Kakukk Vendéglő Bánd

8443 Bánd, Petőfi Sándor út 82.

Kakukk Vendéglő Bánd a térképen

Kakukk Vendéglő Bánd értékelése:

2. helyezett a 2 bándi étterem közül
287. helyezett Közép Dunántúlon - 774 étterem közül

Kakukk Vendéglő Bánd vélemények

Kieft TOP étteremértékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Egy családi esemény vendégeiként voltunk ebben az étteremben. A hely rendezett benyomást keltett, a személyzet viszont unott egyhangúsággal látta el a feladatát. Az első italok rendelése és felszolgálása elég gyorsan lezajlott, viszont a későbbi italrendelések már nem voltak ilyen gyorsak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Párommal visszajáró vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mindig kedves és udvarias kiszolgálásban van részünk. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Soha nem kellett még csalódnunk.
Pozitívum még, hogy Erzsébet utalvánnyal is lehet fizetni.
Szerintem Veszprém megye egyik legjobb étterme. Csak ajánlani tudom Mindenkinek.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Visszajáró vendégek vagyunk, az ár/érték arány kifejezetten jónak mondható. kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás tökéletes. Na és az adagok !!!! Soha sehol máshol még ilyet nem tapasztaltam... már a levessel jól laktunk, pedig egy gulyást kértem magamnak és ketten ettük meg :) finom,ízletes, házias koszt, ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
2016. 08. 21-én tértünk be a vendéglőbe (3 felnőtt, 2 gyermek). Többen ajánlották, igazán csak jó értékeléseket hallottunk és olvastunk az intézményről, konyhájáról, stb. ezért úgy döntöttünk, hogy egy születésnapi ebédet ott fogyasztunk el. A tények: a megrendelt italokat kb. 15-20 perc múlva hozták ki de úgy, hogy egy másik pincér már rákérdezett arra, hogy rendeltünk-e már.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
A vendéglő nem látható a főközlekedési útról, meg talán híre sem akkora, mint versenytársának, így szerényen bújuk meg a Petőfi utcában. Ballagási ebéden próbáltuk ki. Bizony jó helyet választottak barátaink, mert nagyon jó kiszolgálásban volt részük. Hamar kihozták a nagy adag frissensülteket és azok igazán finomak voltak. Bátran merem ajánlani mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Bándon és környékén
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 28.667 - 33.667,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya és játszósziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.22.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 8.745,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy palack bor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strandbelépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.27.

Szállodák Bánd környékén
Holiday Hotel Csopak Bánd
Hunguest Hotel Pelion  Bánd
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)

Kakukk Vendéglő BándX