balaton partján szép környezetben nagy területen fekszik a szálloda. a személyzet rendkívül kedves és segítőkész bármiről legyen is szó. a wellnessrészleg nyitvatartása reggel 6-tól este21 óráig igen ritkán tapasztalható szolgáltatás,a többi felsorolni is hosszú változatos lehetőségek mellett.