Győre Istvánné

Győre Istvánné adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2020.09.02

Kiváló 2017. október 28.családjával járt itt
Gyermekeim javasolták a vendéglőt! Meg kell mondani nem csalódtunk, ide visszakell térni. Égervölgy kapujában, kis vendéglő. Nagyon finom ízletes , bőséges ételek. Medvehagyma krémleves, füstölt sajttal, piritóssal isteni! ! A frissen sültek ilyon-olyan töltéssel azt sem tudja az ember mit válasszon! És még pacal is van, de nem akármilyen!
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Vagy 10 éve jártunk utoljára a szállodában, így gondoltam meglepem a férjemet születésnapja alkalmából egy hosszú hétvégével. Jól tettem, hogy a Flamingó Hotelt választottam. Minden tökéletes, a szobák, a wellness, az étkezésekről ne is beszéljünk. A pincérek hihetetlen gyorsasággal szedik a tányérokat, szolgálják ki a rendelt italokkal a vendégeket.
Átlagos 2014. január 27.a párjával járt itt
2014. 01. 15-én orvosi vizsgálatra mentem Budapestre a férjemmel. Lányomék ajánlották ezt az éttermet, ezért választottuk. Délután 4 órakor értünk az étterembe, asztalt nehezen találtunk, mivel több asztalon az előző vendég maradéka volt. Kértük a pincért szíveskedjen letakarítani.