Hotel Marina Balatonfüred ★★★

Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred
Hotel Marina BalatonfüredHotel Marina Balatonfüred

Hotel Marina Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Marina a település egyik legszebb helyén, közvetlenül a vízparton, egy parkban helyezkedik el. A szálloda április végétől októberig all inclusive ellátással várja a pihenni vágyókat.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Marina Balatonfüred vélemények

Átlagos 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Az érkezésemkor egy idősebb londínerrel kellett azon vitatkoznom, hogy ráférnek-e a csomagjaim egy gurulós kocsira, vagy sem. Persze nekem lett igazam, viszont elérte, hogy rossz szájízzel érkezzem. A szoba ("Lido" apartman) nagyon retro hangulatú, amely nincs felkészülve egy csecsemő elszállásolására.
Kiváló 2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Összességében minden nagyon pompás volt, igazán fel lehetett töltődni az 1 hét alatt, kisgyermekes családként igazi paradicsom volt. A szobák azonban felújításra szorulnának, az ágy kényelmetlen volt, ez azonban nem vette kedvünket, hiszen a kiszolgálás, ár/értékarány, az animátorok, a színvonalas esti zenés-táncos műsorok, a gyerekeknek előadott meseszíndarab, a saját strand és annak gyönyörű környezete, a sportolási lehetőség -ping-pong, tollas, foci, reggeli torna, stb. - ezt kompenzálta.
Kiváló 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a Hotel Marinàban a csalàdommal. Csak jòt tudok mondani a szàllodàròl, itt tényleg pihenhet az ember. Kisàgyat is kaptunk a szobàba, mire megerkeztünk mar be is készîtették,azzal sem kellett foglalkoznunk. A part kialakîtàsa abszolút gyerekbarat, homokozo es rengeteg jàtek a jatszotéren.
Szörnyű 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
3kisgyerekes család - 4nap "all inclusive" - vissza 1960-ba - mindezt több mint 750ezer forintért - maga az égbekiáltó csalódottság. Be kell ismernünk,nem mi vagyunk egy 3csillagos tömegszálloda célcsoportja,de adtunk egy esélyt a helynek,főleg a közvetlen parti strand csábított oda minket.
Átlagos 2014. július 31.a párjával járt itt
A szállás. hu-ról foglaltunk szobát, 50nappal elÖtte,egy standard francia ágyast,
amikor odaértünk a recepción közölték,hogy sajnálják de másik szobát tudnak csak adni,egy kétágyas lett belőle:)Állítólag telt ház volt és ezért nem kaptunk francia ágyast,pedig arra fizettünk be! A Marinában a felszolgáló személyzet kitűnő munkát végez!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2014. július 28.gyerekekkel járt itt
A személyzet hozzáállása kiváló volt. Az étkezések, és a parti "büfé"kielégítették az igényeinket. Változatosak,finomak voltak az ételek. Minden mi szem, szájnak ingere. Mi kell több egy gyerekes családnak! A nyaralás így nagyon kényelmessé vált. Strand,játszótér,animációs programok a parton nem okoztak csalódást.
Szörnyű 2014. július 24.a párjával járt itt
Nem ajánom a marinát senkinek! 7. emeleten kaptunk szobát a minibár nem múködött páromat elsö 5 percben meg is rázta a minihűtő amit készségesen kicseréltek! A karnis és függöny között sok (nem 1hetes) pókháló volt. Első éjszakánk szörnyű volt mivel az ágymatrac kivolt feküdve másnap megfordítottuk de úgy sem lett az igazi nagyon fájt a hátam reggelente!
2014. július 22.a párjával járt itt
A személyzettel összességében elégedett vagyok. Ennek ellenére megemlíteném,hogy miután családunk évről évre visszatérő vendég a Hotel Marinában ugyanígy vissza - visszatérő probléma van ugyanazon két középkorú pincérrel. ( nő és férfi megosztásban)nem figyelnek kellőképpen a vendégekre.
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
A személyzet hozzáállása és kedvessége kiváló volt. Az ételek változatosak és finomak voltak. A strandon lévő délutáni étkezési lehetőséget nagyon jó ötletnek tartom. Attól függetlenül, hogy a régi részben kaptunk szobát, jól felszerelt és tiszta volt.
2014. július 5.a párjával járt itt
+ két unoka. 501-502-s szobák. Tavaly kivételével évek óta ide járunk. Tavaly már az utószezon szeptemberben kezdődött, sajna/ Szeretem az egész helyet. Sajnos a keleti oldalt szeretem, ahol még nem volt ablakcsere, ami vihar esetén zavaró. A TV /bár nem a nézéséért mentünk/ pici, és magasan van. A Hir TV-t értékelem.