Arcanum Hotel Békéscsaba ★★★★

Arcanum Hotel Békéscsaba
Arcanum Hotel BékéscsabaArcanum Hotel Békéscsaba
Arcanum Hotel BékéscsabaArcanum Hotel Békéscsaba

Arcanum Hotel Békéscsaba bemutatkozása

A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros park nyugalmával várja Önt Békéscsaba külvárosában. Az Arcanum Hotel Békéscsaba legújabb, luxus kivitelű szállodája, mely 22 elegánsan kialakított szobával és két lakosztállyal, wellness- és fitnesz szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Az Arcanum Hotel legnépszerűbb csomagjai

Arcanum Hotel Békéscsaba - Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel (min. 2 éj)
Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Arcanum Hotel Békéscsaba vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2017. november 5.családjával járt itt
Csodálatos napos időben érkeztünk lányommal a hotelbe. Nagyon rendezett ,gyönyörű park fogadott. Nagyon szép új szálloda,kellemes személyzet-szinte láthatatlan-tisztaság,és elegáns környezett fogadott bennünket. Bejelentkezés gyors,egyszerű,pontos. Superior szoba helyett delux szobát kaptunk ,ami teljesen lenyűgözött bennünket.
Arcanum Hotel Békéscsaba - SzobákArcanum Hotel Békéscsaba - SzobákArcanum Hotel Békéscsaba - BelsőArcanum Hotel Békéscsaba - WellnessArcanum Hotel Békéscsaba - WellnessArcanum Hotel Békéscsaba - BelsőArcanum Hotel Békéscsaba - KörnyékArcanum Hotel Békéscsaba - Külső képArcanum Hotel Békéscsaba - VendéglátásArcanum Hotel Békéscsaba - VendéglátásArcanum Hotel Békéscsaba - SzobákArcanum Hotel Békéscsaba - Wellness
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Egyszerű emberekként nem sok helyen megfordultunk és remélem fogunk is ahhoz hogy feltudjuk mérni milyen remek az a szálloda ahol most voltunk . Itt értem a kiszolgálást ,ételt ,Arcanum Hotelben : takarító személyzettel nem találkoztam és ez nagyon tetszett,de a feladatuk el volt látva minden rendbe volt. Szeretünk ilyen helyen megszállni . Arcanum Hotel még visszatérünk.
Kedves Morvai Csaba!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, nagy örömünkre szolgált, hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket.

2017. szeptember 24., Zima Péter, Arcanum Hotel
Kiváló 2017. július 24.a párjával járt itt
Kellemes meglepetés volt bejelentkezésnél, hogy de luxe szobát kaptunk ajándékba. Nagyon rendezett park, szép, épület, helyiségek. A személyzet szolgálatkész, kedves volt. Külön kiemelném a masszőrnőt, aki nagyon ügyes és megnyerő személyiség. Kerékpárral közelítettük meg a várost, ami szintén kellemes kikapcsolódást jelentett. Köszönjük.
Kedves Vendégünk!

2017. szeptember 24., Zima Péter, Arcanum Hotel
Kiváló 2017. április 17.gyerekekkel járt itt
Remek hétvégét töltöttünk el az Arcanum hotelben. Mi egy 3 gyerekes család vagyunk a gyerekek kora 3-4-8. A szálloda nagyon elegáns és nagyon szép parkkal rendelkezik. Érkezéskor a recepción minden szükséges információt megkaptunk. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és barátságos a szoba felszereltsége és tisztasága is dicséretet érdemel.
Arcanum Hotel válasza
Kedves Fodorné Kiss Noémi!

Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, nagy örömünkre szolgált, hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégül láthatjuk Önt és kedves Családját.

2017. április 18., Zima Péter, Arcanum Hotel
Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
A megadott a címet a GPS nem ismerte, és nem a város felől jöttünk, ezért kicsit pánikoltam, amikor végre megláttam a bejáratot, de utána mintha a Paradicsomba csöppentem volna! Rajtunk kívül csak néhányan voltak velünk egyszerre a szállodában, remélem, ezt a kiszolgálást és színvonalat teltházzal is tudják tartani, és kívánom, hogy beinduljon a forgalom, mert nagyon-nagyon jó volt itt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
2016 májusban jártunk a hotelben. Az˝ Itt jártam. hu˝ nyereményjátékán nyertünk 2 éjszakás pihenést a szállodába. Ezt a párommal megtoldottuk még egy éjszakával. Megérte. Igazi luxus környezet fogadott minket. A szálloda, a szobák gyönyörűek. Tényleg minden igényt kielégítő hely. A személyzet kedves, udvarias.
Arcanum Hotel Békéscsaba - SzobákArcanum Hotel Békéscsaba - Külső kép
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk az Arcanum Hotelben. Igazi pihenés volt számunkra, mivel csak ketten voltunk, így kipróbáltuk milyen az ha valaki "kibérel" egy egész hotelt magának. A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész, az étel finom és bőséges volt, a svédasztalos reggeli és vacsora ugyan úgy volt elkészítve mintha tele lenne a szálloda vendégekkel.
Arcanum Hotel Békéscsaba - Külső képArcanum Hotel Békéscsaba - SzobákArcanum Hotel Békéscsaba - WellnessArcanum Hotel Békéscsaba - Külső képArcanum Hotel Békéscsaba - WellnessArcanum Hotel Békéscsaba - WellnessArcanum Hotel Békéscsaba - VendéglátásArcanum Hotel Békéscsaba - VendéglátásArcanum Hotel Békéscsaba - VendéglátásArcanum Hotel Békéscsaba - Medence/kertArcanum Hotel Békéscsaba - Medence/kertArcanum Hotel Békéscsaba - BelsőArcanum Hotel Békéscsaba - Szobák
Kiváló 2016. február 5.családjával járt itt
Nagyon szép,nagyon modern,minden igényt kielégítő, nagyon kedves személyzettel rendelkező szálloda. Minden étel finom volt és bőséges. A vacsora után felszolgált desszerttel nem voltunk elkápráztatva. Nagyon vonzó húsvéti ajánlaton vettünk részt, még meglepetésben is részünk volt hazautazásunk előtt.
Pihenni, kikapcsolódni vágyóknak ajánlatos hely.
Arcanum Hotel Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaOrosházi út 158.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád