Nem tetszett, hogy rengeteg poloska és katica volt. Ha szellőztettünk legalább 5 rovar bejőtt a szobába a szúnyog háló ellenére.
A wellnessben egy pezsgőfürdő van csak, ami kevés ennyi vendégnek. Még egy medence kellene.
Az ágy nagyon kényelmetlen volt. Ki van feküdve.
A szálló által szervezett borkóstolón kevesebb hely volt, mint ahány vendég, ami kellemetlen volt.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!


































