TaMonek

TaMonek adatlapja

Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2014.04.12

Kiváló 2013. november 21.barátokkal járt itt
A hely csodás volt,hangulata is megvolt, a neve külön tetszett, egy belevaló kis alacsony felszolgáló srácot fogtunk ki magunknak, rendes volt az étel is finom volt szóval nagyon tetszett a hely. 300 karakter a minimum pedig ebben a pár sorban mindent leírtam mert rosszat nem tudok írni a jók pedig ott vannak :D.
Felhasználó fényképei:
Balaton Étterem Balatonfüred -
2013. november 21.a párjával járt itt
Párommal voltunk a születésnapján. A hely csodás hangulata is nagyon jó, a kiszolgálás is jó volt. Nekem az étel nagyon ízlett, de egy ilyen patinás helynél, nem magam miatt a párom miatt, aki nem eszik meg mindent, nem volt csirke hús és a legtöbb magyar étteremhez képest kevés étel kínálat miatt nem nagyon tudott helyettesítő ételt találni magának, és ez a szülinapján, hát ez egy kicsit lehúzta az értékelésem de a tortájuk ízlett neki.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A párommal első közös nyaralásunkkor találtuk meg az Excaliburt az érsekkertben, elsőre megtetszett kipróbáltuk és azóta amikor csak arra járunk beugrunk, az étel kiváló, a környezet mesés, a felszolgálást nem mondanám a legjobbnak amikor utoljára ott jártunk sikerült egy olyan fiatal embert kifogni akinek vagy gyakorlata tapasztalata nem volt vagy egyszerűen bamba volt, de ezt leszámítva imádom a helyet, remélem legközelebb ha arra járunk kifogok egy rendes felszolgálót.
Felhasználó fényképei:
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger -