Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök ★★★

4,9
a 33 balatongyöröki szállás közül
Három csillagos superior szálloda
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök bemutatkozása

A strand felett elhelyezkedő teljesen felújított háromcsillagos Hotel Panoráma parkkal, belső zárt gépkocsi parkolóval a gyermekek részére játszótérrel, játszószobával biztosít kellemes nyugodt pihenést vendégeinek.

A Hotel Panoráma Balatongyörök legnépszerűbb csomagjai

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Bomba tavasz (min. 2 éj)
Bomba tavasz
05.01-06.21.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Balatoni nyár (min. 2 éj)
Balatoni nyár
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök vélemények

Kiváló 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Szerettük a szállodát,minden remek volt!A szobák kényelmesek a személyzet udvarias ès nagyon segítőkész!Egyetlen problèmánk az erkéllyel volt,ahová nem lehetett a gyermeket egyedül kiengedni!Az balesetveszélyes kis gyerekek számára!
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és reméljük máskor is visszatérnek hozzánk.

Az erkélyes a biztonsági előírásoknak megfelelnek!

Várjuk Önöket!
2016. augusztus 2., Németh Anita, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Két gyermekünkkel töltöttünk el 5 napot a Hotel Panorámában. Körültekintő tájékozódás után választottuk ezt a hotelt, és hasonlóan elégedettek voltunk, ahogy rajtunk kívül nagyon sokan mások is hozzánk hasonló jókat írtak. Tisztaság volt mindenhol, az ételek nagyon jó ízűek voltak, a kiszolgálásról is csak jót tudok mondani.
Kedves Vendégünk,
Nagyon örülünk, hogy meg vannak elégedve mind a hotel szolgáltatásaival és a személyzet munkájával is!
Várjuk Önöket legközelebb is!
2016. július 22., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2016. július 11.gyerekekkel járt itt
Nem lehet semmi rosszat mondani a szàllodàra. Maximàlisan minden igényt kielégít. Nagyon jól éreztük magunkat. Alig vàrjuk, hogy jövőre is újra mehessünk!
Tisztelt Balog-Kádár Lívia,

Köszönjük értékelését és a pozitív visszajelzésüket! reméljük legközelebb is vendégeink lesznek!

Várjuk Önöket!
2016. július 13., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
2016. június 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, minden nagyon tiszta, rendezett. A Wellness rész különösen tetszett. A vacsoránál lehetne kicsit nagyobb a választék, de az ételek finomak és bőségesek voltak. A balatongyöröki strand is közel van és nagyon tiszta rendezett. Összességében nagyon tetszett a családnak!
Kedves vendégünk,

Nagyon örülünk, hogy tetszett a szállodánk önöknek! Reméljük máskor is vendégei lesznek a szállodánknak!
2016. június 28., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat a szállodában, az alkalmazottak kedvesek és segítőkészek voltak! A négyéves örökmozgó gyerekem is jól szórakozot! Tetszet a szálloda előtt a játszótér, a közeli strand, a tágas jól felszerelt szoba,és egyáltalán minden! Már alig várjuk hogy újra visszamehessünk!
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Kedves vendégünk, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat, reméljük legközelebb is vendégeink lesznek.
Várjuk jelentkezésüket!
2016. június 28., Hajduné Pálfi Orsolya, Hotel Panoráma Balatongyörök
Kiváló 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Csak egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában de sajnáltuk, hogy nem hosszabb időre mentünk. Remekül éreztük magunkat. Könnyen megközelíthető. Gyönyörű helyen van. 2 kisgyerekkel egy egymásba nyíló szobát kaptunk, pedig nem kértük. Így kényelmesen elfértünk. Az erkèlyről szuper kilátást nyílik a Balatonra és a Badacsonyta.
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a Panoráma szállodában, nagyon jó hely. Gyereknapon voltunk ott 3 napot a kis unokánkkal, jól éreztük magunkat. Ahogy írtam már többször voltunk itt,mindennel megvoltunk elégedve eddig. Sajnos azt kellett tapasztalnom hogy a nagyon finoman főző szakács szerintem már nincs ott.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - WellnessHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Szórakozás/SportHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Medence/kertHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Szórakozás/SportHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Környék
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Egy februári napon elindultunk a Magyar Tenger északi partjára, Balatongyörökre. A település a tó egyik legszebb partján fekszik: a természeti táj változatos szépségét
a környező hegyek és erdők érintetlensége, a lágy domboldalak, a kilátóról nyíló panoráma,
a Balaton izgalmas vízi világa adja meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Nagy szobát kaptunk Balatonra nyíló erkéllyel, ahonnan gyönyörű a kilátás a Badacsonyra és a környező hegyekre. Az ágy matracai kényelmesek. Az ételek finomak, bőséges a húsfélék választéka. Reggelinél hiányoltam a száraz csemege szalámit, viszont a kókuszos kalács nagyon finom, kár hogy csak egy reggel volt.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - KörnyékHotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök - Környék
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Beleszerettem Balatongyörökbe. A Szerelmemmel, Kedvesemmel együtt történt ez a „szerelem első látásra”dolog. A Panoráma Hotelben kezdődött minden. És ott is folytatódott, s reméljük így lesz ez az idén is. Első ottlétünk alkalmából, 2014-ben, még nem tudtuk, hogy a györöki strand a következő évben is a Balaton első strandja lesz.
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök a térképen
8313 BalatongyörökPetőfi utca 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár