Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

4,9
a 33 balatongyöröki szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

A Hotel Panoráma Balatongyörök legnépszerűbb csomagjai

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Bomba tavasz (min. 2 éj)
Bomba tavasz
05.01-06.21.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Balatoni nyár (min. 2 éj)
Balatoni nyár
07.12-08.20.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Pünkösdi (min. 3 éj)
Pünkösdi
05.17-20.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Nyárutó a Balatonon (min. 2 éj)
Nyárutó a Balatonon
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

Kiváló 2018. november 4.a párjával járt itt
Évfordulónkat ünnepeltük a szállóban és mivel késő ősz volt fontosnak tartottuk ,hogy legyen egy korrekt wellnes részleg és ne csak egy lavór. Megkaptuk! Fantasztikus volt az úszómedence,az élménynedence,nagyon tetszett a pihenőszoba.
Kedves Zámbó László!

Nagyon örülünk, hogy sikerült kellemesen eltölteni az évfordulójukat szállodánkba. Külön öröm, hogy szolgáltatásainkkal is meg voltak elégedve. Reméljük máskor is visszalátogatnak szállodánkba.

Uszodával kapcsolatos észrevételét továbbítjuk az illetékesek felé.
2018. november 8., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 3.gyerekekkel járt itt
Egy gyakorlatilag nyaralás nélküli nyár után már nagyon készültünk egy kis kimozdulásra négyesben a férjemmel és a másfél és három és fél éves kislányainkkal. Bejelentkezéskor nagyon tetszett hogy bár csak kiságyat kértünk, automatikusan bekészítettek WC-szűkítőt, fellépőt és babakádat is.
Kiváló 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Régen szinte minden évben ide jártunk,és akkoriban is nagyon tetszett az ott dolgozók
kedvessége,segítőkészsége. Az ételek ízletesek és bőségesek,a svédasztalos reggeli és vacsora nagyon jó ötlet volt. A szobák tiszták,rendezettek. Ideális szállás pihenésre,akár gyerekekkel együtt is. A part közel van,játszótér a szálló udvarán is található.
Kedves Dobos Józsefné,

Nagyon szépen köszönjük a dicséretet, nagyon örülünk hogy meg vannak elégedve szolgáltatásainkkal, visszavárjuk Önöket legközelebb is!

Önöknek is kívánunk további minden jót!
2018. szeptember 5., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
Csodás 5 napot töltöttünk itt. Bár az idő szokás szerint nem volt kegyes hozzánk, de így kipróbálhattuk a wellness részleget is, ami nagyon kellemes. Az úszó medencében bármely időpontban volt hely a felfrissülésre, a másik medence picit zsúfolt, mivel kisgyerekesek meg ott múlatták az időt az esőben. Szoba megfelelő, tiszta, rendes.
Kiváló 2018. június 8.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk,a szállódában.A szolgáltatásokkal maximálisan megvoltunk elégedve.A személyzet kedves ,és barátságos.A tisztaság megfelelő,a fürdőszoba egy kicsit kicsi,de gondoljuk másképpen nem lehetett megoldani.Az ételek választékossak,finomak.Köszönjük
Kedves Biró Tibor,

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat,
igen a fürdőszobák adottak voltak, nem lehetett változtatni a méretén, de reméljük ennek ellenére ebben a pár napban ki tudtak kapcsolódni a szállodában
Várjuk Önöket legközelebb is!
2018. június 11., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2018. június 7.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk a hotelben. Az étkezés kiváló volt, a wellness részleg is igen kellemes volt. A személyzet minden tagja nagyon kedves volt. A hotelnek csak egy negatívuma volt: kiskutyánkat nem vihettük.
Kedves dr. Pytle József!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és meg voltak elégedve szállodánkkal.

Miután sok kisgyermekes családunk van főként a nyári és kiemelt időszakokba, így ez a döntés született.

Megértését köszönjük és reméljük, hogy újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
2018. június 8., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2018. május 10.gyerekekkel járt itt
Minden remekül sikerült, még az időjárás is nagyon kedvezett.A személyzet nagyon kedves, mindenben a kedvünkbe járt. Hasznos tanáccsal láttak el bennünket.A Balaton nagyon szép. Magyarország a legkedvesebb országunk. Ezen a részen a szegénységnek semmi jele. Jó volna itt lakni.
Kedves Ádám István!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba és környék is elnyerte tetszésüket!

Várjuk Önöket máskor is szeretettel!
2018. május 11., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 29.a párjával járt itt
Még gyerekkoromban jártam ebben a szállodába, a valamikori "Bányász" üdülőben. Ezért is voltam rá kíváncsi, emlékeimben élő és a mostani közötti változás nagyon pozitív! Akkor még nem volt benne wellness részleg, most nagyon élveztük ezt! A szobánk bár nem a Balatonra nézett, szép tiszta, csendes szoba volt.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Külső képHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Külső képHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - EgyébHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - EgyébHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Külső képHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - BelsőHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - SzobákHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - SzobákHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - SzobákHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - SzobákHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - BelsőHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Medence/kertHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Medence/kertHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Vendéglátás
Kiváló 2018. április 15.a párjával járt itt
Férjemmel kettesben töltöttünk el 3 napot ebben a szállodában. Már ötödször tértünk vissza, voltunk már gyerekekkel, nagycsaláddal együtt is. Mindig körülnézünk mielőtt foglalunk milyen szállások vannak, de mindig oda lyukadunk ki, hogy ebben a kategóriában ez a legtöbb szolgáltatást nyújtó és legjobb árérték arányú szálloda.
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
A Balaton-parti környezetben elhelyezkedő hotel kívülről is impozáns. Az udvar és a belső terek ízlésesek, aktuális (mi Húsvétkor voltunk) díszítésekkel hangulatosak. A személyzet barátságos, rugalmas. A gyerekeknek szórakoztató programokat kínáltak. Vacsora előtt kedves kis vásárok voltak.
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Kedves Vargáné Simon Katalin!

Köszönjük a dicsérő szavakat minden kollégánk nevében. Örülünk, hogy minden téren elégedett voltak szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.

Nagy szeretettel várjuk Önöket vissza újra!
2018. április 11., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen
8313 BalatongyörökPetőfi utca 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár