Tavi Fészek Falatozó Bánk
2653 Bánk, Petőfi S. u. 53.

Tavi Fészek Falatozó Bánk a térképen

Tavi Fészek Falatozó Bánk vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Nógrádban járva gondoltuk egyet és elugrottunk Bánkra is. Egy őszi séta a tónál. Teljesen váratlanul, meglepetésszerűen ismerősök jöttek szembe a parton, akikkel örültünk egymásnak, sétáltunk, megkerültük a tavat és, hogy beüljünk valahová egyet inni, beszélgetni, ez a hely adódott. Itt kiírva aztán minden van: Tavi fészek, Fogadó, Harcsa kocsma, ACB, Falatozó, szóval, mindegy is, bementünk.

tarhonya TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
Nagyon szeretjük a Bánki tavat, évente többször vagyunk ott. Az ebédet a tóhoz való közelsége miatt (és elég kevés egyéb választási lehetőség miatt) itt szoktuk megoldani. Ár-érték arányban rendben találom, nem drága, nem különleges, de jó. Negatívum, hogy ha pont ebédidőben megyünk, akkor nagyon sokat kell várni, ha később megyünk, akkor pedig már kisebb a választék.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
Szállodában töltöttünk két éjszakát, de mindkét nap itt ebédeltünk. Van heti menü és étlap is. Egyszerű, kicsit retro, de olcsó és finom. Fedett terasz, jó idő, szép kilátás. Másoknak is ajánlom!
Salgótarján

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szokásos nyári kirándulásunkat most a Börzsöny felé vettük,
de véletlen szerűen akadtunk rá erre a fogadóra ahol enni is tudtunk. Nem kell nagy dologra gondolni,önkiszolgáló ez a falatozó de az ételek ízletesek,háziasak,magyarosak,az adagok pedig ésszerű méreteket öltenek,jó ár-érték aránnyal. A hely hátránya,hogy italt csak külön a kocsmarészen lehet kérni.

Legnépszerűbb csomagok Bánkon és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.567,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.308 - 16.502,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.

Szállodák Bánkon és környékén
Royal Club Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Tavi Fészek Falatozó BánkX