8230 Balatonfüred, Tagore sétány 1

23. helyezett a 90 balatonfüredi étterem közül
210. helyezett Balatonon - 757 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Vitorlás Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás ... Tovább >>
Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás Étterem.

Vitorlás Étterem Balatonfüred képei

Vitorlás Étterem Balatonfüred vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hízelgő volt a Balaton közvetlen partjánál fekvő étterem, kívülről szép környezet, sok vendég, szépen tálalt ételek, tányérok. Óriás betűkkel ki volt írva, hogy marha bélszín a napi ajánlat. Két pincér a bejárat előtt a tábla mellett állt, mondtam nekik, hogy nekem meg is van mit fogok rendelni ha ez az ajánlat. Bekísértek minket.
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Vendégem látta meg a helyet a füredi móló mellett. Nekem sosem volt benne a füredi top háromban. Hát azért bementünk és rendeltünk. Azt hiszem igazam volt. Itt nem azzal van baj, hogy nem jók az ételek, vagy a kerthelyiség hangulata, netán baj lenne a tisztasággal. Ezen három említett téma teljesen rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megalàzva es leüvöltve tàvoztam mivel negytagu csaladommal az etterem kaveteraszan fogyasztottunk a 35 fokos melegben es utana nem voltam “jogosult” szamlammal sem hasznalni az etterem wc-jet. Teljesen kulturaltan mentem oda az etterem vezetohoz hogy merre talalom a mosdot-aki erre odalepett az utamba a 120+ kilojaval hogy elmondta hogy nem hasznalhatom.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Már az italunkat kikérve kezdődtek a problémák, ugyanis az epres limonádé piros volt ugyan, de savanyú, sőt mintha egy csipet sót is kapott volna. Majd folytatódott. Az egyik lányom rostonsült csirkéjét sületlenül kapta, vissza kellett küldenünk. A másik lányom "kacsamell csíkokra vágva ropogós zöldségekkel" helyett kapott egy meghatározhatatlan stílusú, ámde erősen csípős szószba kevert kacsamellet némileg grillezett zöldségekkel.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Sajnos nem friss halászlét kaptunk, ami csak röviddel távozás után, a szokásos gyomorfájás-hányás tünetek alapján tudatosult bennünk. Érthetetlen, hogy teheti ezt meg bárki, aki hosszú távon tervez, illetve a személyzet hogyan nem érez annyi empátiát, hogy nem ajánlja, amiről tudja, hogy ő se fogyasztaná el.
Senkinek nem ajánlom ezt a helyet!

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üres étteremben hosszas várakozás után talált egy pincér az asztalunkhoz. Két készételre egy órát kellett várni. A pincér 3-ból egy ételt elfelejtett. Az, hogy a fizető pincér a végén a feleségemnek adta a számlát már nem lepett meg. Semmiképp nem ajánlom!

2016. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A látvány páratlan, az ételek megismételhetőek,de nem rosszak, a kiszolgálás udvarias. Ennél sokkal rosszabbal is találkozhatunk a Balaton partján. Lágy zene, házi limonádék, tipikus magyaros ízek. Szerintem vállalható, rokonszenves hely. A korábbi emlékeknél sokkal jobb...Egy próbát mindenképp megér.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Már többször jártunk itt, különböző időpontokban. Nyáron nagyon tele van, a terasz is, és mindenki limonádézna a nagy melegben. Arra sokat kell várni. Szezonon kívül perzse jobban bírják a pincérek is a leterheltséget és készségesen megvalósítják az ételekkel kapcsolatos igányeket is (ne legyen tejszín pl. ). Nem itt ettem a legjobb halászlét.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Rendszeresen visszatérő vendégként most sem okozott a hely csalódást. A part melletti ücsörgés utánozhatatlan hangulata, a jegeskávé minősége és a túrós lepény felülmúlhatatlan íze és látványa visszacsábít újra és újra.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Az Eb-t néztük, jó sokáig maradtunk, még a vezetés hívott meg több ingyen italra bennünket is!!!, hogy a szurkolói hangulat kifogástalan legyen!

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 34.125,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.06.17.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.155,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.100 - 21.775,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
5 nap/4 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.28.
Hegymagas
3 nap/2 éjszaka 175.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medencével, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 68.970,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.23. - 2023.01.01.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonfüred
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Vitorlás Étterem BalatonfüredX