Anno Taverna Balatonszárszó

Anno Taverna Balatonszárszó
Anno Taverna BalatonszárszóAnno Taverna Balatonszárszó
Anno Taverna BalatonszárszóAnno Taverna Balatonszárszó

Anno Taverna Balatonszárszó bemutatkozása

Az étterem egész évben várja vendégeit, mely egy családias, otthonos hely. Az étterem berendezése a régi fényképekkel, bútorokkal, lemezlejátszókkal és antik tárgyakkal a XX. század eleji hangulatot idézik.
Az étlapon főként hagyományos fogásokat találunk, ezt egészítik ki a szezonális különlegességek.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Anno Taverna Balatonszárszó vélemények

Kiváló 2013. november 1.gyerekekkel járt itt
A déli part egyik legjobb étterme. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár térjen be, és utána ez lesz a kedvenc étterme. Kisgyermekkel jártunk ott, mindig bemegyünk, ha erre visz az utunk. A kinti rész nagyon hangulatos, kellemes. Udvarias kiszolgálás, nagyon kiváló ételek. Az év bármely szakában kellemes hangulatú étterem. Ne hagyja ki senki sem, aki erre jár! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 10.barátokkal járt itt
Egyik kedvenc éttermem, finom ételekkel isteni pizzával és kedves kiszolgálással. Ha a Balaton déli partján járok, mindig beugrom a családdal vagy barátokkal. Főleg a kinti rész hangulatos, de belül is korrekt az összkép. Ajánlott minden korosztály számára aki szeretne egy jót ebédelni vagy vacsorázni kellemes, nyugodt környezetben. Remélem hamarosan újra a vendégük lehetek!
Anno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Külső képAnno Taverna Balatonszárszó - Külső kép