Bergmann Cukrászda Balatonfüred
8230 Balatonfüred, Petőfi Sándor u. 64.

Bergmann Cukrászda Balatonfüred a térképen

Bergmann Cukrászda Balatonfüred vélemények

Veszprém

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az idén is teszteltük a Bergmannt. Most már kissé tapasztaltabbak lettünk, hiszen nem tartunk már a parkolóhely hiányától. Ugyanis a nem messze lévő szupermarket mögött jó sok hely van. A cukrászdában nagyon kedves a kiszolgálás. A páratlanul finom süteményeknek és kávénak nagyon nehezen tudunk ellenállni. Most elvitelre is vásároltunk néhány finomságot.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Balatonfüreden járunk, mindig felkeressük a Bergmann cukrászdát. A minőség változatlanul jó, a franciakrémes most is finom volt. A kiszolgálás kicsit szétszórt volt. Szerintem drágák. 2 krémes, egy presszókávé, egy ásványvíz 2240 Ft, egy jó indulattl 4 dekás kis fagyigombóc 300.
Veszprém

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
Habár most zárva van a Bergmann füredi egységeinek mindegyike - mégis ide kívánkozik a nyári élmény. Állandó parkolóhely gondokkal küzd a cukrászda. Mindig ismerősként üdvözöljük a házi- és vaddisznókat, mikor kiszállunk a kocsiból. Azt hiszem süteményválasztékban ennél nagyobb repertoárt nem láttunk még Füreden. Kedvenceimből - a sós süteményekből - is komoly választékot találunk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 9.
Augusztus végén egy kellemes ebédet követően látogattunk el a Zsigmond utcában levő cukrászdába. Az első meglepetést a szűkös sütemény választék okozta. A második kellemetlen élményként a pincérre kellett várnunk közel tíz percet, pedig szinte csak mi vártunk kiszolgálásra. Harmadik mínusz a rendelt torták rendkívül gazdaságos (a cukrászda részére) mérete, ami a megszokott szélesség talán kétharmada volt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Aki rendszeresen idejár, tudja nem csalódik! Pompázatos torta-sütiválaszték, helyben készített croissant és egyéb, számos, csábítóan csalogató ízorgiák várakoznak kóstolgatásra. Kedvencem, a családi receptura alapján készült francia krémes. A levendula, camparis fagyit is nehéz kihagyni. Csak ajánlani tudom mindkét cukrászdájukat Balatonfüreden.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Már többször végigettük az étlapot, ami csupa különlegesség édességből áll. Finomabbnál finomabb sütemények és torták mosolyognak a pultban, várva az éhes vendégseregre. Akár sós, akár édes ízre vágytunk, sosem csalódtunk a minőségben. A kiszolgálás is gyors, szakszerű, pillanatok alatt az asztalnál van a pincér, aki figyelmesen, mégis észrevétlenül teszi a dolgát.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha Balatonfüreden járunk, mindig betérünk a főúton található Bergmann cukrászdába. Egy cukrászdánál az első benyomást mindig a "krémespróba" alapján szerzem. Náluk a krémes kiváló, az utóbbi években itt ettem a legfinomabbat. A sütemények mindig frissek, ízletesek, így a legnagyobb dilemma, hogy krémest válasszunk, vagy esetleg valami mást. . .

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszatérő, elégedett vendégeknek számítunk egész évben. A Petőfi utcán található cukrászdába térünk be mindig ha süteményt kívánunk meg illetve innen rendeljük a család tagjainak születésnapi tortáit minden évben. Abszolút elégedettek vagyunk, rossz szájízzel még nem távoztunk innen, ami a cukrászati termékeket illeti.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 10.
A finom sütemények magukért beszélnek. A kedvenc süteményünk a mimóza, bavária eper és a túró torta szelet. Visszatérő vendégek vagyunk minden évben. Szívesen megyünk a Bergmann cukrászdába. A Petőfi utcai közelebb áll hozzánk, de a másik is hangulatos, közel van a parthoz. Kiszolgálás is nagyon kedves, barátságos. Balatonfüred legjobb cukrászdája.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Már évek óta visszajárunk ebbe a cukrászdába, évente többször is, ha úgy alakul. A két egysége közül mi a Petőfi utcait szeretjük jobban, az nagyobb, hangulatosabb. A sütemények nagyon, de nagyon finomak, mindegyik, mindig! ! ! Kifogástalanok! Krémest mindig "kell" ennünk, az kihagyhatatlan. Legutóbb a levendulás tortaszeleten akadt meg a szemünk, az is nagyon izlett.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.09.22.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2020.12.19.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2019.09.08. - 2019.12.23.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2019.09.01. - 2020.08.24.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
2-4 éjszaka 7.590.- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és medence használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.09.30.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 20.938,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.11.10.

Szállodák Balatonfüred környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonfüred
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Bergmann Cukrászda BalatonfüredX