Stones Pizzéria Békéscsaba

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Stones Pizzéria Békéscsaba vélemények

Kiváló 2017. november 11.a párjával járt itt
Régebben is jártunk itt, de a megújult hely nekünk nagyon tettszik,hangulatos. Akár üzleti megbeszélésre is alkalmas. Az étel finom volt,elegendő mennyiségű, ízlésesen tálalva, a kiszolgálás udvarias. Nem kellett sokat várni,pedig csúcs időben tértünk be. Nyáron a terasz is rendelkezésre áll. Rend és tisztaság jellemző az étteremre. Rendelésre is van lehetőség, amit ígért időben kiszállítanak.
Kiváló 2017. október 19.gyerekekkel járt itt
A megújult étterem igen modern kialakitása nagyon tetszett. Mivel többen érkeztünk, sültes tálat rendeltünk. Nagyon bőséges gusztusos és finom volt minden, meg se tudtuk enni mindet. A kiszolgálás gyors, és udvarias. Tisztaság mindenhol. Mindent a vendégért. Gyakran rendelünk házhoz szállitással pizzát is, amire néha sokat kell várni, főleg hétvégén,de izletes, finom. Biztos visszatérünk még.
Kiváló 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk Békéscsabán, a Stones étteremben álltunk meg ebédelni. Ritkán szoktam írni ilyen véleményt, de ez az étterem fantasztikus! Ízlésesen és modern bútorokkal, világítással berendezett. Minden asztalnak meg van a saját kis 'intim' szférája, nincs a másik asztal az ember szájában.
2016. június 3.barátokkal járt itt
Nagyon nagy az ételkínálat, de nálunk a befutó a pizzagolyó különböző szószok közül választhatsz és tényleg finom. Mivel nagyon sokan szeretik ezt a helyet, lassú a kiszolgálás, a felszolgálók pedig picit mogorvák
2016. május 9.családjával járt itt
Családommal rendkívül szeretünk ebbe a hangulatos békéscsabai pizzériába ellátogatni, ha időnk engedi, ugyanis nemcsak az árak meglehetősen pénztárcabarátok, hanem az adagok is eléggé emberesek. A pizzák hozzák a szokott minőséget, amit egy pizzától el lehet várni: vékony tésztán, ízletes paradicsomszósz és feltétek, amik frissen sütve, melegen kerülnek a tányérodra.
Stones Pizzéria Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaAndrássy út 71-73.
06 66 453029
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri
H-CS
P-Szo