Stones Pizzéria Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Andrássy út 71-73.

Stones Pizzéria Békéscsaba a térképen

Szállások Békéscsaba városában
Wellness csomagok Békéscsaba városában

Stones Pizzéria Békéscsaba vélemények

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Aztalt akartam foglalni náluk azért mentem be A z étterem szuper minden téren de a felszolgáló személyzet egy beképzelt öntelt paraszt csapat. Végig mértek szemmel és sugdolózni keztek elöttem . Kivéve egy fiatal szőke csaj na ő elötte le a kalappal kedves udvarias kézséges.én egy gyorséteremben dolgozom .nálunk az ilyenek repűlnek mint a huzat.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
Igen, ahogy a címben írtam, mi előre megfontolt szándékkal mentünk a Stones-ba ebédelni, kisebb, nagyobb unokáinkkal. Már máskor is jártunk itt, kellemes emlékeket őriztünk a helyről, így nem volt kérdés, hogy hova menjünk. Asztalt foglaltunk, mert azt tapasztaltuk, hogy mindig sokan vannak az étteremben. Így is volt, láttunk másokat asztalra várni.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
A gyulai busz indulására várnunk kellett ezért kerestünk egy helyet, ahol megebédelhetünk. Szerencsére ez a pizzázó nagyon közel van mind a vonat, mind a busz pályaudvarhoz. Menüt is ajánlottak, ami nagyon jó áron és nagy adag volt. Az étteremben hangulatos boxok és szépen feldiszített nagyobb társaságoknak való asztalok vannak. A kiszolgálás gyors volt.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lányom és társa meghívására egy májusi kedd este vacsoráztunk az étteremben utoljára. Szeretjük ezt a helyet, többször ünnepeltünk itt családi eseményeket. Kint ültünk le, de tudjuk, hogy a benti helyiség is nagyon hangulatos. Szellős, kellemes időjárás, kedves pincér, tartalmas étlap fogadott bennünket. A fiatalok tészta-ételt, mi idősebbek húsételt rendeltünk.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Főiskolásként van, hogy nincs idő arra, hogy főzőcskézzek, miután este végeztem a suliban. Ha rendelek pizzát, csak ők jöhetnek szóba. Az átlag idő, amit megadnak a pizza elkészülését és kézbesítését illetően, mindig betartják. Sőt, volt hogy idő előtt érkezett meg. Finom a pizzájuk. Kedvesek az ott dolgozók, a futárok is.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7.
11 fős asztalt foglaltam,tehat nem erhette meglepetes a szemelyzetet. Elfogadhatatlannak tartom hogy a bent ulo vendegeknel fontosabb a pizza kiszallitas. Nem ertjuk azt hogy 1 oraja rendeltuk meg az eteleket es sehol semmi az utcarol meg jonnek be az emberek es viszik el a pizzat. Elgondolkozhatna a vezetoseg,hogy mennyit vallal. . . .

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétórás kiszállítás után a pizzát lefelejtették, ami az ebédem lett volna. Ezután, hogyan bízhatok bennük? Eddig többször is rendeltem tőlük, de mikor az ember ebédelne, igazán rosszul esik az ilyen hiba. Mikor a városban ilyen nagy a konkurencia, akkor szerintem jobban oda kellene figyelni, hogy az ügyfelek elégedettek legyenek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Régebben is jártunk itt, de a megújult hely nekünk nagyon tettszik,hangulatos. Akár üzleti megbeszélésre is alkalmas. Az étel finom volt,elegendő mennyiségű, ízlésesen tálalva, a kiszolgálás udvarias. Nem kellett sokat várni,pedig csúcs időben tértünk be. Nyáron a terasz is rendelkezésre áll. Rend és tisztaság jellemző az étteremre.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
A megújult étterem igen modern kialakitása nagyon tetszett. Mivel többen érkeztünk, sültes tálat rendeltünk. Nagyon bőséges gusztusos és finom volt minden, meg se tudtuk enni mindet. A kiszolgálás gyors, és udvarias. Tisztaság mindenhol. Mindent a vendégért. Gyakran rendelünk házhoz szállitással pizzát is, amire néha sokat kell várni, főleg hétvégén,de izletes, finom.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Átutazóban voltunk Békéscsabán, a Stones étteremben álltunk meg ebédelni. Ritkán szoktam írni ilyen véleményt, de ez az étterem fantasztikus! Ízlésesen és modern bútorokkal, világítással berendezett. Minden asztalnak meg van a saját kis 'intim' szférája, nincs a másik asztal az ember szájában. Kellemesen halkan szól a zene, ezáltal lehet beszélgetni, nincs ricsaj.

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.595 - 53.552,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2022.01.02.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.12.20.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 5.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.27. - 2022.06.23.
Várfürdő Panzió
3-5 éjszaka 12.590,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék városnéző kisvonat túra jeggyel
2021.06.15. - 2021.09.01.
Gellény Lux Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.08. - 2021.08.31.
Villa Rusztika
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.04. - 2021.08.31.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.06.27. - 2021.08.29.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

Stones Pizzéria BékéscsabaX