Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred

Hotel Marina Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Marina a település egyik legszebb helyén, közvetlenül a vízparton, egy parkban helyezkedik el. A szálloda április végétől októberig all inclusive ellátással várja a pihenni vágyókat.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

2014. július 5.gyerekekkel járt itt
Túl sok mindent nem írnék, az talán mindent elmond, hogy ez volt az 5. nyár hogy itt nyaraltunk. Ami persze nem azt jelenti, hogy hibátlan a hely, de a jó és kellemes dolgok száma messze felül múlja ezeket. Mi évről évre jól tudjuk érezni magunkat kettő kiskorú gyermekünkkel! Lido apartmant ajánlom mindenkinek, megéri, még ha drágább is! Jövőre is megyünk! :)
Átlagos 2014. július 1.barátokkal járt itt
Sajnos a szomszédos építkezés nem tette lehetővé a napközbeni pihenést(zaj,por). A szobák berendezése tulságosan is egyszerű,de a személyzet igyekezett mindezt ellensúlyozni. A wi-fi néha még az aulában sem működött,egy ilyen szálló igazán megtehetné,hogy ne 0,5Mbit/sec sávszélt adjon és az a szobákban is működjön.
Kiváló 2014. június 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda személyzete beleértve a takarító személyzetet is kiváló munkát végez, udvariasak, előzékenyek, mosolygósak. Az ételek nagyon finomak, kiemelném a cukrász süteményeket. A "lido"-lakosztály tágas, tiszta, minden igényt kielégít. A gyerekek számára ingyenes lehetne a trambulinok ill. a lombház használata.
2014. június 29.gyerekekkel járt itt
Idén második alkalommal választottuk a Hotelt, most is remekül éreztük magunkat. Finomakat ettünk, jól pihentünk. :) Sajnos nem volt igazi nyári időnk, ezért a benti medencét használtuk többször, aminek vízhőmérséklete sajnos hideg volt számunkra! Az étkezések során iható üdítők és gyümölcslevek is nagyon hidegek voltak, sokszor féltettük a torkunkat.
Átlagos 2014. június 11.a párjával járt itt
Sajnos nekünk nem jött be. Feleségem vega, több étkezést kihagyott, mivel nem talált megfelelő ennivalót. Felszolgáló szóvá tette, de nem ajánlotta fel, hogy készítenek neki valamit, elvittem más étterembe vacsorázni, szerencsére van a közelben. Amikor volt vega ennivaló, akkor sem elkülönített helyen, hanem a húsok mellett.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Húsvétkor voltunk a Hotelban,már harmadszorra jártunk itt,ez is azt mutatja,hogy jól érezzük magunkat.Mindennel maximálisan elégedettek voltunk.A személyzet kedves,figyelmes.Az ételek és a kiszolgálás remek volt.A programokkal is elégedettek voltunk.A hotel és a szobák is tiszták voltak.Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Bátran ajánlom mindenkinek ezt a szállodát. Már sok szállodát kipróbáltunk,de ilyen szuper ellátásban még sehol sem részesültünk. Nagyon kedves a személyzet, mindent megtesznek,hogy a vendég jól érezze magát,ugyanakkor aránylag jó az ára. Ebben a szállodában éreztük magunkat eddig a legjobban. Az idén voltunk itt először,de nem utoljára.
Jövőre is biztos eltöltünk a Marinában egy hetet.
Üdn. Kati
2014. május 18.a párjával járt itt
Az étteremben az evőeszközök, tányérok és poharak tisztaságára legfeljebb a 3-as jegyet érdemelné. Látható, hogy a szállodát folyamatosan felújítják, de van még mit csinálni. Vonzó a tó közelsége, a teljes ellátás, de a megfelelő komfort érzés nélkül keserű száj ízzel távozhat a vendég.
Kiváló 2014. május 13.a párjával járt itt
Tisztelt Hölgyem/Uram! Már többször igénybe vettük a Hotel Marina szolgáltatásait, egészében elégedettek vagyunk az elhelyezéssel, a kitűnő éteremmel, a személyzet figyelmességével: remélem, még lesz alkalmunk ebben a szállóban pihenni. Mi lehetne jobb?
Kiváló 2014. május 11.egyedül járt itt
A Személyzet igen figyelmes és rendes volt velem szemben. Egy példa: Mivel cukor beteg vagyok az egyik nap emiatt rosszul lettem a személyzet egyik tagja felhozta az ebédet a szobámba, amit most ujra megköszönök. Sőt a személyzet egyik tagja feljött a szobámba és személyesen érdeklődött a hogy létem felől. Rendkivül jól esett.