2653 Bánk, Petőfi út 59.

Szállások Bánk városában
Wellness csomagok Bánk városában

Bowling Pizzéria Bánk vélemények

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Baráti társasággal voltunk itt. Bowlingoztunk, pizzáztunk. A személyzet kedves volt, a kaja finom és az árak is jónak mondhatóak. A kilátás a Bánki tóra gyönyörű. Merem ajánlani másoknak is. Nyáron össze lehet kötni egy kis strandolással is a hely meglátogatását. Már többször is voltunk itt.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A Tó welness hotelben szálltunk meg,de sétálni támadt kedvünk.Útba esett a pizzéria hát beugrottunk.Nekünk teljesen megfelelt,bőséges volt a kaja és finom is.A kiszolgálás ár érték teljesen rendben van.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy gyors ebédre tértünk be a pizzériába. A felszolgálók rendelésünket unottan vették fel. Olyan érzésünk volt, mintha zavarná őket, hogy a vendégek ott szeretnének enni. A pizzán a paradicsomos szószt keresni kellett, a többi feltéten is látszott, hogy a legolcsóbbak és a leggyengébb minőségűek kerültek a tésztára.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 15.
Nagyon nagy kedvencünk ez a hely ,jó, hogy megtaláltam az oldalon.Kedves kiszolgálás remek hangulatos hely. Kiváló pizza. Gyönyörű tó partján helyezkedik el. Sajnálom, hogy a többi értékelésben van negatív kritika én még egyszer sem csalódtam. Egy ilyen apró vidéki helyen szerintem totálisan megfelel a hely,nem tapasztaltunk semmi rosszat.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maga a hely egy hodály, eléggé koszos. Az ablak, ahol ültünk, szárnyashangyák fészke volt, ami a személyzetet nem nagyon zavarta. Mi csak enni értünk be, a pizza óriási volt és finom, mondjuk nem is volt túl olcsó. A bowlingpályát csak megnéztük, eléggé le volt pukkanva, a polcon pedig sorakoztak a levált talpú cipők.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
A saját tapasztalatomat szeretném leírni, ami sajnos elég rossz. A párommal, a közeli tó körüli séta után tértünk be egy vacsorára. Bőséges ételválaszték van az étlapon, de mivel nagy pizza-imádók vagyunk mindketten, ezért emellett döntöttünk. . Én retro pizzát kértem, ami olyan mint a hawaii, csak ananász helyett barackbefőtt van rajta.

Legnépszerűbb csomagok Bánkon és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.07.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.

Szállodák Bánkon és környékén
Libra Hotel Bánk
Royal Club Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Bowling Pizzéria BánkX