Thermál Hotel Szivek Berekfürdő ★★★

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő
Thermál Hotel Szivek BerekfürdőThermál Hotel Szivek Berekfürdő
Thermál Hotel Szivek BerekfürdőThermál Hotel Szivek Berekfürdő

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő bemutatkozása

A Tisza-tavi régióban, Berekfürdőn helyezkedik el a Thermal Hotel Szivek. A szálloda a strandfürdő közelében található, így elhelyezkedésének köszönhetően kellemes kikapcsolódási lehetőségeket biztosít egyéni utazóknak és családoknak is.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő vélemények

Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
2014. június közepén, 3 csodálatos napot töltöttünk el a szállodában! A személyzet kedvesen mosolyogva fogadott bennünket. És mindvégig segítőkész, kedves volt! A szoba tiszta,kényelmes, az elvárásunknak megfelelt. A medencék 5*-os szállodai szinten vannak.
Kiváló 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában a családdal. Nagyon kedves volt a személyzet - a szobát elfoglalhattuk hamarabb, minden problémánkra találtak megoldást - a kinti medence volt a kedvenc tartózkodási helyünk a gyerekekkel. A szoba kényelmes az étel nagyon jó volt. Több szolgáltatás is van ami a pihenést még jobbá teszi. Minden korosztály megtalálja a neki való pihenést Máskor is visszamegyünk
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Tavaly szeptemberben voltunk a Szivekben a férjemmel. Sikerült napos, jó időt kifogni. Felváltva fürödtünk a kinti medencében és a benti gyógyvízben. Lebarnulva, kipihenten utaztunk haza. Tiszta, csendes, nyugodt környezet teljes ellazulást adott. Bőséges,finom volt az étel. Személyzet mosolygós, kedves, szolgálat- és segítőkész volt.
Kiváló 2014. március 29.barátokkal járt itt
Gyönyörű szálloda,kedves dolgozókkal,csendes helyen,ahol az ember igazán kipihenheti magát!
Mindenki tudom ajánlani aki szeretné kipihenni a hétköznapok fáradalmait és fürdőzni a kényelmes medencékben. A szolgáltatások kiválóak,a személyzet mindenben a segítségünkre volt. Az étterem hangulatos,igazán jól esett egy ilyen helyen elfogyasztani a ételt.
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
2013. decemberben jártunk itt párommal - először. Csendes, nyugodt környezetben igazi pihenés, kikapcsolódás volt számunkra. Mindenütt tisztaság volt, a személyzet előzékeny. Az ételkínálattal és minőséggel elégedettek voltunk. A gyógymedencéket használtuk, az udvarban nem volt lehetőségünk az időjárás miatt.
2014. január 5.a párjával járt itt
A szálloda, és a fürdőrésze tiszta mint a patyolat. A gyógyvizes medencékben, és a szaunákban egy egész napot eltud tölteni az ember. Az udvaron lévő jacuzit is sikerült használnunk, mert az időjárás enyhe volt. A szobák is tiszták, és nagy terűek. A szobában található telefon, televizió, és széf is.
Gyenge 2014. január 2.a párjával járt itt
Elolvastam az értékeléseket és vegyes érzésekkel mentem a hotelbe. Bejött az érzés. Ez a tipikus kinek a pap, kinek a papné, de van realitása a negatívumoknak is. Az ételek hol ilyenek, hol olyanok, felejthetőek. A reggeli bőséges és jó, hogy valami jó is legyen. . .
Átlagos 2014. január 1.a párjával járt itt
Pár napot voltunk,vegyes élményekkel. Jó a külső, úszásra is alkalmas, termálvizes medence. Minden más középszerű, a belső úszómedence jéghideg. Nem túl nagy ételválaszték, de jóízű ételek. Szűk,egyszerű szoba, még szűkebb fürdőszoba. Az ablakunk alatt a közeli dohányzóhely zavart leginkább és az akkor ott vendégeskedő, inkább hangoskodó olasz vadászok.
Kiváló 2013. november 7.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk a szállodában,elégedettek voltunk,a hely az igazi pihenésre vágyóknak ajánlható. Csendes, nyugodt, környezet, kisgyermekkel érkezőknek is ideális. A személyzet segítőkész udvarias. Nekünk talán a svédasztalos vacsora hiányzott, ami első ottlétünkkor nagyon megfogott minket. (kb 7 éve )Az jó lenne, ha az infra szauna használata nem kuponnal működne.
Kiváló 2013. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a férjemmel itt nyaralni. Idén az unokámat is elvittük hát 4 nap után mikor elindultunk hazafelé még könyörgött hogy maradjunk. Ami kifogásolható az előző évekhez képest ételek minősége és sajnos semmi esetre sem mondható váltózatósnak. A személyzet maximálisan figyelmes.