Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness Hotel Szindbád BalatonszemesWellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes bemutatkozása

A Balaton déli partján fekvő Balatonszemest Balatonlelle, Balatonőszöd és Balatonszárszó között találjuk. Ebben a szép, fürdőzésre invitáló városban várja vendégeit a Szindbád Wellness Hotel. 38 szobája, lakosztályai, apartmanjai, nyaralóháza az igények széles palettáját szolgálja ki.

4Szolgáltatás

A Wellness Hotel Szindbád legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban (min. 2 éj)
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger (min. 2 éj)
Nyári sláger
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.12.28-ig
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes vélemények

Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet, mesés táj, családias hangulat. Az elhelyezésünk túlszárnyalta az elvárásainkat, ugyanis a családi szoba helyett egy lakosztályt kaptunk. A szobák tiszták, az ételek változatosak és finomak voltak. A személyzet figyelmessége és kedvessége kiemelkedő. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Pénteken érkezésünket jeleztük,hogy késői órában lesz. Még a vacsorát is eltették nekünk. A családi szoba amiben voltunk több mint tökéltes valami szuper,személyzet kedves aranyos panasz nem lehet rájuk. Az étkezés valami felülmúlhatatlan csodás. Ez a 3* szálloda vetekszik jó néhány 4* szállodával. Köszönjük szindbád jövünk még.
Kapusi Dániel és családja
2017. november 5.gyerekekkel járt itt
Mivel a szálloda három csillagos, nem voltak nagy elvárásaink, ezeknek meg is felelt. Hiányossága, hogy nincs lift, elég nehéz volt a nagy bőröndöt felvonszolni a 2. emeletre. A tetőablakon nincs függöny, ezt is érdemes lenne átgondolni. A wellness-részleg jó, ha nincsenek sokan, a nagy medencét túl hűvösnek találtuk, mindenki a jakuzziban akart ücsörögni.
2017. október 2.a párjával járt itt
A szálloda szerintem kikapcsolódásnak kiváló hely, kár hogy a Welnnes szolgáltatásokat külön kérni kellett, / pezsgőfürdők beindítása, s és aromaszoba hideg volt / mert nem volt helyi személyzet. Külön köszönet jár a szobacseréért / gyors intézkedés a recepciónál/, mert már a II. emeleti szoba kissé magasan volt.
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Remek hétvégét töltöttünk itt a családommal! !
A kiszolgálás maximális ,
A személyzet kedves, aranyos,mosolygós!
Az ételek kiválóak voltak és bőségesek.
A Párom GLUTÉN és LAKTÓZ érzékeny az étkezését ismételten kifogástalanul megoldották ! ! ! !
3-as szülinapot ünnepeltünk külön házikészítésű gluténmentes tortát csináltak.
REMEKÜL ÉREZTÜK MAGUNKAT . VISSZATÉRÜNK! !
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Medence/kertWellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Medence/kert
Gyenge 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A főépületben kaptuk meg a 2-es számú családi szobának nevezett, inkább kollégiumi szobára emlékeztető szobát. A rettenetesen retró, sárga üveges beltéri ajtóval rendelkező szoba egyetlen luxuscikke a nagyképernyős tv, ami elég abszurd képet adott ebban az elavult környezetben. Fürdőköpeny nincs, hajszárító nincs.
Kiváló 2017. augusztus 29.családjával járt itt
Nagyon jó volt itt nekünk. A víz parthoz nincs közel de jo. Sok bazár van a kirnyeken. Nagyon drága.
Kiváló 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Tetszett, hogy tavalyhoz képest most volt a szobában hűtőszekrény, illetve redőny! Viszont a wellness nyitvatartási ideje nagyon rövid, és nem lehet megfelelően kihasználni az ott töltött időt. A kinti medencében a víz nagyon hideg, a meleg idő ellenére nem tudtunk fürdeni benne. A benti medencében az élményelemek nem működnek még mindig.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és nyugodott helyen található a szálloda és nagyon kedves és segítőkész személyzettel. Tisztaság és rend mind a szoba és a szálloda területén. Az árak elfogadhatóak és a wellness részleg kiválóan ki van alakítva és felszerelve minden igénynek megfelel, a gyerekkel utazóknak is tudom ajánlani hisz külön foglalkozásokat szerveznek nekik, közben a szülőknek van egy kis idejük a szálloda külön szolgáltatásaira. Nagyon jól éreztük magunkat
2017. július 15.a párjával járt itt
Remek egy hetet töltöttünk a hotelben. Csendes szolíd, aki pihenésre vágyik annak tudom ajánlani. Miután a nyár egyik legmelegebb hetében tartózkodtunk ott Hiányoltuk, hogy a szobákban nincs klíma de igérték, hogy folyamatban van. Az ételek minősége kiváló, viszont a választék lehetett volna bővebb, elég kevés volt (reggeli).
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes a térképen
8636 BalatonszemesÁrnyas fasor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1490 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár