Világos Hotel Balatonvilágos ★★★

Világos Hotel Balatonvilágos
Világos Hotel BalatonvilágosVilágos Hotel Balatonvilágos
Világos Hotel BalatonvilágosVilágos Hotel Balatonvilágos

A Világos Hotel legnépszerűbb csomagjai

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson (min. 2 éj)
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Világos Hotel Balatonvilágos vélemények

2022. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda előnye a strandszakasz napozóágyakkal! Az ételek megfelelőek voltak! A wellnessből nekem egy melegvizes jakuczi hiányzott. A szállodára egy kűlső frissítés ráférne,erkélye nem felszerelt! Bent tisztaság volt,fiatal előzékeny személyzettel! A fürdő nagyon kicsi,az ágyak recsegnek! Jó csomagajánlatot kifogva megérte itt nyaralni,teljes áron nem foglalnám!
Világos Hotel Balatonvilágos - Egyéb
2022. augusztus 20.a párjával járt itt
Aránylag mindennel elégedettek voltunk,a 3 csillaghoz képpest, ami emlitésre méltó az az illemhely! Mosdó picike,wc gyereknek való nem felnőtnek,mozgot csak nagyon ovatosan lehet rá ülni,ez volt a legzavarobb! ! ! Az ágy recseget,nyikorgott. A molonál a lejárati lépcsök borzalmas,valamivel le kellene fedni,hogy fájdalom nélkül le és fel lehessen jönni rajta! ! !
2022. augusztus 19.a párjával járt itt
Nyugodt, békés, csendes környezet. Nagyon kedves, segítőkész volt minden ott dolgozó alkalmazott. Szuper közel volt a part. Jó, hogy voltak napozóágyak, de azok sajnos nem voltak tisztán tartva. Az a lépcsős feljáró sem, amin keresztül a vízbe mentünk. Amikor kértünk volna tiszta törölközőt, nem tudtak adni, mert aznap nem kaptak.
2022. augusztus 19.egyedül járt itt
Nagyon szép,csendes helyen lévő szálloda, minden szobából rálátni a Balatonra. A kertje nagyon kellemes,zöld, tele kényelmesnapágyakkal, a víz is nagyon tiszta itt. Benti medence úszásra alkalmas és van szauna,ami 3 óránkènt kikapcsol,így szólni kell a recepción,hogy kapcsolják be újra. A szoba átlagos, nekem kényelmes,puha volt az ágy is.
2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Aki autóval érkezik, annak biztos nem jelent gondot a szálloda megtalálása, de mi vonattal érkeztünk, Balatonaligán szálltunk le, elég kalandos volt az út, mire célba értünk. Erről nyilván nem a szálloda tehet, ott minden olyan volt, amire számítottunk. :) Nagyon jó, hogy saját strandja van a szállodának, a benti úszómedence is jó, a svédasztalos reggeli és vacsora teljesen rendben volt.
2022. augusztus 15.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk a hotelben, ami közvetlenül a Balaton partján van. Kellemes parkkal, nyugágyakkal. Erkélyes panorámás szobát kaptunk, gyönyörű kilátással. A szoba egyszerűen berendezett, retro stílusú, aprócska tv- vel. A svédasztal elég szegény, de az ételek finomak voltak. A személyzet kedves, segítőkész. Jól éreztük magunkat.
Világos Hotel Balatonvilágos - EgyébVilágos Hotel Balatonvilágos - EgyébVilágos Hotel Balatonvilágos - EgyébVilágos Hotel Balatonvilágos - Egyéb
Gyenge 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Wifi egyáltalán nem volt elérhető. Meglepett, hogy a 2. emeleten lévő szobánkból az étterem tetejére és szellőzőjére nyílt a kilátás a Balaton helyett. Takarítás, szemetes ürítés sosem volt! Az ágynemű szakadt volt és mocskos, az ágy szinte szétesett. A fürdőszoba kicsi volt és kényelmetlen.
Kiváló 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A hotel elhelyezkedése tökéletes, a parton napágyak vannak, mindenki kedvére foglalhatja el őket. Még ilyen személyzethez nem volt szerencsénk mint ami itt volt. Kedvesek, mosolygósak, segítőkészek, egy nagyon jó fiatal csapat van. A reggeli és vacsora bőséges és nagyon finom volt. Már várjuk a következő foglalást, hogy újra mehessünk.
Gyenge 2022. augusztus 10.a párjával járt itt
Az nagyon jó, hogy a Hotel saját stranddal rendelkezik, mindig van üres napágy, és kb 20 m a Balaton. Nincs tömeg, nem kell a szabad strandra menni. Az ágy kényelmetlen a szobában. Az ételek közül kiemelném a spenótot. Emberek, hogy lehet vacsorára egy Hotelben svédasztalra feltenni spenótot főtt burgonyával?
2022. július 23.a párjával járt itt
Rend,tisztaság minden szinten. Barátságos,segitőkész személyzet. Jó ár-érték arány,bárkinek szivesen ajánlom. Ami számomra negativum:bejöhet a kutya a vízbe,de még az étkezdébe isPóráz nélkül rohangálnak,vizelnek,piszkolnak mindenfelé. Én nem üdülök kutyaólba,elvárnám,hogy ő sem tegye az emberi üdülöben. A wifi és a tv csatorna kritikán aluli.
Világos Hotel Balatonvilágos a térképen
8171 BalatonvilágosZrínyi utca 135
• fedett úszómedence • finnszauna • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 8000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád