cserikata

cserikata adatlapja

Regisztráció2013.11.28
Utoljára itt2017.01.10

Átlagos 2017. január 9.barátokkal járt itt
egy 10 főős baráti társasággal szilvesztereztünk itt. A welcome drink átlagon felüli volt,azonban belépve meglepett hogy az asztalunkon nincs teritő,valamint, hogy kicsit lassú volt a kiszolgálás. A személyzet azonban nagyon kedves volt,az ételek finomak és változatosak voltak, viszont a svédasztal ujratöltésre sokat kellett várni,tányér sem volt megfelelő számban kirakva.
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
Nagyon nagy kedvencünk ez a hely ,jó, hogy megtaláltam az oldalon. Kedves kiszolgálás remek hangulatos hely. Kiváló pizza. Gyönyörű tó partján helyezkedik el. Sajnálom, hogy a többi értékelésben van negatív kritika én még egyszer sem csalódtam. Egy ilyen apró vidéki helyen szerintem totálisan megfelel a hely,nem tapasztaltunk semmi rosszat.
Kiváló 2017. január 9.gyerekekkel járt itt
Karácsony után hazafelé Mórahalomról lerobbant az autónk és amíg vártuk a szerelőt addig találtunk rá erre a szuper helyre. A felszolgáló hölgy átlagon felüli kedvessége és a finom ételek miatt biztos hogy visszatérünk. Nagyon köszönjük. Ár-érték arányban is megfelelt,a hely hangulata szuper volt,külön odafigyelést kapott a 10 éves kislányunk.