Akadémia Hotel Balatonfüred ★★★★

Akadémia Hotel Balatonfüred
Akadémia Hotel BalatonfüredAkadémia Hotel Balatonfüred
Akadémia Hotel BalatonfüredAkadémia Hotel Balatonfüred

Az Akadémia Hotel legnépszerűbb csomagjai

Akadémia Hotel Balatonfüred - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2025.09.01-ig
Akadémia Hotel Balatonfüred - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Akadémia Hotel Balatonfüred vélemények

2019. február 20.gyerekekkel járt itt
2018. nyarán töltöttünk el pár napot családdal. Meg voltunk elégedve, modern szálloda, közvetlen átjárással az uszodához. A 2 ágyas szobába betettek 2 pótágyat a 2 gyerek részére, így kicsit szűkös volt. Ennyi a negatívum. Az ellátás is megfelelő volt, a központi strand sajnos kicsit messze van, gyalogosan nem igazán megközelíthető.
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
A személyzet nagyon körültekintő volt, mindenről megfelelő tájékoztatást kaptunk. A szállás modern, tiszta, rendezett volt. A programok jók voltak. Az étterem kínálata jó volt, az ételek finomak voltak.
Kiváló 2018. október 18.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető helyen van. Kényelmes,tiszta szállás és wellness részleg,minden új és korszerű. Az ételek finomak,ízlésesen tálaltak. A szállodával és a személyzettel minden rendben volt.
2018. augusztus 24.a párjával járt itt
A hotel tiszta, modern, a szoba kényelmes, hatalmas terasszal.
A személyzet kedves, nagyszerű az uszoda és a weellness részlege, mely kiváló lehetőséget nyújt a pihenésre rossz idő esetén. A hotel terasza a csodás kilátással kellemes hely a finom koktélok elfogyasztására. Nagyon jól éreztük magunkat, kitűnő választás volt a nyári üdülésre.
Kiváló 2018. május 11.a párjával járt itt
Ottjártunkkor kellemes meleg idő volt,sokat sétáltunk a városban,és a hotel szépen gondozott parkjában.Meglepetésként ért bennünket,az öntözőrendszer beindulása,de egy kis hűsítés nem ártott sőt inkább használt is.
2018. április 26.a párjával járt itt
Újszerű, ízléses létesítmény, ragyogó tisztasággal. A szobák mérete és berendezése kitűnő. Az uszoda a délutáni órákban zsúfolt, de öröm volt látni azt a sok vízzel barátkozó gyermeket. A wellness részlegben a szaunák kifogástalanok. A fürdőszoba összképe megkapó, ám néhány részlet hiányos: nincs fogas, nincs törölköző-tartó, a zuhany vízelvezetése nem tökéletes.
2018. április 26.egyedül járt itt
Én elsö alkalommal voltam az Akadémia Hotelben. Ez volt az elsö alkalom hogy igy utaztam teljesen véletlenszerüen. Mint egyéni utazó voltam az árajánlat kedvezö volt. Ugy gondoltam kiprobálom. Hotelel megvoltam elégedve. Személyzet kedvesek udvariasak és segitöekvoltak. Reggeli az nagyon jó volt udvariasak voltak. Mindenben segitettek.
Kiváló 2018. április 17.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Hotelbe, félpanziós ellátással. Szép, új szálloda, az ízlésünknek megfelelő, mind a szoba, fürdőszoba és az ételek is kiválóak voltak. Igaz lehetett volna bőségesebb is az ételkínálat, de ennek ellenére jól laktunk és minden finom volt. A személyzet kiváló.
2018. március 25.a párjával járt itt
3 éjszakára költöztünk be félpanziós ellátással a Hotelbe. Az ételek nagyon finomak voltak és elég változatosak. A kiszolgálással nem volt gond. A falak vékonyak, így minden ajtócsapódást meghallott az ember. A wellness részleg nem túl nagy 1 kisebb jakuzzi van, amely 9 férőhelyre van szabva, de 4 főnél már kellemetlen a közelség.
2018. március 18.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat a szállodában. Az ételek nagyon finomak voltak. A szobák modern stílusa közel állt izlésünkhőz. A kikapcsolódást megkönnyítette az uszoda közelsége. A jövőben is szívesen igénybe vesszük szolgáltatásaikat.
Akadémia Hotel Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredHorváth Mihály u. 66.
• fedett úszómedence • szauna • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád