Bergmann Cukrászda Balatonfüred

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Bergmann Cukrászda Balatonfüred vélemények

Kiváló 2014. október 20.családjával járt itt
A legeslegfinomabb krémest itt lehet elfogyasztani Magyarországon :-)
A kiszolgálás remek a környezet csodaszép és kellemes.
Szivesen látogatjuk amikor csak tehetjük a cukrászdát.
Az esküvöi tortámat is ott rendeltük és bevállaták hogy 40 km-re is elszállitják. Szép emlékek fűznek oda :)
2014. szeptember 13.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk a cukrászdába. A sütemények, küönösen a krémes, az ír kávétorta és a trüffeltorta, nagyon finomak. A fagylalt teljesen átlagos, nem is szoktunk itt fogyasztani. A sütemények egy részénél az ár/érték arány - figyelemmel azok méretére -nem megfelelő.
A szezonális készítmények és a gyökérkenyér nagyon finomak.
A kiszolgálás gépies, személytelen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Biztosan nekem vannak hatalmas elvárásaim, főleg, ha egy hely drága, de akkoris. . . nem először voltunk, de nem leszek törzsvendég. . . 5 eladó a pultban, mégis percekig kell várnom, mire az egyik hozzámszól, majd a második mondat után ott is hagy? ! Teraszon sikerül rendelni. Süti finom, bár nagyító kellene hozzá a mérete miatt.
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
A hétvégén jártunk a Móricz Zsigmond utcában levő cukrászdában. Nem először választottuk ezt a helyet, most sem csalódtunk. Finom,ízletes fagyit kaptunk és a capuccino is remek volt. A személyzet udvarias és segítőkész volt. Mindez nem mondható el a cég másik cukrászdájáról, ahol hiába isteniek a sütik a kiszolgálás mogorva és kelletlen.
2014. április 27.családjával járt itt
Másodszor jártunk a cukrászdába, mivel pécsiek vagyunk. Férjemmel már voltunk, de most Szüleimmel jártunk arra és meghívtuk őket délutáni uzsonnára! Ilyen finom francia krémest az országba nem ettünk még sehol, ezt édesanyám is elismerte. A pogácsák finomak, frissensültek. A kávék nagyon finomak, mindannyian másfajtát ittunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. február 24.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk a cukrászdában. Mi is érezzük kissé a színvonal csökkenését, de a sütemények még mindig a legjobbak között vannak, így még nem tántorított el minket a kiszolgálás minősége a cukrászdától.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. november 26.a párjával járt itt
A Bergmann cukrászda messze földön ismert, Füred legjobb cukrászdája volt a Karolina nyitásáig. Szerintem pont ez lett a veszte: évtizedes, verseny nélküli egyeduralkodásában eltelt magától és nem vette az idők változását. Azért vannak előnyei is: nagy választék és ízletes készítmények. Mára azonban inkább a sznoboknak való.