8230 Balatonfüred, Tagore sétány 1

27. helyezett a 81 balatonfüredi étterem közül
174. helyezett Balatonon - 674 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Vitorlás Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás ... Tovább >>
Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás Étterem.

Vitorlás Étterem Balatonfüred képei

Vitorlás Étterem Balatonfüred vélemények

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Vendégem látta meg a helyet a füredi móló mellett. Nekem sosem volt benne a füredi top háromban. Hát azért bementünk és rendeltünk. Azt hiszem igazam volt. Itt nem azzal van baj, hogy nem jók az ételek, vagy a kerthelyiség hangulata, netán baj lenne a tisztasággal. Ezen három említett téma teljesen rendben volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Megalàzva es leüvöltve tàvoztam mivel negytagu csaladommal az etterem kaveteraszan fogyasztottunk a 35 fokos melegben es utana nem voltam “jogosult” szamlammal sem hasznalni az etterem wc-jet. Teljesen kulturaltan mentem oda az etterem vezetohoz hogy merre talalom a mosdot-aki erre odalepett az utamba a 120+ kilojaval hogy elmondta hogy nem hasznalhatom.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 30.
Már az italunkat kikérve kezdődtek a problémák, ugyanis az epres limonádé piros volt ugyan, de savanyú, sőt mintha egy csipet sót is kapott volna. Majd folytatódott. Az egyik lányom rostonsült csirkéjét sületlenül kapta, vissza kellett küldenünk. A másik lányom "kacsamell csíkokra vágva ropogós zöldségekkel" helyett kapott egy meghatározhatatlan stílusú, ámde erősen csípős szószba kevert kacsamellet némileg grillezett zöldségekkel.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 17.
Sajnos nem friss halászlét kaptunk, ami csak röviddel távozás után, a szokásos gyomorfájás-hányás tünetek alapján tudatosult bennünk. Érthetetlen, hogy teheti ezt meg bárki, aki hosszú távon tervez, illetve a személyzet hogyan nem érez annyi empátiát, hogy nem ajánlja, amiről tudja, hogy ő se fogyasztaná el.
Senkinek nem ajánlom ezt a helyet!

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üres étteremben hosszas várakozás után talált egy pincér az asztalunkhoz. Két készételre egy órát kellett várni. A pincér 3-ból egy ételt elfelejtett. Az, hogy a fizető pincér a végén a feleségemnek adta a számlát már nem lepett meg. Semmiképp nem ajánlom!

2016. szeptemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A látvány páratlan, az ételek megismételhetőek,de nem rosszak, a kiszolgálás udvarias. Ennél sokkal rosszabbal is találkozhatunk a Balaton partján. Lágy zene, házi limonádék, tipikus magyaros ízek. Szerintem vállalható, rokonszenves hely. A korábbi emlékeknél sokkal jobb...Egy próbát mindenképp megér.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Már többször jártunk itt, különböző időpontokban. Nyáron nagyon tele van, a terasz is, és mindenki limonádézna a nagy melegben. Arra sokat kell várni. Szezonon kívül perzse jobban bírják a pincérek is a leterheltséget és készségesen megvalósítják az ételekkel kapcsolatos igányeket is (ne legyen tejszín pl. ). Nem itt ettem a legjobb halászlét.

zara TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
Rendszeresen visszatérő vendégként most sem okozott a hely csalódást. A part melletti ücsörgés utánozhatatlan hangulata, a jegeskávé minősége és a túrós lepény felülmúlhatatlan íze és látványa visszacsábít újra és újra.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Az Eb-t néztük, jó sokáig maradtunk, még a vezetés hívott meg több ingyen italra bennünket is!!!, hogy a szurkolói hangulat kifogástalan legyen!

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 5.
Egy hangulatos étterem nagyon kedves személyzettel. Finom vacsora, kellően hideg italok, friss desszert és figyelmes pincér. Mindenkinek ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Balatonfüreden és környékén
AAA Apartman Balatonfüred
2019.06.09. - 2020.05.27.
Hasik Hotel
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, extra szobai bekészítéssel, wellnes-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, hintózással, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.19.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, sétahajózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.875 - 14.155,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő masszázzsal, medence használattal, Bakonyszentlászlói Kalandpark belépővel, sportos programokkal, horgászási lehetőséggel
2019.06.15. - 2019.08.31.
Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.040 - 14.640,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, internettel
2019.04.16. - 2019.10.05.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Vicze Apartman
2019.05.27. - 2020.05.27.
Hotel Halászkert
Badacsony
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.05.27.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2019.08.31.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.16. - 2019.12.30.

Szállodák Balatonfüreden és környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonfüred
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Vitorlás Étterem BalatonfüredX