Kakukk Vendéglő Bánd

8443 Bánd, Petőfi Sándor út 82.

Kakukk Vendéglő Bánd a térképen

Kakukk Vendéglő Bánd értékelése:

2. helyezett a 2 bándi étterem közül
384. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

Kakukk Vendéglő Bánd vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Egy családi esemény vendégeiként voltunk ebben az étteremben. A hely rendezett benyomást keltett, a személyzet viszont unott egyhangúsággal látta el a feladatát. Az első italok rendelése és felszolgálása elég gyorsan lezajlott, viszont a későbbi italrendelések már nem voltak ilyen gyorsak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Párommal visszajáró vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mindig kedves és udvarias kiszolgálásban van részünk. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Soha nem kellett még csalódnunk.
Pozitívum még, hogy Erzsébet utalvánnyal is lehet fizetni.
Szerintem Veszprém megye egyik legjobb étterme. Csak ajánlani tudom Mindenkinek.

agi32 TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Visszajáró vendégek vagyunk, az ár/érték arány kifejezetten jónak mondható. kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás tökéletes. Na és az adagok !!!! Soha sehol máshol még ilyet nem tapasztaltam... már a levessel jól laktunk, pedig egy gulyást kértem magamnak és ketten ettük meg :) finom,ízletes, házias koszt, ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
2016. 08. 21-én tértünk be a vendéglőbe (3 felnőtt, 2 gyermek). Többen ajánlották, igazán csak jó értékeléseket hallottunk és olvastunk az intézményről, konyhájáról, stb. ezért úgy döntöttünk, hogy egy születésnapi ebédet ott fogyasztunk el. A tények: a megrendelt italokat kb. 15-20 perc múlva hozták ki de úgy, hogy egy másik pincér már rákérdezett arra, hogy rendeltünk-e már.
Veszprém
Zirc

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
A vendéglő nem látható a főközlekedési útról, meg talán híre sem akkora, mint versenytársának, így szerényen bújuk meg a Petőfi utcában. Ballagási ebéden próbáltuk ki. Bizony jó helyet választottak barátaink, mert nagyon jó kiszolgálásban volt részük. Hamar kihozták a nagy adag frissensülteket és azok igazán finomak voltak. Bátran merem ajánlani mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Bándon és környékén
Gyenesdiás
2019.08.24. - 2019.09.30.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádéval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.09.08.
2019.08.25. - 2020.08.24.

Szállodák Bánd környékén
Holiday Hotel Csopak Bánd
Hotel Panoráma Balatongyörök Bánd
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Kakukk Vendéglő BándX