Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred ★★★★

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort Balatonfüred

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Silverine Lake Resort egy, a régmúltat idéző, csodálatos, már a római korban is lakott településen, Balatonfüreden található. Csodálatos környezetben a parti városrész központjában, a Tagore sétány és a hajókikötő közvetlen szomszédságában, a vízparton elhelyezkedő Silver Resort komplexum az aktív pihenésre, üdülésre vágyóknak, a vitorlázás szerelmeseinek nyújt minden igényt kielégítő szolgáltatást.

A Hotel Golden Lake Resort legnépszerűbb csomagjai

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.04.01-ig
2024.05.31-ig
Hotel FIT Hévíz

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred vélemények

Gyenge 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Bár előre jeleztük,hogy később érkezünk,és meg ígérték, hogy parkoló és vacsora vár minket, nem így lett. A vacsoráért nagy nehezen kárpótoltak minket, hála a konyhafőnöknek. A szoba (apartman) tisztasága viszont hagyott némi kivetni valót. A biztosítékot az verte ki, amikor a fürdőszobai szemetesben az előző vendég tisztasági betéteit találtuk. A többiről nem is szólva.
Gyenge 2013. június 24.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor közölték,sajnos a mélygarázsban nincs parkolóhely. 70 szobára 35 hely jut, a többit eladták.Pénteken 17 órakor nem volt kitakarítva a szoba.Este 9-kor értékezett a tiszta törölköző. Vacsoránál a pincér megkért,töltsük ki magunknak az italunkat,mondván ők nem érnek rá,sok a vendég...
Hotel Golden Lake Resort válasza
Köszönjük, hogy pihenése helyszínéül szállodánkat választotta és észrevételeit megosztotta velünk. A szálloda mélygarázsában valóban korlátozott számban állnak rendelkezésre parkolóhelyek, azonban közvetlen a hotel szomszédságában található egy 250 férőhelyes nyitott, városi parkoló.
2013. július 24., Rádóczy Andrea, Hotel Golden Lake Resort
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
A szálloda fekvése csodálatos, Balatonfüred legszebb helyén, közvetlenül a Tagore-sétányon található. A személyzet udvarias, szolgálatkész. A szálloda tiszta. Az ételkínálat változatos, minden igényt kielégítő. A wellness részleg nyáron nagyon jó a kinti medence miatt, télen kevésbé lehet élvezetes, mivel nincs túl sok benti medence illetve szauna, a medencében pedig ritkán és rövid ideig működnek az élményelemek.
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Külső képHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Környék
Kiváló 2013. május 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk,Füred talán legszebb sétányán elhelyezkedő hotelben :)A Silver Hotel méltán kapott elismerést szolgáltatásaiért. Mi is ismerősök ajánlásával próbáltuk ki. Mindennel meg voltunk elégedve. . .
Hotel Golden Lake Resort válasza
Köszönjük pozitív értékelését, amellyel lelkesíti a Silver Resort teljes csapatát és ezzel elismeri kollégáink munkáját. Reméljük, hogy hamarosan ismét elégedett vendégeink között köszönthetjük Önt!
2013. május 25., Rádóczy Andrea, Hotel Golden Lake Resort
Átlagos 2013. május 13.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése fantasztikus, a wellness részleg is szuper volt, a kaja finom, viszont a melegvizes medence, egyáltalán nem volt meleg. . . sőt. . . bár épp elromlott, de amikor megjavitották se volt meleg. Az lett az eredménye,hogy jól felfáztam. . . azért én melegebb vizre számitottam volna.
Kiváló 2013. április 29.családjával járt itt
Felejthetetlen három napot töltöttünk itt. A személyzet mindenben segitőkész volt, rend és tisztaság mindenhol. Az étteremben óriási volt a választék. A wellness részleg szuper. Ide még biztosan el fogunk jönni. Kettő kisgyermekkel is remek kikapcsolódás volt. A szoba elég tágas volt, a legkisebb családtag számára még gyerekágyat is helyeztek el a szobában. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel.
2013. április 24. járt itt
A szálloda szép kornyezetben helyezkedik el, ami igen szép kilátást biztosít. A szobák tágasak, tiszták. Az ételek választéka elég nagy és finomak is. Amiben csalódtunk az a wellness volt. Az ott toltott 3 nap alatt az élmény medencében alig voltak bekapcsolva az élmény elemek. Még szerencse, hogy jó ido volt, tobbet séltáltunk, a Balaton part igen szép.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2013. februárjában töltöttünk el egy hétvégét a szállodában, ami a magyar népmesék világába kalauzolta volna el a gyerekeket. Csak a program miatt választottuk a helyet,de nagyot csalódtunk. A szállodában a gyerekek részére szánt játszószoba igazából csak a picik(3 év körüli) koroszrálynak felelt meg, az én 5 éves gyermekem nem tudott mivel játszani.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a szállodát, már több alkalommal jártunk itt, ( talán 3-4x) és teljes kikapcsolódást,pihenést kaptunk. Minden alaklommal remekül éreztük magunkat, kiváló ételek, figyelmes kiszolgálás, hangulatos "otthonos" az egész szálloda! ! Számunkra családias,barátságos, nagyon jó érzéssel töltött el a hely milliője ahányszor csak beléptünk a kapuján.
Kiváló 2013. április 22.egyedül járt itt
Egyszerűen szeretem ezt a helyet, úgy, ahogy van. . . hangulata, varázsa van, a kaja is finom volt és bőséges, persze lehetne apró hibákat találni, de a hely eleganciája, a személyzet kedvessége mindent elfeledtet. . . Gyönyörű a környezete is. . . és főleg nagyon jó helyen van közel a parthoz, a mólóhoz. . .
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - KörnyékHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Külső képHotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Szobák
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi F. u. 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Mélygarázs, őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár