Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

2015. február 2.a párjával járt itt
Az ittjártam honlap rangsora alapján jutottam ide. Csupa jót írtak erről a szállodáról, gondoltam megnézem. Nagyon jó, azaz követendő példának tartom:
A wellnes része valóban a Balaton legnagyobbja. Három részből áll: 1. ,szauna és illatszobák, 2. , úszómedence, pihenőmedence és pezsgőmedence, 3.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Kellemeset csalódtam ebben a szállodában. A személyzet jól képzett, segítőkész. Az ételek finomak, az ételválaszték széles. A szobák kényelmesek, jól felszereltek. A wellness részleg kitűnő. A tisztaság megfelelő, bár néha találni egy-két pókhálót. Az ital-étel is megfizethető áron van. Ajánlani tudom mindenkinek! Biztos, hogy én is visszatérek.
Átlagos 2015. július 20.gyerekekkel járt itt
1 hetes csaladi nyaralasunkat toltottuk a Flamingo Hotelben.
Nagyon jo elhelyezkedesu, tiszta es kulturalt a hotel, viszont a szemelyzet nagy resze 1 het alatt egyetlen mosolyt sem volt kepes kipreselni magabol. Foleg a kinti 'koktelbar' reszben dolgozok modora es viselkedese volt kritikan aluli. A pincerek kozott az 'idosebbek' profik voltak.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Családommal voltunk itt legutóbb májusban. Rendszeres visszatérő vengégek vagyunk. A szálloda szolgáltatása, a szobák, a wellness részleg, a fürdő, az étkezés nagyon igényes. A környezet páratlan. Balatonfüred az egyik legszebb és leghangulatosabb város az északi parton. Közel van Tihany, ahová át is lehet kocogni.
Kiváló 2013. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. A tisztaság, a környezet, a wellness, az éttermi szolgáltatások mind-mind osztályon felüliek! A személyzet kedves, udvarias. DE elképesztőnek tartom, hogy egy négy csillagos szállodában olyan kifeküdt ágyak vannak, mint a nyolcvanas évek szülészetein, feküdni is borzasztó benne, de felkelni meg egyenesen úgy kell kimászni belőle.
Kiváló 2013. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Kiváló hely minden korosztály számára,minden igényt kielégítő szálloda! Nagyon jól főznek! Szuper wellnes részleg! És még a Balaton vize is karnyújtásnyira van. Minden szolgáltatással rendelkezik amelyre egy család egy wellness szállodában vágyik! Wellness részen megfelelő hőmérsékletű víz,minden korosztály számára megfelelő mélységű medencék,klassz élményelemekkel! VISSZATÉRÜNK!
Kiváló 2013. június 10.a párjával járt itt
Tavaly nyár végén jártam itt a párommal, egy hétvégét töltöttünk el. A hotel nagyon szép és jó megjelenésű első ránézésre megakad rajta az ember szeme kívülről, hát még ha beljebb megyünk. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak az ott dolgozók velünk. A szoba tiszta volt és mindent rendben találtunk.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Vagy 10 éve jártunk utoljára a szállodában, így gondoltam meglepem a férjemet születésnapja alkalmából egy hosszú hétvégével. Jól tettem, hogy a Flamingó Hotelt választottam. Minden tökéletes, a szobák, a wellness, az étkezésekről ne is beszéljünk. A pincérek hihetetlen gyorsasággal szedik a tányérokat, szolgálják ki a rendelt italokkal a vendégeket.
Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Már többször jártunk a szállodában, mi nagyon szeretjük. Közvetlenül a Balaton partján van, nagy wellness részleggel, külső medencékkel. Nyáron éri meg leginkább idelátogatni, de azért télen sem lehet rossz, mert a beltéri wellness is nagy, de nyáron a kinti medencékkel és a Balaton közelsége miatt még jobban kinyílik a tér. Mi még biztosan visszatérünk. Egyetlen hátránya, hogy kicsit drága.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Több wellness hétvégét is eltöltöttünk már a Flamingó Hotelben, mondhatni visszatérő vendégek vagyunk, hiszen elégedettek voltunk az itteni szolgáltatásokkal. Amit kiemelnék az elsősorban a nagy wellness részleg, ahol mindenki megtalálja a neki megfelelőt: élménymedencék, úszómedence, szauna, sókabin, kinek mi tetszik.