Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred

Hotel Marina Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Marina a település egyik legszebb helyén, közvetlenül a vízparton, egy parkban helyezkedik el. A szálloda április végétől októberig all inclusive ellátással várja a pihenni vágyókat.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

Kiváló 2015. május 11.családjával járt itt
Családommal 5 napot töltöttünk április végén-május elején a szállodában,bár kicsit kétkedve indultunk az ismeretlenbe,de annál kellemesebb szájízzel tértünk haza! Érkezéskor a recepción szóltunk gyermekünk cukor beteg és,hogy tudnak e számára étkezést biztosítani,azonnal az étterem vezetője jött és biztosított arról,hogy bármi kérésünk kívánságunk van próbálják teljesíteni!
2015. február 8.a párjával járt itt
A párommal már 3. nyarat töltöttünk itt. A dolgozok nagyon kedvesek és segítő készek. Jó programokat szerveznek a nyaralóknak,és a gyerekeknek. A szoba átlagos de aludni tökéletes. Változatos az étrendjük! Itt egyaránt jól lakik vegetáriánus,és normál étkezős. Külön gyerekeknek is biztosítanak ételt. Száz szónak is egy a vége!
Kiváló 2015. január 11.családjával járt itt
Már 5 Nyarat töltöttem el a családdal itt. Karácsony után a nyaralást várom, hogy mehessek a Marinába. Mindenki a szobát ócsárolja. . . nem a szobában kell eltölteni az egész napot. . . mi pl. csak aludni járunk fel, nincs vele semmi gond. Minden évben új és más élményekkel gazdagodva térünk haza.
Hotel Marina Balatonfüred - Környék
2014. november 1.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a Marinában. A strandja nagyon szuper hatalmas fákkal, rengeteg napozóággyal és gyereklagúnával homokvár-építőverseny színtere. Gyerekbarát, rengeteg gyerekprogrammal családi programok, este zenés est. Az étel-ital választéka nagyon jó volt. Egyedül a fagyizót kellene tovább nyitva tartani rossz volt hogy 5-kor bezárt.
2014. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A kiszolgáló személyzet kedvessége és segítőkészsége,a strand kialakítása,a sok napozóágy, az ebéd és a vacsora bőséges választéka és a strandon lévő büfé sokrétű választéka. A reggeli igaz,hogy választékos volt,de nagyon egysíkú és sablonos.
2014. augusztus 21.családjával járt itt
Már többször jártunk itt, ismerjük a helyet és a feelinget. A személyzet kimagaslóan kezeli a tömeget és figyelmesek. A megérkezésünk most kicsit döcögős volt, mert nem azokat a szobákat kaptuk, amiket áprilisban kértünk - és állítólag fel is írták - , de egy éjszaka után sikerült a csere, bár nem voltunk egymás mellett.
2014. augusztus 12. járt itt
A szálloda igazi gyermekbarát szolgáltatásokat nyújt. Mindenkinek javasolni tudom, aki szeretne néhány élménydús napot adni a gyerekének, unokájának. A szobák a "múlt hangulatát" idézik, ráférne egy kis felújítás, de a park a közösségi helységek kellemes pihenést biztosítanak.
2014. augusztus 11.családjával járt itt
A kaja szuper volt, a szemèlyzet kedves, a gyerekek nagyon jol èreztèk magukat, mi is kipihenten tàvoztunk, összegezve:Szuper volt.
Gyenge 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégére jöttünk,gyors foglalás,előleg nélkül,aztán jött a hideg zuhany. . . Nem azt a szobát kaptuk,amit láttunk,kértünk és mutattak. . . Egy rokkantak számára kialakított,koszos,igénytelen munkás szállóhoz hasonló apartmant kaptunk. . . hosszas egyezkedés után,másnapra tudtak biztosítani egy normálisabb szobát,az első estét ott kellett töltenünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Gyermekeimmel és unokáimmal és egy baráti házaspárral töltöttünk el itt négy éjszakával 5 napot. Azt tudom mondani mindnyájunk nevében, hogy a szobák állapotát kivéve mindennel meg voltunk elégedve. A szobák kicsik és eléggé retró állapotokat tükröznek, de ezeket mivel csak az éjszakai pihenésre használtuk, így tultehettük magunkat ezen helyzeten.