Kakukk Vendéglő Bánd

8443 Bánd, Petőfi Sándor út 82.

Kakukk Vendéglő Bánd a térképen

Szállások Bánd városában
Wellness csomagok Bánd városában

Kakukk Vendéglő Bánd vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
Betértünk a barátainkkal és gyerekekkel egy könnyű vacsorára. A teraszon foglaltunk helyet, kellemes volt a kora nyári időben. A szokásos rántott sajt nem maradhatott el lányom részéről. Párom és én lazacot ettünk spárgával, tökéletes volt. A hamburgerre sem volt panasz a barátaink részéről. A mosdó rendezett és tiszta volt, a pincér rendben tette a dolgát ahogy kell.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Egy családi esemény vendégeiként voltunk ebben az étteremben. A hely rendezett benyomást keltett, a személyzet viszont unott egyhangúsággal látta el a feladatát. Az első italok rendelése és felszolgálása elég gyorsan lezajlott, viszont a későbbi italrendelések már nem voltak ilyen gyorsak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Párommal visszajáró vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mindig kedves és udvarias kiszolgálásban van részünk. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Soha nem kellett még csalódnunk.
Pozitívum még, hogy Erzsébet utalvánnyal is lehet fizetni.
Szerintem Veszprém megye egyik legjobb étterme. Csak ajánlani tudom Mindenkinek.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP étteremértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Visszajáró vendégek vagyunk, az ár/érték arány kifejezetten jónak mondható. kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás tökéletes. Na és az adagok !!!! Soha sehol máshol még ilyet nem tapasztaltam... már a levessel jól laktunk, pedig egy gulyást kértem magamnak és ketten ettük meg :) finom,ízletes, házias koszt, ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
2016. 08. 21-én tértünk be a vendéglőbe (3 felnőtt, 2 gyermek). Többen ajánlották, igazán csak jó értékeléseket hallottunk és olvastunk az intézményről, konyhájáról, stb. ezért úgy döntöttünk, hogy egy születésnapi ebédet ott fogyasztunk el. A tények: a megrendelt italokat kb. 15-20 perc múlva hozták ki de úgy, hogy egy másik pincér már rákérdezett arra, hogy rendeltünk-e már.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
A vendéglő nem látható a főközlekedési útról, meg talán híre sem akkora, mint versenytársának, így szerényen bújuk meg a Petőfi utcában. Ballagási ebéden próbáltuk ki. Bizony jó helyet választottak barátaink, mert nagyon jó kiszolgálásban volt részük. Hamar kihozták a nagy adag frissensülteket és azok igazán finomak voltak. Bátran merem ajánlani mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Bándon és környékén
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 14.220 - 15.210,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.02.04. - 2021.12.20.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.250 - 29.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Balatonfüredi Városi Uszoda használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.23.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal
2021.07.11. - 2021.08.29.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 27.890 - 52.293,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással
2021.07.09. - 2021.09.05.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.

Szállodák Bánd környékén
Holiday Hotel Csopak Bánd
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Bánd
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

Kakukk Vendéglő BándX