Kakukk Vendéglő Bánd

8443 Bánd, Petőfi Sándor út 82.

Kakukk Vendéglő Bánd a térképen

Wellness csomagok Bánd városában

Kakukk Vendéglő Bánd vélemények

Rigodon TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
Betértünk a barátainkkal és gyerekekkel egy könnyű vacsorára. A teraszon foglaltunk helyet, kellemes volt a kora nyári időben. A szokásos rántott sajt nem maradhatott el lányom részéről. Párom és én lazacot ettünk spárgával, tökéletes volt. A hamburgerre sem volt panasz a barátaink részéről. A mosdó rendezett és tiszta volt, a pincér rendben tette a dolgát ahogy kell.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Egy családi esemény vendégeiként voltunk ebben az étteremben. A hely rendezett benyomást keltett, a személyzet viszont unott egyhangúsággal látta el a feladatát. Az első italok rendelése és felszolgálása elég gyorsan lezajlott, viszont a későbbi italrendelések már nem voltak ilyen gyorsak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Párommal visszajáró vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mindig kedves és udvarias kiszolgálásban van részünk. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Soha nem kellett még csalódnunk.
Pozitívum még, hogy Erzsébet utalvánnyal is lehet fizetni.
Szerintem Veszprém megye egyik legjobb étterme. Csak ajánlani tudom Mindenkinek.

agi32 TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Visszajáró vendégek vagyunk, az ár/érték arány kifejezetten jónak mondható. kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás tökéletes. Na és az adagok !!!! Soha sehol máshol még ilyet nem tapasztaltam... már a levessel jól laktunk, pedig egy gulyást kértem magamnak és ketten ettük meg :) finom,ízletes, házias koszt, ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
2016. 08. 21-én tértünk be a vendéglőbe (3 felnőtt, 2 gyermek). Többen ajánlották, igazán csak jó értékeléseket hallottunk és olvastunk az intézményről, konyhájáról, stb. ezért úgy döntöttünk, hogy egy születésnapi ebédet ott fogyasztunk el. A tények: a megrendelt italokat kb. 15-20 perc múlva hozták ki de úgy, hogy egy másik pincér már rákérdezett arra, hogy rendeltünk-e már.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
A vendéglő nem látható a főközlekedési útról, meg talán híre sem akkora, mint versenytársának, így szerényen bújuk meg a Petőfi utcában. Ballagási ebéden próbáltuk ki. Bizony jó helyet választottak barátaink, mert nagyon jó kiszolgálásban volt részük. Hamar kihozták a nagy adag frissensülteket és azok igazán finomak voltak. Bátran merem ajánlani mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Bándon és környékén
Hotel Kálvária
2020.10.26. - 2021.10.27.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 14.265,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, disznótoros napon való részvétellel, élőzenés disznótoros vacsorával, ajándék kóstoló-csomaggal, sportos programokkal
2020.11.20. - 2020.11.29.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával, éjféli pezsgős koccintással, szilveszteri tombolával, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.03.31.
Hotel Konferencia
Győr
Akár 1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, beltéri medence használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 19.489 - 39.864,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2019.01.31. - 2022.01.22.

Szállodák Bánd környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Bánd
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Kakukk Vendéglő BándX