Vitorlás Étterem Balatonfüred

Vitorlás Étterem Balatonfüred
Vitorlás Étterem BalatonfüredVitorlás Étterem Balatonfüred
Vitorlás Étterem BalatonfüredVitorlás Étterem Balatonfüred

Vitorlás Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás Étterem.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Vitorlás Étterem Balatonfüred vélemények

Átlagos 2013. november 21.a párjával járt itt
A nyáron jártunk Füreden, az étterem elsőre megtetszett ott a kikötő mellet a vitorlásoktól a Balatontól pát méterre, úgy gondoltam ide be kell jönni, ki kell próbálnunk hát másnap este meg is tettük párommal.
2013. augusztus 17. járt itt
Az ertekelesek alapjan valasztottam ezt az ettermet. Valoban hangulatos, nagyon kellemes a kornyezet, kedves es figyelmes volt a szemelyzet viszont az etelekkel nem igazan voltam megelegedve. Az etelek mennyisege nem tetszett, kicsit lehet volna bosegesebb.
Kiváló 2013. augusztus 7.családjával járt itt
Nagyon szépen felújították a kerthelyiséget, sokkal hangulatosabb, mint a régi. Nagyszerű zenészeket szerződtettek, akik remek hangulatot teremtettek. Az ételek is finomak, a fagyi kelyhekről nem is beszélve! :-)A személyzet figyelmes, gyors és közvetlen volt.Méltó búcsúest a Balatontól.
Kiváló 2013. július 6.a párjával járt itt
Sokszor jártam már itt, és még sosem kellett csalódnom! Az ételek nagyon ízletesek, külön kiemelném a desszertek közül a "csokinégyes" elnevezésű fogást! A terasz nemrég felújításon esett át, méltó hely arra, hogy az itt eltöltött idő alatt a csodálatos panorámában gyönyörködhessen az ember.
Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Már többször jártam a Vitorlásban és az ételekben még sosem kellett csalódnom. Szép környezet, udvarias és gyors kiszolgálás, finom ételek. Az egyik kedvenc éttermem a Balaton parton, minden évben visszajárok a családommal vagy csak kettesben a párommal. A csatolt képeken is látszik az ételek ízléses felszolgálása és a gyönyörű környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Vitorlás Étterem Balatonfüred - Étel/italVitorlás Étterem Balatonfüred - Külső képVitorlás Étterem Balatonfüred - Étel/italVitorlás Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2013. június 4.a párjával járt itt
Egy régi, hó hírű balatonfüredi vendéglő nyílt meg tavaly teljesen megújult külsővel, megújult kínálattal. Igazán hangulatos vendéglő kedves kiszolgálással és fantasztikus ízekkel. A Balaton hangjait hallgatva zamatos borokat kortyolni, közben a pazar kilátásban gyönyörködni - igazi feltöltődést jelent.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Fantasztikus környezet, isteni ételek! Csak ajánlani tudom, tiszta szívből! A kiszolgálás aprólékos de nem tolakodó. Kényelmes székek, meghitt és romantikus kilátás a Balatonra. Én csak jól tudok mondani róla, pedig esküszöm próbáltam előszedni valami negatívumot is! :)) Minden elismerésem a tulajdonosoké és a személyzeté. Balatonfüredhez viszonyítva tűrhető árak.
Vitorlás Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredTagore sétány 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, mediterrán