Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

4,9
a 33 balatongyöröki szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

A Hotel Panoráma Balatongyörök legnépszerűbb csomagjai

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Bomba tavasz (min. 2 éj)
Bomba tavasz
05.01-06.21.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Frissítő tavasz (min. 2 éj)
Frissítő tavasz
2024.04.27-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Balatoni nyár (min. 2 éj)
Balatoni nyár
07.12-08.20.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Pünkösdi (min. 3 éj)
Pünkösdi
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

Kiváló 2015. november 18.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el párommal a Hotel Panorámában, Balatongyörökön. Kedvesen fogadtak, udvarias volt a személyzet, az étkezésekkel szinte maradéktalanul elégedettek voltunk, némelyik étel ízesítése nem volt a mi ízlésünknek teljesen megfelelő. A welness részleg kielégítő, talán a szauna rész egy kicsit szűkös. Összességében, ár-érték arányában kiváló volt a szálloda.
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Kedves vendégünk, Örülünk hogy jól érezték nálunk magukat, várjuk Önöket legközelebb is!
2015. november 20., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Idén júliusban jártunk itt a párommal. A szálloda csodás környezetben van, közel a tóhoz, szép és ápolt parkkal körülvéve, zárt parkolóval. A berendezés még egy kicsit retró, de ezen kívül semmi rosszat nem tudnék kiemelni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 10.a párjával járt itt
Először jártunk a párommal ebben a szállodában. Gyönyörű szálloda, kedves, segítőkész személyzet, csodálatos wellness hétvége volt! Imádjuk a Balatont, ha tehetjük, minden évben elmegyünk hosszabb- rövidebb időre. A Balaton minden évszakban gyönyörű, és a hotel panorámája . . . Meseszép! ! ! Nagyon szép szobát kaptunk, tiszta, minden igényt kielégítő! ! !
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Környék
2015. április 14.gyerekekkel járt itt
2015. március Már másodszor jártunk erre kis családunkkal. Kicsit telt ház volt, a lift nem működött, a medencében néha nem lehetett elférni, a szórakozást segítő játékoknál sorban kellett állni. De ez nem a hotel "hibája". Mi ismét jól éreztük magunkat, finom volt a konyha minden fogása.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Utalványt kaptunk karácsonyra, de nem váltottuk be, mert akcióban kedvezőbb áron foglaltunk közvetlenül a szállodában. Igényességet nem csak a leírásban, hanem az életben is tapasztaltuk minden téren. Tavaszi Balatonnak is meg van a varázsa, a panoráma a szobából most is lenyűgöző.
Kiváló 2015. március 3.gyerekekkel járt itt
2015. februárban voltunk itt 3 gyermekünkkel. Nagyon jól éreztük magunkat. A családi szoba egybenyiló, megfelelő volt számunkra. Az ételek finomak, bőségesek, választékosak. Nem kell az étkezési idő elején érkezni, később is van minden. Nagyon jó a wellness részleg. A kicsi a játszószobában, a nagyobbak a biliárd, csocsó mellett időztek, ha nem fürödtek. Gyermekbarát. Szóval szuper volt.
Kiváló 2014. december 15.a párjával járt itt
2014. novemberében töltöttünk egy hétvégét a párommal. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. A szoba nagyon hangulatos, tiszta, kényelmes, a panoráma csodálatos volt a Balatonra. Az ételek finomak és bőségesek reggelinél és vacsoránál, délben a menü is bőséges volt. A wellnes részleg nagyon szuper, ismételten felkeressük ezt a szállodát.
Kiváló 2014. november 24.a párjával járt itt
Ebben az évbe már harmadszor töltöttünk el pár napot itt! Azért jöttünk ide már többször,és még fogunk remélem,mert mindennel nagyon meg voltunk elégedve! Ebben a szállodába,több szállodából,tanulni jöhetnének a vezetők:Vendég fogadásból,udvariasságból,tisztaságból,Ár/érték arányból,de legalább az igazmondásból:Azt kapjuk ha valahova megyünk amit meghirdetnek,mert sajnos sok helyen nem igy van!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2014. november 14.családjával járt itt
Ez év július elején férjemmel, fiammal és családjával töltöttem el 5 napot a szállodában. A személyzet kedves, segítőkész volt mindenben. Külön kérésünket maximálisan teljesítették. A szobákkal, a tisztasággal meg voltunk elégedve. Az ételek változatosak és finomak voltak. Számomra a wellness rész megfelelő volt, amit hiányoltam, a kimondott gyermekmedence.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - WellnessHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - VendéglátásHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Külső kép
Kiváló 2014. november 5.a párjával járt itt
Tavasszal családdal, nemrég kettesben töltöttünk el itt pár napot. Azért is mentünk ide vissza mert mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve. Mivel mi nagyon szeretünk fürdőzni nekünk a wellness rész a lények, ami szuperjó. A medencék nagyok, sok sok élményelemmel és ami a lényeg hogy nagyon jó meleg a vizük így órákat el lehet benne tölteni.
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Kedves Pápaine Takács Renáta!

Köszönjük a dicsérő szavakat, nagyon örülünk, hogy ismét jól érezték magukat!

Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2014. november 13., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen
8313 BalatongyörökPetőfi utca 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár