Bergmann Cukrászda Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Petőfi Sándor u. 64.

Bergmann Cukrászda Balatonfüred a térképen

Veszprém
Zirc

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az idén is teszteltük a Bergmannt. Most már kissé tapasztaltabbak lettünk, hiszen nem tartunk már a parkolóhely hiányától. Ugyanis a nem messze lévő szupermarket mögött jó sok hely van. A cukrászdában nagyon kedves a kiszolgálás. A páratlanul finom süteményeknek és kávénak nagyon nehezen tudunk ellenállni. Most elvitelre is vásároltunk néhány finomságot.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Balatonfüreden járunk, mindig felkeressük a Bergmann cukrászdát. A minőség változatlanul jó, a franciakrémes most is finom volt. A kiszolgálás kicsit szétszórt volt. Szerintem drágák. 2 krémes, egy presszókávé, egy ásványvíz 2240 Ft, egy jó indulattl 4 dekás kis fagyigombóc 300.
Veszprém
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Habár most zárva van a Bergmann füredi egységeinek mindegyike - mégis ide kívánkozik a nyári élmény. Állandó parkolóhely gondokkal küzd a cukrászda. Mindig ismerősként üdvözöljük a házi- és vaddisznókat, mikor kiszállunk a kocsiból. Azt hiszem süteményválasztékban ennél nagyobb repertoárt nem láttunk még Füreden. Kedvenceimből - a sós süteményekből - is komoly választékot találunk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus végén egy kellemes ebédet követően látogattunk el a Zsigmond utcában levő cukrászdába. Az első meglepetést a szűkös sütemény választék okozta. A második kellemetlen élményként a pincérre kellett várnunk közel tíz percet, pedig szinte csak mi vártunk kiszolgálásra. Harmadik mínusz a rendelt torták rendkívül gazdaságos (a cukrászda részére) mérete, ami a megszokott szélesség talán kétharmada volt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Aki rendszeresen idejár, tudja nem csalódik! Pompázatos torta-sütiválaszték, helyben készített croissant és egyéb, számos, csábítóan csalogató ízorgiák várakoznak kóstolgatásra. Kedvencem, a családi receptura alapján készült francia krémes. A levendula, camparis fagyit is nehéz kihagyni. Csak ajánlani tudom mindkét cukrászdájukat Balatonfüreden.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Már többször végigettük az étlapot, ami csupa különlegesség édességből áll. Finomabbnál finomabb sütemények és torták mosolyognak a pultban, várva az éhes vendégseregre. Akár sós, akár édes ízre vágytunk, sosem csalódtunk a minőségben. A kiszolgálás is gyors, szakszerű, pillanatok alatt az asztalnál van a pincér, aki figyelmesen, mégis észrevétlenül teszi a dolgát.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha Balatonfüreden járunk, mindig betérünk a főúton található Bergmann cukrászdába. Egy cukrászdánál az első benyomást mindig a "krémespróba" alapján szerzem. Náluk a krémes kiváló, az utóbbi években itt ettem a legfinomabbat. A sütemények mindig frissek, ízletesek, így a legnagyobb dilemma, hogy krémest válasszunk, vagy esetleg valami mást. . .

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszatérő, elégedett vendégeknek számítunk egész évben. A Petőfi utcán található cukrászdába térünk be mindig ha süteményt kívánunk meg illetve innen rendeljük a család tagjainak születésnapi tortáit minden évben. Abszolút elégedettek vagyunk, rossz szájízzel még nem távoztunk innen, ami a cukrászati termékeket illeti.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 10.
A finom sütemények magukért beszélnek. A kedvenc süteményünk a mimóza, bavária eper és a túró torta szelet. Visszatérő vendégek vagyunk minden évben. Szívesen megyünk a Bergmann cukrászdába. A Petőfi utcai közelebb áll hozzánk, de a másik is hangulatos, közel van a parthoz. Kiszolgálás is nagyon kedves, barátságos. Balatonfüred legjobb cukrászdája.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Már évek óta visszajárunk ebbe a cukrászdába, évente többször is, ha úgy alakul. A két egysége közül mi a Petőfi utcait szeretjük jobban, az nagyobb, hangulatosabb. A sütemények nagyon, de nagyon finomak, mindegyik, mindig! ! ! Kifogástalanok! Krémest mindig "kell" ennünk, az kihagyhatatlan. Legutóbb a levendulás tortaszeleten akadt meg a szemünk, az is nagyon izlett.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.774 - 57.617,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.12.30.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 29.220,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.22.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 28.667 - 32.833,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya és játszósziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.22.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Pápa
2020.07.13. - 2021.07.13.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3-4 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, szabadidős és sportos programokkal, kézműves foglalkozásokkal, kedvezményes italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.08.13. - 2020.08.23.
Apartman Bella Panzió
2020.07.13. - 2020.09.13.

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion  Balatonfüred
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Bergmann Cukrászda BalatonfüredX