Jófalat Vendéglő Berekfürdő
5309 Berekfürdő, Fürdő u. 5.

Jófalat Vendéglő Berekfürdő a térképen

Szállások Berekfürdô városában
Wellness csomagok Berekfürdô városában

Jófalat Vendéglő Berekfürdő vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. február 16.
Már több éve járunk Berekfürdőre. A szálláshelyet, csak 14 órától lehet elfoglalni az nap csak vacsora van. Mindig ebédidőben érünk Berekfürdőre. Hova mennénk ebédelni a Jófalat Vendéglőbe. Bőséges adagok a kiszolgálás remek és az ár is pénztárca barát . Midenkinek tudom ajánlani. Találkoztunk több emberrel akik szállodában laktak és itt étkeztek,és több helybelivel is találkoztam akkik innen vitték az ebédjüket.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 6.
Első ízben jártunk Berekfürdőn és ebből adódóan a Jófalat vendéglőben is. Nem voltak sokan, az ebédidő már lefutott. Első benyomásunk nem volt pozitív a felszolgáló Úrral szemben. Percekig ácsorogtunk, nézelődtünk mire kommunikált velünk. Ám ettől kezdve a hangulat feloldódott és az egész ebédidőnk kellemessé vált.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel a szálláshelyünkön minősíthetetlen volt a fogadtatásunk,ezért mindig máshová mentünk Berekfürdőn étkezni is. Az egyik alkalommal tértünk be a Jófalat Étterembe. Igazi kis retró hely,de sokan szeretik a vendégek és a környékbeliek is. Amin javíthatna a hely gazdája, az PR és marketing. A google alig dob ki róluk valamit, van egy FB oldaluk, de hetek óta nem változott rajta semmi,nincs új infó.

Legnépszerűbb csomagok Berekfürdőn és környékén
Betty Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.05. - 2022.01.02.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.

Szállodák Berekfürdő környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Berekfürdő
Silver Hotel Berekfürdő
Hotel Hőforrás Berekfürdő
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Jófalat Vendéglő BerekfürdőX