8230 Balatonfüred, Tagore sétány 1

32. helyezett a 80 balatonfüredi étterem közül
182. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Vitorlás Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás ... Tovább >>
Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás Étterem.

Vitorlás Étterem Balatonfüred képei

Vitorlás Étterem Balatonfüred vélemények

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Vendégem látta meg a helyet a füredi móló mellett. Nekem sosem volt benne a füredi top háromban. Hát azért bementünk és rendeltünk. Azt hiszem igazam volt. Itt nem azzal van baj, hogy nem jók az ételek, vagy a kerthelyiség hangulata, netán baj lenne a tisztasággal. Ezen három említett téma teljesen rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Megalàzva es leüvöltve tàvoztam mivel negytagu csaladommal az etterem kaveteraszan fogyasztottunk a 35 fokos melegben es utana nem voltam “jogosult” szamlammal sem hasznalni az etterem wc-jet. Teljesen kulturaltan mentem oda az etterem vezetohoz hogy merre talalom a mosdot-aki erre odalepett az utamba a 120+ kilojaval hogy elmondta hogy nem hasznalhatom.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Már az italunkat kikérve kezdődtek a problémák, ugyanis az epres limonádé piros volt ugyan, de savanyú, sőt mintha egy csipet sót is kapott volna. Majd folytatódott. Az egyik lányom rostonsült csirkéjét sületlenül kapta, vissza kellett küldenünk. A másik lányom "kacsamell csíkokra vágva ropogós zöldségekkel" helyett kapott egy meghatározhatatlan stílusú, ámde erősen csípős szószba kevert kacsamellet némileg grillezett zöldségekkel.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Sajnos nem friss halászlét kaptunk, ami csak röviddel távozás után, a szokásos gyomorfájás-hányás tünetek alapján tudatosult bennünk. Érthetetlen, hogy teheti ezt meg bárki, aki hosszú távon tervez, illetve a személyzet hogyan nem érez annyi empátiát, hogy nem ajánlja, amiről tudja, hogy ő se fogyasztaná el.
Senkinek nem ajánlom ezt a helyet!

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üres étteremben hosszas várakozás után talált egy pincér az asztalunkhoz. Két készételre egy órát kellett várni. A pincér 3-ból egy ételt elfelejtett. Az, hogy a fizető pincér a végén a feleségemnek adta a számlát már nem lepett meg. Semmiképp nem ajánlom!

2016. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A látvány páratlan, az ételek megismételhetőek,de nem rosszak, a kiszolgálás udvarias. Ennél sokkal rosszabbal is találkozhatunk a Balaton partján. Lágy zene, házi limonádék, tipikus magyaros ízek. Szerintem vállalható, rokonszenves hely. A korábbi emlékeknél sokkal jobb...Egy próbát mindenképp megér.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Már többször jártunk itt, különböző időpontokban. Nyáron nagyon tele van, a terasz is, és mindenki limonádézna a nagy melegben. Arra sokat kell várni. Szezonon kívül perzse jobban bírják a pincérek is a leterheltséget és készségesen megvalósítják az ételekkel kapcsolatos igányeket is (ne legyen tejszín pl. ). Nem itt ettem a legjobb halászlét.

zara TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Rendszeresen visszatérő vendégként most sem okozott a hely csalódást. A part melletti ücsörgés utánozhatatlan hangulata, a jegeskávé minősége és a túrós lepény felülmúlhatatlan íze és látványa visszacsábít újra és újra.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Az Eb-t néztük, jó sokáig maradtunk, még a vezetés hívott meg több ingyen italra bennünket is!!!, hogy a szurkolói hangulat kifogástalan legyen!

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
Egy hangulatos étterem nagyon kedves személyzettel. Finom vacsora, kellően hideg italok, friss desszert és figyelmes pincér. Mindenkinek ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Hotel Marina
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 16.200 - 34.444,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.09.12.
Bakonybél
2019.03.22. - 2020.03.22.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
3 nap/2 éjszaka 8.786 - 15.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.09.07.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 31.429,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használattal, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2019.05.31.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korai érkezéssel és késői távozással, városnézéssel, húsvéti programokkal, fürdőköntös és szaunatörölköző használattal, információs térképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.03.22. - 2019.12.31.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.730 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
2019.02.11. - 2021.01.01.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.04.18.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2-3 éjszaka 13.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekfoglalkozásokkal, sportpályák használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.06.14.

Szállodák Balatonfüred környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonfüred
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Vitorlás Étterem BalatonfüredX