Tavi Fészek Falatozó Bánk
2653 Bánk, Petőfi S. u. 53.

Tavi Fészek Falatozó Bánk a térképen

Tavi Fészek Falatozó Bánk vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Nógrádban járva gondoltuk egyet és elugrottunk Bánkra is. Egy őszi séta a tónál. Teljesen váratlanul, meglepetésszerűen ismerősök jöttek szembe a parton, akikkel örültünk egymásnak, sétáltunk, megkerültük a tavat és, hogy beüljünk valahová egyet inni, beszélgetni, ez a hely adódott. Itt kiírva aztán minden van: Tavi fészek, Fogadó, Harcsa kocsma, ACB, Falatozó, szóval, mindegy is, bementünk.

tarhonya TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
Nagyon szeretjük a Bánki tavat, évente többször vagyunk ott. Az ebédet a tóhoz való közelsége miatt (és elég kevés egyéb választási lehetőség miatt) itt szoktuk megoldani. Ár-érték arányban rendben találom, nem drága, nem különleges, de jó. Negatívum, hogy ha pont ebédidőben megyünk, akkor nagyon sokat kell várni, ha később megyünk, akkor pedig már kisebb a választék.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
Szállodában töltöttünk két éjszakát, de mindkét nap itt ebédeltünk. Van heti menü és étlap is. Egyszerű, kicsit retro, de olcsó és finom. Fedett terasz, jó idő, szép kilátás. Másoknak is ajánlom!
Salgótarján

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szokásos nyári kirándulásunkat most a Börzsöny felé vettük,
de véletlen szerűen akadtunk rá erre a fogadóra ahol enni is tudtunk. Nem kell nagy dologra gondolni,önkiszolgáló ez a falatozó de az ételek ízletesek,háziasak,magyarosak,az adagok pedig ésszerű méreteket öltenek,jó ár-érték aránnyal. A hely hátránya,hogy italt csak külön a kocsmarészen lehet kérni.

Legnépszerűbb csomagok Bánkon és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.544,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.11.30. - 2021.12.31.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.018,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Bánk
Thermal Hotel Visegrád Bánk
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)