Anno Taverna Balatonszárszó

Anno Taverna Balatonszárszó
Anno Taverna BalatonszárszóAnno Taverna Balatonszárszó
Anno Taverna BalatonszárszóAnno Taverna Balatonszárszó

Anno Taverna Balatonszárszó bemutatkozása

Az étterem egész évben várja vendégeit, mely egy családias, otthonos hely. Az étterem berendezése a régi fényképekkel, bútorokkal, lemezlejátszókkal és antik tárgyakkal a XX. század eleji hangulatot idézik.
Az étlapon főként hagyományos fogásokat találunk, ezt egészítik ki a szezonális különlegességek.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Anno Taverna Balatonszárszó vélemények

Kiváló 2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe. Érkezésünkkor még nem sokan voltak, de pillanatok alatt megteltek az asztalok, ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételre. A személyzet nagyon kedves, nagyszerű kiszolgálásban volt részünk! Az ételek finomak, bőségesek, a borok kitűnőek!
Kiváló 2017. július 26.a párjával járt itt
Nyaralásunk során jártunk itt kétszer is, de már első alkalommal is lenyűgöztek minket. Gyors kiszolgálás, pazar tálalás és nagy adagok. Mindenképpen ajánlom az eper krémlevest kipróbálni, nagyon finom! A libacomb káposztával és hagymás krumplival, a zöldséges rétes, a gyümölcsös pulykamell és a vargányás szűzérmék azok az ételek, amikről biztosan állíthatom: kiválóak!
Kiváló 2017. július 6.a párjával járt itt
Az étterem nagyon jó helyen van, könnyen meg lehet találni, a belső dizájn is tetszett érdekes volt. Az ételek finomak ízletesek voltak az adagok is megfelelőek jól lehet lakni vele. A borok is nagyon ízlettek, sajnos desszertet nem tudtunk enni olyan jól laktunk a főétellel. A pincérek kedvesek és gyorsak.
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
kiváló minőségű ételek ,italok,gyors figyelmes kiszolgálás. A BALATON mellet végigutazva -január közepén ,hétfőn-semmi sem volt nyitva:egy tányér kaját sem lehetett kapni. VÉGRE egy hely ami nyitva-és lás csodát-a kiszolgálás a választék, az ételek mind rendben,kiváló gyors és jó. Bőséges választék,nagy adagok szép hej. IDE MÉG VISSZATÉRÜN! ! ! másnak is jószívvel ajánljuk4
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 6.gyerekekkel járt itt
A Balaton télen -nyáron szép,érdekes. A település kedves,hangulatos,téli Balaton parton sétáltunk,József Attila emlékművét megnéztük ,központi parkolóba álltunk meg és sétáltunk. Már messziről látszódott jó helynek igérkezik. mint mindig éhesen nem indulunk útnak hazafelé, így betértünk a tavernába.
Anno Taverna Balatonszárszó - Külső képAnno Taverna Balatonszárszó - EgyébAnno Taverna Balatonszárszó - EgyébAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - BelsőAnno Taverna Balatonszárszó - BelsőAnno Taverna Balatonszárszó - EgyébAnno Taverna Balatonszárszó - EgyébAnno Taverna Balatonszárszó - EgyébAnno Taverna Balatonszárszó - BelsőAnno Taverna Balatonszárszó - Külső képAnno Taverna Balatonszárszó - Külső kép
Kiváló 2015. július 31.családjával járt itt
Nagyon finom ételek, gyors kiszolgálás, hangulatos terasz. A pincérek lehetnének kicsit vidámabbak. Bármikor visszatérnék.
Kiváló 2015. február 24.gyerekekkel járt itt
Szemesre tartottunk és már Siófok előtt elkezdtük lesni az út szélét egy csárdát keresve, ahol megebédelhetünk. Mint az előttem szóló, mi is satufékkel álltunk meg a Taverna előtt, aminek már a külseje is nagyon biztató volt, de belépve dobtunk egy hátast. A part kihalt, hétköznap van, szakad az eső, bent egy meleg, kellemes paradicsom várt minket.
Kiváló 2015. január 7.a párjával járt itt
2014 december 29-én déltájban kávézni szerettünk volna. Télen minden zárva, kihalt a Balcsi. Satufékkel álltunk meg, egy végre nyitva lévőnek tűnő étteremnél. Olyan kellemes meglepetés volt, hogy "kénytelenek" voltunk egy-egy ételt is rendelni a forralt bor/kávé mellé. A hely egyedi, otthonos, a pincér kedves, a konyha isteni.
Kiváló 2014. március 2.családjával járt itt
Szeretünk betévedni ha a közelben járunk,ebédre,vacsorára. Az étlapot elöször elejétöl hátra,majd hátulról elöre kostolgattuk át,az utolsó években. Helybeli jó borokért se kell messze menni,nagy a választék. Többek között,ha pároddal,vagy barátoddal térsz be és különlegesen éhes vagy,próbáljátok ki a kétszemélyes fa tálakat,ahol a körítéseket kedved szerint teszik hozzá.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
Kiváló 2013. december 30.családjával járt itt
Méltán került be a szárszói Anno vendéglő a Magyar Konyha balatoni különkiadványába, melybe a „magyar tengerpart” legjobb, legmegbízhatóbb helyeit szedték össze. Az Anno dizájnos, hangulatos, otthonos, hoz valamit a békebeli nyugalomból. Barátságos kiszolgálásban volt részünk, az ízek is rendben voltak.
Anno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Külső képAnno Taverna Balatonszárszó - Étel/italAnno Taverna Balatonszárszó - Külső képAnno Taverna Balatonszárszó - Külső kép